Škoda superb

To na tim slikama je stari model, prošle godine je izašao novi:

Skoda%20Superb.jpg


skoda-superb-5.jpg


Motori benzinski 125 - 260 ks, dizel 105 - 170 ks.
 
Videh juče jednu takvu ovde ...

Ona je nešto kao u rangu passata ( ovog predzadnjeg, ne ovog najnovijeg ) ali, koliko znam nije nimalo jeftinija od njega. Čak je i skuplja ....
 
Meni opet vuce na kopiju audija, sve u svemu, Svabe imaju slican dizajn, pa kako kome.
Imao sam prilike da se vozim u toj Skodi i malo da je probam i iz tog siromasnog iskustva, mislim da je Superb jedina Skoda koju bih uzeo kad bih kupovao auto tog tipa (a posto nisam imao nesto para, pre mesec dana sam kupio Megana 2002. godiste). Ostale Skode bih zaobisao u sirokom luku.
 
Meni opet vuce na kopiju audija, sve u svemu, Svabe imaju slican dizajn, pa kako kome.
Imao sam prilike da se vozim u toj Skodi i malo da je probam i iz tog siromasnog iskustva, mislim da je Superb jedina Skoda koju bih uzeo kad bih kupovao auto tog tipa (a posto nisam imao nesto para, pre mesec dana sam kupio Megana 2002. godiste). Ostale Skode bih zaobisao u sirokom luku.


Da prva škoda superb ima sličnosti sa AUDI A6 , pogledajte unutrašnjost i prednje farove i masku, ali kao što i kažeš svi nemci liče!
 

Back
Top