sta mislite kad bi jednog dana svi WAP servisi...

  • Začetnik teme deda_mraz
  • Datum pokretanja
D

deda_mraz

Gost
...poceli da nam salju spam poruke na mobilne telefone?!
e tada bi smo mi ### jeza u ledja (sto bi se reklo), i samo mi fali da me neko zatrpava gloopostima i van mail-a.

ali nismo nacisto sa time - koji servis radi (usput, svestan sam ove male ironije :roll: :wink: )
1rstWAP izgleda vise ne prima nove clanove.
ima li neko drugi sajt koji radi...ali STVARNO da radi, a ne kao ona glupa "sljiva/sms"!!! :evil:
 
deda_mraz:
...poceli da nam salju spam poruke na mobilne telefone?!
e tada bi smo mi ### jeza u ledja (sto bi se reklo), i samo mi fali da me neko zatrpava gloopostima i van mail-a.

ali nismo nacisto sa time - koji servis radi (usput, svestan sam ove male ironije :roll: :wink: )
1rstWAP izgleda vise ne prima nove clanove.
ima li neko drugi sajt koji radi...ali STVARNO da radi, a ne kao ona glupa "sljiva/sms"!!! :evil:
kako bre ne prima nove, kad sam se ja sad registrovala bez problema i svake nedelje ti daju 5 poruka, malo, al radi
 
Deda_Mraz:
pa onda kad sam ovo pisao imao sam problema sa registracijo istao kao i par ljudi koje poznajem, pa sam zato mislio da ne primaju vise.
ali sad je sve OK, registrovao sam se, ali ipak nesto malo poruka daju...

Ljudi, ja stvarno ne znam kako vam to malo poruka daju... Ja sam se registrovao pre par nedelja na jedan grcki mobilni broj i saljem dnevno 10-15 poruka i nikako me jos nije ogranicavao.

Da li je moguce da ogranicava u zavisnosti od provajdera sa kojim se registrujes ?
 

Back
Top