GSP Novi Sad

Da li ste zadovoljni gradskim saobraćajem u Novom Sadu?

  • Da

    glasova: 3 42,9%
  • Ne

    glasova: 3 42,9%
  • Delimično

    glasova: 1 14,3%

  • Ukupno glasova
    7
Ja se vozam bukvalno svaki dan po minimum 2 puta tako da sam se i donekle navikao. Jedino me nervira kad krene "Blic" da k.e.n.j.a kako mladi ne ustaju starijima i onda krenu da se pozivaju na vozace koji kazu da su mladi najgori putnici i tome slicno... z:hm:
 
nastavlja se pljacka monopolista. za izradu markica (budala koja izmisli to da mora svake godine da se vadi pokazna) 09/10 poterbno je izdvojiti 500 din. bilo bi dobro da se odgovarajuca inspekcija uputi u do legla lopova i monopolista i proveri osnovanost za tolikom pohlepom i gramzivoscu (propali na mrtvo)
 
ajd da su nam busevi na nivou,pa da kazem da je opravdana tolika cena i za izradu i za markicu i za kartu od 40 din.ali busevi su ili iz perioda jos kada je moj deda bio mlad pa su ih uveli ili oni novi uzani,tako da debeljuskasti i krupni moraju da udahnu vazduh i da tako ostanu dok su u busu,a mi sitniji moramo da nosimo samlicu da bi mogli da dohvatimo sipku.Po leti je sto stepeni,ni klime,ni neke muzikice da nam ulepsa putovanje...katasrofa
 
GSP je monopolista koji dere gradjane sa astronomskim cenama ,nikakav kvalitet usluga nemaju i pritom ogromne pare uzimaju iz gradskog budzeta,tako imamo neke 'bisere' npr.cena karte do Futoga je duplo skuplja nego cena karte turistickog busa u Barseloni ,cena do Veternika je 80 din koji je udaljen 5 km od centra pa je daleko jeftinije ici kolima jer se ustedi najmanje 60 dinara racunajuci povratak,verovatno je to jedinstven primer u svetu necije samovolje i monopolskog polozaja,privatni prevoznici nemaju nikakvu sansu da dobiju dozvole za organizovanje prevoza jer je pljackanje gradjana veoma isplativo
 
Nisu bas svi busevi tako matori. Pre par godina su ulagali u nove autobuse.
Sto se tice karte od 40 dinara, kazu da je medju jeftinijima u Srbiji...

Ns je mali po povrsini i sve linije su frekventne i isplative ,iz jednog dela grada do krajnjeg drugog ti treba 10 min recimo ovi u Bg placaju gradsku kartu i kada se voze iz dela na krajnjem severu u deo na krajnjem jugu i putuju minimum pola sata a karta isto kosta ako je kupujes u trafici kao i u Ns sada ti vidi razliku ali tamo nema monopola imas i privatne prevoznike
 
ajd da su nam busevi na nivou,pa da kazem da je opravdana tolika cena i za izradu i za markicu i za kartu od 40 din.ali busevi su ili iz perioda jos kada je moj deda bio mlad pa su ih uveli ili oni novi uzani,tako da debeljuskasti i krupni moraju da udahnu vazduh i da tako ostanu dok su u busu,a mi sitniji moramo da nosimo samlicu da bi mogli da dohvatimo sipku.Po leti je sto stepeni,ni klime,ni neke muzikice da nam ulepsa putovanje, stjuardese brkate i neljubazne, mlako pivo u mini baru...katasrofa
.......
 
Svuda u svetu ljudi se stimulisu da koriste gradski prevoz , samo u Ns gradska vlast se trudi da gradski prevoz bude luksuz a prigradski i da ne pricam ,jednostavno ljudi su prisiljeni da koriste sopstveni prevoz ili linijski Taxi
 
Gradska vlast sada najavljuje zestoku borbu sa divljim taksistima zabrinuti su jer gradjani masovno koriste taxi prevoz buduci da su ovi jeftiniji pre svega za prigradske linije nego GSP ,na svaki nacin zele da eleminisu konkurenciju GSP-u , poseban trn u oku im je linijski taxi
 
Poslednja izmena:

Back
Top