Ozbiljna povreda prava kupca na terazijama u eltimu

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
U robnoj kuci tek otvorenoj na terazijama na drugom spratu prilazici odeljku prodavnice, tacnije policama gde se nalaze diskovi dotrcava mala zenska spodoba (koja se nalazila van vasek odeljka prodavnice), govoreci mi (bez dobar Dan, bez izvinita..itd.), DA diskovi nisu na prodaju zbog NE slaganja cena, kako Sam joj odgovorio DA je to NE moguce jer Sam te diskove kupio pre pet Dana, uhvacena u lazi mala spodoba pristaje DA MI proda diskove Kao na njenu odgovornost, u medjuvremenu dolazi glavna blagajnica u kaputu koja ima I kljuc od kase (sto znaci DA je mala zenska spodoba sve vreme lagala) I bez ikakvog problema prodaje MI diskove, institirajuci do glavne blagajnice DA MI objasni (kad Sam joj ispricao celu pricu) ona ostaje bez odgovora, u medjuvremenu mala spodoba dovodi magacionera as laznom pricom koji pocinje DA se dere na mene I vredja. Takav uzas nikada nisam doziveo u prodavnici.
 
Meni se slično desilo u prodavnici kozmetike u podzemnom prolazu kod Terazija.
Pred Novu godinu, sve radnje pune - ja ne mogu da čekam na red da kupim poklone, obradovah se toj praznoj radnji al ubrzo mi je postalo jasno što je prazna... KATASTROFA neki toliko bezobrazni, matori užas od žene u svojstvu šefice dotičnog rupeta me je toliko izbacio iz takta da sam joj svašta rekla, ispsovala sam je kako verujem niko nije (ili možda jeste već, čim je radnja prazna)
 

Back
Top