Kako neko moze da slusa Seku Aleksic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Njene pesme nemaju veze sa mozgom, nista pametno neces cuti niti nauciti.
Sta vi mislite o tome ?

Ja ne znam koji je vama đavo...kako ko dođe uhvati se za Seku..ja je ne slušam i verovatno nikada neću...ne volim celu tu Grand i City kulturu, ali mi nije jasno šta vi imate sa tim??Ako neko voli da sluša, šta vas briga....realno na našoj muzičkoj sceni ima ljudi sa mnogo debilnijim tekstovima od njenih mada opet ja nešto ni ne znam njene tekstove....ali mislim da se retko šta može uporediti sa Gaćicama, Brushalterom i razno-raznim delovima donjeg veša.....A i devojka za razliku od nekih zna da peva i ima glasovne mogućnosti, a ne muči se na sceni ko kornjača pred parenje (znate već koje zvuke ispuštaju)...Stvarno je glupo pljuvati po nečemu da bi dokazao sebe kao nekoga ko to ne ceni...to samo pokazuje nečiju nesigurnost i sklonost ka istom.....mislim ako je neko ne sluša, što bi je uopšte doživljavao??!
 
Poslednja izmena:
Не знам докле ћете да отварате овакве теме? Имате већ триста тема о Гранду, тамо пљујте... А и ти који пљују, углавном потајно слушају Гранд... Ја не слушам, нит пљујем, једноставно не обраћам пажњу... Ко воли то да слуша, само напред, ја немам ништа против...
 
Ja ne znam koji je vama đavo...kako ko dođe uhvati se za Seku..ja je ne slušam i verovatno nikada neću...ne volim celu tu Grand i City kulturu, ali mi nije jasno šta vi imate sa tim??Ako neko voli da sluša, šta vas briga....realno na našoj muzičkoj sceni ima ljudi sa mnogo debilnijim tekstovima od njenih mada opet ja nešto ni ne znam njene tekstove....ali mislim da se retko šta može uporediti sa Gaćicama, Brushalterom i razno-raznim delovima donjeg veša.....A i devojka za razliku od nekih zna da peva i ima glasovne mogućnosti, a ne muči se na sceni ko kornjača pred parenje (znate već koje zvuke ispuštaju)...Stvarno je glupo pljuvati po nečemu da bi dokazao sebe kao nekoga ko to ne ceni...to samo pokazuje nečiju nesigurnost i sklonost ka istom.....mislim ako je neko ne sluša, što bi je uopšte doživljavao??!

POTPISUJEM !
 
@ ANARHO_SISTEM, NSCZ

razumijem šta mislite. hoće ljudi da pokažu kako ne vole Seku, jer su rokeri, bogte

I ja sam rocker.Odkad znam za sebe slusam tu vrstu muzike ...Ona je jednostavno u meni ...
Grandovce neslusam jer me jednostavno takva muzika ne privlaci ,ali nekom je to lepo i mi treba da postujemo.Ovi sto su u temi pljuvali po seki su jos klinci (at least u glavi)
Nemorate ju voliti...Probajte bar postovati
 
Joj...Nekome se to svidja...Tebi se to ne svidja..Kao sto se i njima ne svidja ono sto ti slusas...Da joj se svidja slusala bi to...Mislim glupost,sve je stvar ukusa...Hvala Bogu razliciti smo i uopste nije bitno da li neko slusa Seku ili tamo nekog drugog...Nije on/a nista bolji od tebe ako slusa to....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top