Fanovi americkog rvanja ujedinite se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikola 95

Početnik
Poruka
35
Molim one koji ne vole ovaj sport neka ne komentarisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeste videli kako je u smackdownu ove nedelje povredjen Jeff Hardy u pirotehnici.
Sta mislite jel i to gluma ili se stvarno povredio?

Jel znate neku drugu televiziju osim FOX-a koja emituje AR?
Dosadilo mi da cekam do 01:00.
 
ja veoma volim te borbe jer su one stvarno opasne...i ja sam cuo da se taj povredio... ja najvise obozavam dzona cinu jer je on hiphoper. on stvarno lepo se bori (kvalitetno i junacki) a i super peva onu pesmu. da li si cuo da je batista u stvarnom zivotu ginekolog... super je tema i nadam se da cemo mi koji volimo da gledamo kad se tepaju te borce da se vise druzimo. pozzdrav iz vrnjacku banju
 
ja i moj drugar smo ucili poteze meta hardija i da vam kazem to uopste nije gluma vec ozbiljna borba.da li neko zna kada ce umaga da se vrati u ove borbe posto mi se cini da ga odavno nema.cak noris nije nista u poredjenju sa ovim borcima(tako mi drugar reko). Da li neko skuplja album i slicice da se trampimo?Fanovi ujedinimo se
 
To nije moja izjava, ne ne z:((
Hornswoggle rules :D
bg.jpg
 
ja i moj drugar smo ucili poteze meta hardija i da vam kazem to uopste nije gluma vec ozbiljna borba.da li neko zna kada ce umaga da se vrati u ove borbe posto mi se cini da ga odavno nema.cak noris nije nista u poredjenju sa ovim borcima(tako mi drugar reko). Da li neko skuplja album i slicice da se trampimo?Fanovi ujedinimo se

ja imam sve slicice i mnogo duplikata pa ako oces mogu da ti prodam..jao ja kad porastem ja cu da budem ko oni ima prebijam sve i izvrcem autobuse..:sanke:
jedva cekam da porastem i da budem kao oni :)
 
ja i moj drugar smo ucili poteze meta hardija i da vam kazem to uopste nije gluma vec ozbiljna borba

Ma znam,to su opasne stvari,s tim nema zezanja.. z;)

da li neko zna kada ce umaga da se vrati u ove borbe posto mi se cini da ga odavno nema

Jooj NEZNAM ali baš mi je nedostajO.. z:D

(tako mi drugar reko).

Ma prosvetlio te,šta da kažem..

Da li neko skuplja album i slicice da se trampimo?Fanovi ujedinimo se

Jaoj ne dam moje kečer sličice ni za živu glavu.. Nemam srca.. :zstidljivko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top