Modni detalji

Poruka
15.196
Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?
 
Ima jedan bedz na kom pise LEPO JE krupnim stampanim slovima i to cirilicom.
Crno na belo za one koji ne vide sami nego mora da im se napise.
Ako ne ume da cita, ne zanima me.

Eto, recept!
 
Nikad necu skapirati zene. Mislim radim ja sve to, kupovine, bla, bla, samo sto tim stvarima ne pridajem toliki znacaj i vaznost. Trenutno zadovoljstvo kao takvo. Nisam opsesivna po tom pitanju.
I ne radim nista zbog partnera, nego zbog sebe. Isto bih radila i da sam solo.
 
joj
meni inace svejedno
al' kad se zaljubim
onda se po ceo dan sminkam, presvlacim, cesljam
al' ne samo da bi on to primetio
nego sto ne mogu same sebe u ogledalu da se nagledam, koliko sam drugacija osoba
kako mi oci sijaju i ne prestajem da se smesim.

a on mi kaze da se uvek vidi na meni koliko sam srecna
i to mi je lepo da cujem. :)
 
joj
meni inace svejedno
al' kad se zaljubim
onda se po ceo dan sminkam, presvlacim, cesljam
al' ne samo da bi on to primetio
nego sto ne mogu same sebe u ogledalu da se nagledam, koliko sam drugacija osoba
kako mi oci sijaju i ne prestajem da se smesim.

a on mi kaze da se uvek vidi na meni koliko sam srecna
i to mi je lepo da cujem. :)

ma nemoj:)?
zato te slabo ima na forumu jer si ceo dan pred ogledalom:lol::lol::lol:?
 
Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

Preterao sam radeći te stvari fizički na sebi...:zstidljivko: Ali primetio sam na njoj sve stvari... z:) I veš se računa... z:p
 
Nikad necu skapirati zene. Mislim radim ja sve to, kupovine, bla, bla, samo sto tim stvarima ne pridajem toliki znacaj i vaznost. Trenutno zadovoljstvo kao takvo. Nisam opsesivna po tom pitanju.
I ne radim nista zbog partnera, nego zbog sebe. Isto bih radila i da sam solo.

Isto ovo bih mogla i ja da kazem...
 
Jedino se desi da donji ves kupim da se njemu svidi inace odeca, sakoi suknje i pantalone,..ma zabole me.... volim da nosim cizme sa visokom stiklom ne znam da li mu se svidja ali ja to volim,...

dobro pusim sta hoce on jos od mene ;) :P
 
Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

Ja nikada nisam imala problem sa tim da li ce decko da mi primeti novi detalj ili ne... U sustini sve primeti...(kada imam decka)..Pa bitno mi je da se decku svidja kako mi stoje neke sandrale ili majica..jer ipak mislim da oni znaju bolje da procene sta dobro stoji..:-)
 

Back
Top