problem s ekranom i kretanjem kroz isti

Postovanje, molim za pomoc,naime,od pre neki dan kad skrolujem ekranom, tj. micem tockicem misa ide mi slika isprekidano, skandirano, ne ide tecno, normalno, nego isprekidano...Isto i film kad pustim idu scene isprekidano, ne ide film tecno...sta moze biti??? hvala

Za film ti mozda fali kodek!!! probaj da instaliras drajver za graficku, a ako ni to nije onda je virus u pitanju.!!!:)
 
Postovanje, molim za pomoc,naime,od pre neki dan kad skrolujem ekranom, tj. micem tockicem misa ide mi slika isprekidano, skandirano, ne ide tecno, normalno, nego isprekidano...Isto i film kad pustim idu scene isprekidano, ne ide film tecno...sta moze biti??? hvala

Jeli film, nema boja, mutna slika..... ili je samo uporeno, a sve je ok sto se tice slike ???
Probaj da instaliras k-lite codec pack pored reinstala drajvera za graficku pa reci sta si pocinio.
 
Moguce je da se komp "gusi" ili postoje neki procesi koji ga opterecuju.

Obrisi stare drajvere za graficku i instaliraj nove.
Ako to ne uspe,mozda ces trebati da reinstaliras Windows.

Pa zato sam ga ja pitao jeli usporeno ili nema boja, i ja sam ovo predpostavio, na osnovu ovoga sto je rekao ,,Isto i film kad pustim idu scene isprekidano, ne ide film tecno''.
 
Hvala svima puno na odgovorima...sto se tice slike na filmu odlicna je, sve je ok,sem sto film ide isprekidano...mislim,da sam izbrisao greskom neki program nedavno koji je odgovoran za sce to,ali ne znam koji...2. stvar,kad sam neki dan upalio komp, rezolucija ekrana se iz cista mira (samo ja koristim komp) se promenila sama od sebe, odjednom su sve ikone bile ogromne...da nije nesto s tim????
 
Hvala svima puno na odgovorima...sto se tice slike na filmu odlicna je, sve je ok,sem sto film ide isprekidano...mislim,da sam izbrisao greskom neki program nedavno koji je odgovoran za sce to,ali ne znam koji...2. stvar,kad sam neki dan upalio komp, rezolucija ekrana se iz cista mira (samo ja koristim komp) se promenila sama od sebe, odjednom su sve ikone bile ogromne...da nije nesto s tim????
FFD Show
 
Hvala svima puno na odgovorima...sto se tice slike na filmu odlicna je, sve je ok,sem sto film ide isprekidano...mislim,da sam izbrisao greskom neki program nedavno koji je odgovoran za sce to,ali ne znam koji...2. stvar,kad sam neki dan upalio komp, rezolucija ekrana se iz cista mira (samo ja koristim komp) se promenila sama od sebe, odjednom su sve ikone bile ogromne...da nije nesto s tim????
1. zato sam te poslao na FFD Show
2. Ovo ne pije vodu , nijedan kompjuter ne može sam sebi da promeni rezoluciju , pogotovu ne iz čista mira , ili si deinstalirala drajvere ili si instalirala neodgovarajuće drajvere , ili si čačkala rezoluciju ekrana. Jedini način da se nešto pomeri samo od sebe je gašenje kompjutera usred neke zahtevne igrice pri samom igranju. , Inače treba ubaciti cd od grafičke kartice i reinstalirati drajvere od njih , ako je integrisana grafička ona se nalazi na cd-u koji je došao uz matičnu ploču.
rezolucija ekrana se menja na sledećoj putanji:
Desktop desni taster -propertis , kartica settings , stavka screen resolution i uhvatiš klizač i povučeš levo ili desno zavisi šta ti treba i klikneš na aply , i tako dok ne namestiš ga. Color depth stavi na 32 bit.
 
Poslednja izmena:

Back
Top