Da li seksualnu simpatiju izrazavate samo u slucaju da mislite da bi verovatno moglo

Ako bi ste/ste bili u vezi, da li bi u slucaju da neko odgovara vasem "tipu" "ukusu", da je seksi po vasim merilima, ali to nije osoba sa kojom ste u vezi, ipak priznali to da odgovara merilima... duhovnim, telesnim... da li bi to priznali samo usput, kao produkt (recimo) price o tome sta volite, iz koje se otkriva i to da vam je ta osoba seksi... ili bi direktno rekli "ja mislim da si ti seksi, imam decka/devojku, ali samo ti moram reci, bez ikakvih namera sada, bas ono si"...

I kuda ici kada se to desi?
 

Ti verovatno pratis crkvu. O popovima i preosvestanim licima imas visoko misljenje? Simpaticni su ti (kao ljudi). To je "simpatija za osobu", seksualna simpatija ne mora nuzno (to je stvar od osobe do osobe) biti isto sto i "simpatija za osobu"... tako da mitropolitu nekom ne bi mozda cak ni da ti se svidja seksi da ti deluje, rekla da imas tu strast... ili bi? Eto neznam kako drugo objasniti temu kad mislim da je i naslov + uvodni post dovoljan da relativno inteligentna i normalna osoba shvati sta se u temi pita... shvatila ti kao uvredu ili ne (boli me uvo).
 
@grozdjijune
Osecas strast prema njoj i znas da je (recimo) udata... ili da (zbog necega drugog) sigurno nece cele 2 godine imati seks sa tobom... sledece 2 godine, a posle nemas blage veze oce li mozda biti i posle, verovatnoca da ce ti ta dati ***** za 2 godine je ista kao i verovatnoca da ce ti bilo koja druga koju sad i ne poznajes a tad joj trazis dati... a osecas strast prema njoj. Da li ces joj (sada) reci/bi joj rekla (ako si mozda zensko, ne znam) da imas strast?
 
Ti verovatno pratis crkvu. O popovima i preosvestanim licima imas visoko misljenje? Simpaticni su ti (kao ljudi). To je "simpatija za osobu", seksualna simpatija ne mora nuzno (to je stvar od osobe do osobe) biti isto sto i "simpatija za osobu"... tako da mitropolitu nekom ne bi mozda cak ni da ti se svidja seksi da ti deluje, rekla da imas tu strast... ili bi? Eto neznam kako drugo objasniti temu kad mislim da je i naslov + uvodni post dovoljan da relativno inteligentna i normalna osoba shvati sta se u temi pita... shvatila ti kao uvredu ili ne (boli me uvo).

Шта да ти кажем дечко, осим да сам много глупа а и нисам баш нормална.

Само ти настави... z:mrgreen:
 
Jasno je da ne izrazava ni 5 % ljudi seksualnu simpatiju ( ne kazem "Zelju" nego "simpatiju" jer se moze imati simpatija i kad se nema "zelja da se ta simpatija i sprovede u delo" ) svima prema kojima je gaji, a od svih tih (ukupno: 100 %) ni 5% ne saznaju od nje da ima tu strast... i jasno je da ljudi obicno kriju te strasti/simpatije nazovi kako hoces od nekih ljudi (od nekih drugih ne). Ne vidim odna sta je nejasno u temi, sve sam lepo objasnio u prvom postu...
 
@grozdjijune
Osecas strast prema njoj i znas da je (recimo) udata... ili da (zbog necega drugog) sigurno nece cele 2 godine imati seks sa tobom... sledece 2 godine, a posle nemas blage veze oce li mozda biti i posle, verovatnoca da ce ti ta dati ***** za 2 godine je ista kao i verovatnoca da ce ti bilo koja druga koju sad i ne poznajes a tad joj trazis dati... a osecas strast prema njoj. Da li ces joj (sada) reci/bi joj rekla (ako si mozda zensko, ne znam) da imas strast?

Mozda...verovatno bi,ali nemam nista od toga,je li?
Ne mozes bas svakome reci...
 
