Sergej Lavrov - Srbija ispunjavala sve preuzete obaveze iz Rezolucije 1244 SB

27E

Legenda
Poruka
52.416
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=11&status=jedna&vest=135914

deo o srbiji i rezoluciji 1244

O SRBIJI
NE KRŠE PRAVILA

PRIZNAVANJE nezavisnosti Kosova i Južne Osetije i Abhazije nije isto, i Rusiji se ne može zamerati da nije principijelna, rekao je ruski šef diplomatije Sergej Lavrov objašnjavajući zašto Moskva ne želi da prizna Kosovo kao samostalnu državu:
- Želim da istaknem da je Srbija ispunjavala sve preuzete obaveze iz Rezolucije 1244 SB. Albanci nisu ispunili nijedan stav iz rezolucije. Ako se analizira Rezolucija, vidi se da je Srbija dosledno poštovala, a druga strana je pravila pritisak na Srbe. Takođe, nisu se vratili ni srpski graničari i carinici. Što se Gruzije tiče, ona se nije držala dogovora, već je krenula u rat.


nista novo za nas, ali dobro je da neko u svetu kaze ono sto zapadni mediji velikog brata precutkuju, i ko je remetilacki faktor, a ko cinilac stabilnosti, i pre, i sada, i sutra
 
ne bih ja za ruse da govorim, ali mi se cini, po mojim saznajima - slusao sam neke ruske novinare, da su otisli da bi uskratili, svojim prisustvom, podrsku i legitimnost svemu losem sto su videli da ce biti, a u reziji eu i usa

i bilo je. i sad lako mogu da kazu sta ne valja.

Kad se sjetim onog spektakularnog dolaska na prištinski aerodrom samo da dođu prije onih šupaka amerikanaca ma boli njih za nas mi smo sitna riba
 
Kad se sjetim onog spektakularnog dolaska na prištinski aerodrom samo da dođu prije onih šupaka amerikanaca ma boli njih za nas mi smo sitna riba

Ti koje nazivas...tako kako ih nazivas...su ih pustili da dodju na aerodrom pre svih da bi ih posle izblamirali i snimali kako kao kerovi sa povijenim repovima izlaze i traze flasu vode i zalogaj hleba...a bolje i ne zasluzuju, naravno.
 
Kad se sjetim onog spektakularnog dolaska na prištinski aerodrom samo da dođu prije onih šupaka amerikanaca ma boli njih za nas mi smo sitna riba

hitni dolazak rusa na aerodrom slatina, obradjivan je vise puta na forumima koji se bave vojnom tematikom, potrazi malo, sve lepo pise

ja sam bio tamo, civilno, al sam video ulaze u podzemlje, mada ulazilo se horizontalno u planinu

mene vise boli kad se setim radosti, euforije ocaja i nade, srba pri ulasku rusa u pristinu, naspram bezdusnog zlokovackog natoa i siptarskih terorista, znali su da ih ceka gorka sudbina
 
Кад ме вучете за језик, Срба, Руса, Кинеза и Индијаца више него остатка света!!!

navesti argesije na srbiju Руса, Кинеза и Индијаца bar u XX veku, i broj poginulih, kao i materijalnu stetu.

ma, navesti samo jedno masovno bombardovanje gradjana srbije

(mene je prababa poginula 6 aprila `41. zna se od cije ruke, i kad cujem strane vojne avione kako bombarduju znam ciji su i koji su i da ih ne vidim)
 
Ti koje nazivas...tako kako ih nazivas...su ih pustili da dodju na aerodrom pre svih da bi ih posle izblamirali i snimali kako kao kerovi sa povijenim repovima izlaze i traze flasu vode i zalogaj hleba...a bolje i ne zasluzuju, naravno.

