Teško bez Voje?

bolji zivot

Početnik
Poruka
5
Kao sto znamo nas Voja je nezamenljiv
uspesno je vodio drzavu u dva mandata navikli smo na njega,i bez njega nemozemo,zato predlazem nove izbore na kojima ce voja u penziju.Ministri u vladi su bili slicni njemu pogotovu onaj profesor Samardjic zajedno s njim.Da vas podsetim pisao je neke uredbe kojima je Srbe na Kosovu i Metohiji podelio do zla boga dupli kordinatori,isterao sve ljude iz privremenih institucija i resio im problaem da ne primaju okupatorske pare.A takodje je pronaso resenje kada je kosovo proglasilo tzv nezavisnos time sto je reko da cemo se ponasati kao da se nista nije desilo,cak i da nas uhapse nista to nije
mi ne priznajemo to hapsenje.Gospodo legalisti nemojte nas vise braniti vec razmisljaj te o tome ko vam je novi Voja ili onaj iz haga irazmisljajte o cenzusu.Poz
 
Kao sto znamo nas Voja je nezamenljiv
uspesno je vodio drzavu u dva mandata navikli smo na njega,i bez njega nemozemo,zato predlazem nove izbore na kojima ce voja u penziju.Ministri u vladi su bili slicni njemu pogotovu onaj profesor Samardjic zajedno s njim.Da vas podsetim pisao je neke uredbe kojima je Srbe na Kosovu i Metohiji podelio do zla boga dupli kordinatori,isterao sve ljude iz privremenih institucija i resio im problaem da ne primaju okupatorske pare.A takodje je pronaso resenje kada je kosovo proglasilo tzv nezavisnos time sto je reko da cemo se ponasati kao da se nista nije desilo,cak i da nas uhapse nista to nije
mi ne priznajemo to hapsenje.Gospodo legalisti nemojte nas vise braniti vec razmisljaj te o tome ko vam je novi Voja ili onaj iz haga irazmisljajte o cenzusu.Poz


Podrzavam i javljam se da mu radim kampanju.
 
Kao sto znamo nas Voja je nezamenljiv
uspesno je vodio drzavu u dva mandata navikli smo na njega,i bez njega nemozemo,zato predlazem nove izbore na kojima ce voja u penziju.Ministri u vladi su bili slicni njemu pogotovu onaj profesor Samardjic zajedno s njim.Da vas podsetim pisao je neke uredbe kojima je Srbe na Kosovu i Metohiji podelio do zla boga dupli kordinatori,isterao sve ljude iz privremenih institucija i resio im problaem da ne primaju okupatorske pare.A takodje je pronaso resenje kada je kosovo proglasilo tzv nezavisnos time sto je reko da cemo se ponasati kao da se nista nije desilo,cak i da nas uhapse nista to nije
mi ne priznajemo to hapsenje.Gospodo legalisti nemojte nas vise braniti vec razmisljaj te o tome ko vam je novi Voja ili onaj iz haga irazmisljajte o cenzusu.Poz

Остави се бунике и једи спанаћа.
 
Pa ako se neki bave politikom do 80.te,Voja je još uvek politički mlad.Kome se ne sviđa nek' se žali Čedi i traži da se starosna granica za političare smanji do godina koje Čeda ima sada i povećava svake godine kako bude stario.
 
neki put j ebolje cutati pa pustiti druge da sumnjaju da si glup nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju...ovo je citat, nista licno...

Nekada je bolje ne gurati se gde te niko nije zvao i ne odgovarati na konstatacije koje ti nisu upućene, da bi se stekla iluzija da nisi potpuno bez sagovornika.
Ovo onako kažem, ništa lično. z:lol:
 
..a jel ste primetili da na forumu ima gomila nekih likova koji pljuju po koshtunjavom i kad je tema o nechemu shto nema veze sa dotichnim..chini se da nisu pozvani , vec poslati..
...па знаш како, треба затрти све који желе бар мало да се води рачуна о Србији и Србима....постављачи оваквих тема су губитници транзиције и то они најгоре врсте- изгубише идентитет...ма то је већ тешка болес'...
 
kad sam video da mu je i verni debeljushkasti djordje vukadinovic napisao, doduse patetichni, epitaf zvani: 'kratak pregled raspadanja- kostunicin poslednji krug' u vremenu, sve mi je bilo jasno.
kraj...avaj, ode nash voja :sad2:
 

Back
Top