Winamp 2.77 5.1 zvuk

imam 5.1 karticu. u softeveru mi je podesena da radi kao 5.1. windovs media plejer i ostali programi mi rade normalno na svim zvucnicima ali samo winamp radi na 2.1

Isti problem.

Ta verzija winampa nema tu mogucnost, 5.35 pa na dalje podrzavaju 5.1 sistem

Neznam kako si dosao do ovog zakljucka ali ja imam 5.5 i opet rade samo 2 zvucnika. Nemoze da se podesi isprobao sam. Moje misljenje je da imaju posebni Winamp programi sto podrzavju ovu funkciju 5.1, sad mozda gresim, ali nemogu da podesim 5.1 sistem da zveci u verziji Winampa 5.5.

To shto si ti napisao je pravi spam,ako se ne razumesh u moj problem nemoj da ucestvujesh u konverzaciji.

Hvala ostalima. Mozhe look.

Nego more ti lepo skines iTunes kao ja i resis problem. Otkako koristim ovaj program Winamp neotvaram, a neces verujem ni ti, program je bruka, made by corporation Apple.
Po meni mnogo bolji zvuk i vise dobrih mogucnosti, a izgled da nekomentarisem, probaj ako hoces pa javi.
 
Isti problem.



Neznam kako si dosao do ovog zakljucka ali ja imam 5.5 i opet rade samo 2 zvucnika. Nemoze da se podesi isprobao sam. Moje misljenje je da imaju posebni Winamp programi sto podrzavju ovu funkciju 5.1, sad mozda gresim, ali nemogu da podesim 5.1 sistem da zveci u verziji Winampa 5.5.



Nego more ti lepo skines iTunes kao ja i resis problem. Otkako koristim ovaj program Winamp neotvaram, a neces verujem ni ti, program je bruka, made by corporation Apple.
Po meni mnogo bolji zvuk i vise dobrih mogucnosti, a izgled da nekomentarisem, probaj ako hoces pa javi.

Ma, koristio sam i pod nano, pa sam koristio i i tunes. Koristio sam do pre neki dan 5.3 winamp i sve je ok, al reko se vratim na starije verzije malo, zbog nostalgije :) a, siguran sam bio da moze se podesi nekako. Pre sam slusao na isti winamp 5.1 zvuk. A sad nece :(

p.s. kako kliknem na 2.77 winamp odma ga startuje :D
 
Zasto kod mene ne radi winamp (verzija 5,35) kad pokusam izbaci mi ovo "Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration .
Error code 80.....7
Izgleda da sam nesto izbriso sto nije trebalo pa sad neznam kako da vratim,ako neko moze da mi pomogne ali uz detaljno objasnjenje
Da li je jednostavnije za mene instalirat novi winamp posto jedino to i znam:rumenko:
 
1. Otvori Winamp...
2. Ctrl+P da otvoriš Preferences...
3. Klikni na Output (u okviru levog panela pod Plug-ins)...
4. Zatim selektuj DirectSound output .... i klikni na dugme Configure...
5. U prozoru koji se otvori, klik na strelicu i u padajućem meniju izabereš tvoju zvučnu karticu.
6. OK... rastartuj Winamp.
 
kako da vratim DirectSound output.... zezno sam se u Preferences-u sam kad sam selektovo Direct Sound output...klikno na Uinstall plug in i izbrisao DirectSound output, moze li se kako vratit i kako (gde) videti koja mi je zvucna kartica.
Kako se winamp restartuje (ja znam komp restartovat) a winamp posebno ... ?:rumenko::dash:
 
Pa dobro majku mu...
smiley_emoticons_wallbash.gif
jel ja pišem srpskim jezikom ili turskim?!

Da vidiš koja ti je zvučna... Start > Run > dxdiag > tab Sound > Device Name.

A sa ovog linka skini :arrow: Multiple Output Plugin i instaliraj ga, pa pokreni onda Winamp.
 

Back
Top