kako?

cokim te

Zainteresovan član
Poruka
253
Kako osetite da se neko koga volite udaljava od vas?
Pokušavate li da ga zadržite, ili se i vi distancirate?
Kako podnosite gubitak, kako ponovo sastavljate sebe?
z:cry:
 
Recimo da je odsutna..deleko mislima..da nema sjaja u ocima kad joj se priblizim u bio kojoj situaciji..kad je dodirnem a ne odusevi se kao pre..uglavnom pokusam pricati ali se oseti da li se i sam distanciram..i ne gledam nikad kao na gubitak bez obzira ko koga ostavlja
 
Kao što sam napisao malo pre: "Vreme leči sve!".
U početku izgleda i jeste jako teško. Osećaj u sebi samom da takvo stanje neće otići od nas i iz nas.
Ali vremenom, uz prijatelje, izlaske i nova poznastva zaboravljaš prošlost i krećeš napred. Čak i ne primećuješ da više toliko ne misliš o bivšoj ljubavi. Dok u jednom trenutku sam/ sama ne shvatiš da je sve iza tebe, samo u uspomenama.

Nezainteresovanost, odsutnost, namrgodjenost...je sve ono što sam ja primetio i slutio da uskoro dolazi kraj. A i jeste tako bilo sasvim ubrzo. Pokušavaš da razgovaraš sa tom osobom ali ona ne želi, odbija. Vidjanja su sve redja i redja, dok ti ta osoba ne kaže: "Slušaj, moramo da razgovaramo". Tada znaš koliko je sati i da je posle tog razgovora KRAJ.
Tada, sve prestaje i sve se prekida. Odlazi svako na svoju stranu.

(al sam se zaneo u pisanju...)
 
E da..opet nezrelo..da se na neki nacin ti distanciras od njega i pokazes nedodirljivost primice se ko mladi majmun..e takva ti osoba ne treba u zivotu;)
 
Kao što sam napisao malo pre: "Vreme leči sve!".
U početku izgleda i jeste jako teško. Osećaj u sebi samom da takvo stanje neće otići od nas i iz nas.
Ali vremenom, uz prijatelje, izlaske i nova poznastva zaboravljaš prošlost i krećeš napred. Čak i ne primećuješ da više toliko ne misliš o bivšoj ljubavi. Dok u jednom trenutku sam/ sama ne shvatiš da je sve iza tebe, samo u uspomenama.

Nezainteresovanost, odsutnost, namrgodjenost...je sve ono što sam ja primetio i slutio da uskoro dolazi kraj. A i jeste tako bilo sasvim ubrzo. Pokušavaš da razgovaraš sa tom osobom ali ona ne želi, odbija. Vidjanja su sve redja i redja, dok ti ta osoba ne kaže: "Slušaj, moramo da razgovaramo". Tada znaš koliko je sati i da je posle tog razgovora KRAJ.
Tada, sve prestaje i sve se prekida. Odlazi svako na svoju stranu.

(al sam se zaneo u pisanju...)


nisi se zaneo, i mogu se sloziti sa svime shto si rekao...
za pochetak tachno je da se osoba koja se udaljava, zapravo hladi, nezainteresovana i itd... naravno, zavisi shta je uzrok svega toga... neka treca osoba, neki lichni problemi, ili je problem u tebi... pa se to na druge nachine manifestuje...

takodje, slazem se sa time da vreme lechi sve... lechi duuugo i polako... ali lechi... i najgori potez je posle svega shto se desi, zatvoriti se u sebe... vidjao sam neke koji su tako pukli...
ja sam imao slichno 'udaljavanje' i tako to... bolelo je jako, i dalje boli... al jednostavno prelazim preko toga, izlazim, zabavljam se, zivim dalje... trudim se da ne mislim na to... a i kad me bash grune da mislim... kad me neshto podseti na sve... trudim se da mislim lepo, kako je bilo lepo, i kako lepo secanje treba da ostane, i to je to... ostaje samo secanje...
 
Kao što sam napisao malo pre: "Vreme leči sve!".
U početku izgleda i jeste jako teško. Osećaj u sebi samom da takvo stanje neće otići od nas i iz nas.
Ali vremenom, uz prijatelje, izlaske i nova poznastva zaboravljaš prošlost i krećeš napred. Čak i ne primećuješ da više toliko ne misliš o bivšoj ljubavi. Dok u jednom trenutku sam/ sama ne shvatiš da je sve iza tebe, samo u uspomenama.

Nezainteresovanost, odsutnost, namrgodjenost...je sve ono što sam ja primetio i slutio da uskoro dolazi kraj. A i jeste tako bilo sasvim ubrzo. Pokušavaš da razgovaraš sa tom osobom ali ona ne želi, odbija. Vidjanja su sve redja i redja, dok ti ta osoba ne kaže: "Slušaj, moramo da razgovaramo". Tada znaš koliko je sati i da je posle tog razgovora KRAJ.
Tada, sve prestaje i sve se prekida. Odlazi svako na svoju stranu.