A ti si sad kao neki američki fan jel ,znaš koliko se Rusi boje Amera taman koliko mačka miša ali nije to ono što hoću da kažem već da treba interes Srbije da vam bude i ispred Rusije i Amerike i da izvučete maksimum iz odnosa sa njima za svoju zemlju .A ovde jedni svršavaju na pomen jednih a drugi na ove druge
 
A ti si sad kao neki američki fan jel ,znaš koliko se Rusi boje Amera taman koliko mačka miša ali nije to ono što hoću da kažem već da treba interes Srbije da vam bude i ispred Rusije i Amerike i da izvučete maksimum iz odnosa sa njima za svoju zemlju .A ovde jedni svršavaju na pomen jednih a drugi na ove druge


Znam da su Rusi prilicno dobro upoznati sa...pa, barem nekim stvarima koje su Amerikanci u stanju da urade...cak verovatno to znaju najbolje na svetu, te nema dileme da ih se itekako plase, stvarno mi nije potrebno nikakvo poucavanje po tom pitanju.

Sto se tice interesa Srbije tice, apsolutno si u pravu.

Predlog: obrisi suvisne postove.
 
Znam da su Rusi prilicno dobro upoznati sa...pa, barem nekim stvarima koje su Amerikanci u stanju da urade...cak verovatno to znaju najbolje na svetu, te nema dileme da ih se itekako plase, stvarno mi nije potrebno nikakvo poucavanje po tom pitanju.

Sto se tice interesa Srbije tice, apsolutno si u pravu.

Predlog: obrisi suvisne postove.

:hahaha:

Jeste rusi su upoznati itekako da su amerikanci jedna obicna go*na koja mogu samo slabije da napadaju i da bacaju atomke,stoga se tih prljavih goveda cije se majke prodaju za polutku kreka boje ko od mrava.........

A da su ameri gov*a ko sto ti kazes i spremni da ubijaju civile sprmni su.........
 
Znam da su Rusi prilicno dobro upoznati sa...pa, barem nekim stvarima koje su Amerikanci u stanju da urade...cak verovatno to znaju najbolje na svetu, te nema dileme da ih se itekako plase, stvarno mi nije potrebno nikakvo poucavanje po tom pitanju.

Sto se tice interesa Srbije tice, apsolutno si u pravu.

Predlog: obrisi suvisne postove.

Američki ambasadore ti li siz;)
 
Ti koje nazivas...tako kako ih nazivas...su ih pustili da dodju na aerodrom pre svih da bi ih posle izblamirali i snimali kako kao kerovi sa povijenim repovima izlaze i traze flasu vode i zalogaj hleba...a bolje i ne zasluzuju, naravno.
Jeste, pustili su ih. Taman k'o sto smo mi pustili KFOR na Kosovo.

Nista me toliko ne fascinira koliko Srbi nacisti i Srbi ljubitelji Amerike...
 
Neverovatno . Rusi opet na strani Srba . Uprkos Dinkicu , Canku , Cedi , Kostresu ,polovini DS poslanika ,. Uprkos B92 , mnogih NVO , Galsa Amerike , Slobodne Evrope , Eu , Dojce Vele , kvazi urbanih nakaza . Uprkos NATO paktu , uprkos Borki Pavicevic , Srbijankui Turajlic , Biljani Srbljanovic , Teofilu Pancicu . Uprkos NDH , Slovenackoj , Bosnjackoj, Nemackoj diplomatiji .
 
Neverovatno . Rusi opet na strani Srba . Uprkos Dinkicu , Canku , Cedi , Kostresu ,polovini DS poslanika ,. Uprkos B92 , mnogih NVO , Galsa Amerike , Slobodne Evrope , Eu , Dojce Vele , kvazi urbanih nakaza . Uprkos NATO paktu , uprkos Borki Pavicevic , Srbijankui Turajlic , Biljani Srbljanovic , Teofilu Pancicu . Uprkos NDH , Slovenackoj , Bosnjackoj, Nemackoj diplomatiji .

To mi se nikako ne dopada. Šta sad hoće od nas, da mi je znati? OK, gasovod, nego da se ne dosete da nam uvale raketne sisteme.... Koliko nas vole, ne bi me začudilo da svoje voljne ciljeve presele kod nas, mi smo ionako dovoljno glupi da se radujemo tome...
 

Back
Top