@jelena
Ljudi pricaju o vremenu juce, danas i nagadjaju kakvo ce biti sutra... jasno je da "teme za razgovor" cesto fale pa moramo pricati i o glupostima kakvo je recimo nagadjanje toga da li ce cele nedelje biti kisa, ili samo do petka itd.

Dobijas, dobijas (recimo) relativno lepu i relativno... turbulentnu temu za razgovor, zanimljivu, atraktivnu. Zar nije lepse priznati nekoj osobi na koju se palis da je to u pitanju nego pricati o tome gde ima da se kupi kisobran koji ce trajati 5 godina, jednom za svagda...?

Nemozes bas svakome reci - kome ne mozes!? (nemam ideju)
Mozda...verovatno bi. - zasto (ne kazem da nema razloga,ali iznesi ih, zanimljivije je reci i to zasto bi nesto uradila/nebi nego samo da li bi ili ne)
 
Poslednja izmena:
@DeviceOrange
Da, bolje da otvaram glupe teme, dosadne, nezanimljive... ali "dobro formulisane semanticki"... u stvari, treba kritikovati gramatiku i srocivanje, a samu temu (cak ni ako je dobra) ne treba hvaliti... treba da budemo ljudi koji umeju da kritikuju, a nesposobni su (mentalno) da hvale.
Ajde klinac bezi i moras jos da popijes mleka mnoogoda bi imao kakve nade da ces moci licno ti da teras ljude sa foruma nekim zastrasivanjem. Ako si ti konformista (pa se vodis time oces li na forumu biti popularan ili ne, a ne dubinom duse) onda idi pa pricaj o toj svojoj hrabrosti i covjecnosti svojoj majki... pohvali se starome ocu da si ProSpam-er, ako vec nemas sta bolje da mu kazes za sebe.
 
Poslednja izmena:
@jelena
Ljudi pricaju o vremenu juce, danas i nagadjaju kakvo ce biti sutra... jasno je da "teme za razgovor" cesto fale pa moramo pricati i o glupostima kakvo je recimo nagadjanje toga da li ce cele nedelje biti kisa, ili samo do petka itd.

Dobijas, dobijas (recimo) relativno lepu i relativno... turbulentnu temu za razgovor, zanimljivu, atraktivnu. Zar nije lepse priznati nekoj osobi na koju se palis da je to u pitanju nego pricati o tome gde ima da se kupi kisobran koji ce trajati 5 godina, jednom za svagda...?

Nemozes bas svakome reci - kome ne mozes.
Mozda...verovatno bi. - zasto (ne kazem da nema razloga,ali iznesi ih, zanimljivije je reci i to zasto bi nesto uradila/nebi nego samo da li bi ili ne)

Vec sam rekla...toj osobi.
Ovde definitivno fale teme za razgovor,znam te od ranije,ne sumnjam u kvalitet teme,ali ne moze svako napamet da odgovori.:)
Ne znam zasto sam rekla...nemam nista od toga,sve je isto,ali sam rekla...valjda sam preterano iskrena,ne znam...nisam se pokajala.
 
sad sam se postideo...čiko...neću više...časna titova...taman posla da ja ikoga teram sa foruma...
simon_cowell-1.jpg
 
Vec sam rekla...toj osobi.
Ovde definitivno fale teme za razgovor,znam te od ranije,ne sumnjam u kvalitet teme,ali ne moze svako napamet da odgovori.:)
Ne znam zasto sam rekla...nemam nista od toga,sve je isto,ali sam rekla...valjda sam preterano iskrena,ne znam...nisam se pokajala.

Nemoguce je da samo jedna osoba bi mogla da ti se cini "dovoljno seksi"... izgleda nisi shvatila poentu teme potpuno? Ajda kazem da si ipak shvatila dovoljno da ne pomislim da si mentalno zaostala i da si dala dovoljno dobar odgovor.
Ne znam od kuda me to znas od ranije?
 

Back
Top