(al sam se zaneo u pisanju...)




nisi se zaneo, i mogu se sloziti sa svime shto si rekao...
za pochetak tachno je da se osoba koja se udaljava, zapravo hladi, nezainteresovana i itd... naravno, zavisi shta je uzrok svega toga... neka treca osoba, neki lichni problemi, ili je problem u tebi... pa se to na druge nachine manifestuje...

takodje, slazem se sa time da vreme lechi sve... lechi duuugo i polako... ali lechi... i najgori potez je posle svega shto se desi, zatvoriti se u sebe... vidjao sam neke koji su tako pukli...
ja sam imao slichno 'udaljavanje' i tako to... bolelo je jako, i dalje boli... al jednostavno prelazim preko toga, izlazim, zabavljam se, zivim dalje... trudim se da ne mislim na to... a i kad me bash grune da mislim... kad me neshto podseti na sve... trudim se da mislim lepo, kako je bilo lepo, i kako lepo secanje treba da ostane, i to je to... ostaje samo secanje...



Uh, uh, uh...izbegavanje razgovara...kao da je sve ok...
I ja se distanciram, plašim da pitam...z:cry:

Da je neka faza, neki problem...pa reklo bi se...zar ne?

Ne boli te toliko kraj ( a boliiiiiii...)...već osećaj na koji način se taj neko udaljava...obezvređuje sve što si, sve što si dao...sve lepo što ste imali...

...z:cry:

Kako reći da neko ne vredi? ...ali hladnoća :zima:
 
a ja bih da se zatvorim...da pobegnem od ovog šugavog osećaja...ne mogu bre da plačem i patim z:lol:

ma ja sam mazulja, nežni stvor...kako tako grubo???

Oprostite...ali eto :zima: z:cry:
 
Kako osetite da se neko koga volite udaljava od vas?
Pokušavate li da ga zadržite, ili se i vi distancirate?
Kako podnosite gubitak, kako ponovo sastavljate sebe?
z:cry:

Da ikad osjetim njegovo udaljavanje.......pokusala bih naci uzrok....misliiiim naci.....vec ako shvatim da me vise ne voli...."pustila" bih ga.......................
 
Da ikad osjetim njegovo udaljavanje.......pokusala bih naci uzrok....misliiiim naci.....vec ako shvatim da me vise ne voli...."pustila" bih ga.......................

ali, nazalost, to je jedino i shto moze da se uradi u takvoj situaciji... s obzirom na stanje u kojem se najcheshce nalazite i s obzirom na chinjenicu da mi to primetimo tek onda kada vec bude kasno...

kazem sve ovo, jer sam skoro proshao kroz to... i nisam lako odustao... pokushao sam da se borim... al to ti je ona situacija... ti si don kihot, a oko tebe su vetrenjache...
i onda, shto pre shvatish da je kasno, da morash da krenesh dalje, da se 'zalechish', manje, odnosno ne manje, ali krace ce da boli...
 
Kako osetite da se neko koga volite udaljava od vas?
Pokušavate li da ga zadržite, ili se i vi distancirate?
Kako podnosite gubitak, kako ponovo sastavljate sebe?
z:cry:

Dva nacina: boris se za ljubav pre svega razgovorom,stavom,salom,energijom,voljom.
Ili pasivno cekas sta ce se desiti....i desice se kraj.

Ako je pak,ljubav nestala,onda se prijateljski pozdravis i zivot dalje nastavis.Niko se ne moze zadrzati protiv njegove volje,niti treba.Lepo uvek ostaje,ruzno se brise,a svaka veza treba da obogati i oplemeni coveka,cak i kad nema heppy enda.


Jennifer Lopez - Lets Get Loud

Turn the music up, lets do it
Come on, people
Lets get loud, lets get loud
Turn the music up to hear that sound
Lets get loud, lets get loud
Aint nobody got to tell you what you got to do

If you want to live your life
Live it all the way and dont you waste it
Every feeling, every beat can be so very sweet
You got to taste it, you got to do it
You got to do it your way
You got to prove it
You got to mean what you say
Lifes a party, make it hot
Dance dont ever stop, whatever rhythm
Every minute, every day
Take them all the way you got to live them

Bridge
You got to do it, you got to do it your way
You got to prove it
You got to mean what you say
You got to do it, you got to do it your way
You got to prove it
You got to mean what you say

Chorus

Life is meant to be big fun
Youre not hurting anyone, nobody loses
You got to do it, you got to do it your way
To got to prove it
You got to mean what you say
You got to do it, you got to do it your way
You got to prove it
You got to mean what you say


 

Back
Top