molim vas pomozite!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stvarnost i Iskrenost

Zainteresovan član
Poruka
482
Molim vas pomozite mi,radi se o sledecem:
Kad se povezem na internetu pocetna stranica mi je neka Gogle,a drugo su "kineska slova"(http://www.yl13.com.cn/article/Drugs/list11_1.html ) ,nikako nemogu da postavim bilo koju drugu stranicu,pokusavam da to promenim i preko kontrolnu tablu,nikako ne ide,to mi se pojavilo pre nekoliko dana i skroz mi usporilo internet,pokusavao sam i da direkno postavim bilo koju drugu stranicu kao pocetnu,nikako ne ide,pojavljuje se ponovo ista.
Nisam neko ko se bas mnogo razume u kompjutere ili internet,nadam se da ce se naci neko ko zeli da mi pomogne???
Hvala vam unapred!!!
 
Ne razumem zashto bi neko ubacao viruse pomotju antivirusa, nije logicnom gube posao...Pre tje da naprave virusa, pa da prodaju anti-virus! Probaj sa reinstalacijom browsera ili promeni browser ! A ako ne pomogne a bas ti smeta .... Windowsz:poz:
 
Ne razumem zashto bi neko ubacao viruse pomotju antivirusa,

Pa da bi se upecali oni koji ne razumeju z:lol: z:lol:!!

------------------------------------------------
Sad tek skontah da te on ustvari stalno šalje na tu stranicu, a Ja razumeo da ti
podešavanje jezika prebacuje na kineski z:lol:!!

Ako koristiš Internet Explorer, zatvori ga, idi na Start, pa Run, učukaj regedit i dođi do ključića

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
U desnom prozoru nadŽi Local Page, dupli klik na njega i u polje Value data: prekopiraj

C:\WINDOWS\system32\blank.htm

Nešto niže pronadŽi Start Page i ponovi ovo kao za Local Page.
Zatvori registry editor i probaj sad da postaviš Start Page preko IE-a.
 
Poslednja izmena:
Pa da bi se upecali oni koji ne razumeju z:lol: z:lol:!!

------------------------------------------------
Sad tek skontah da te on ustvari stalno šalje na tu stranicu, a Ja razumeo da ti
podešavanje jezika prebacuje na kineski z:lol:!!

Ako koristiš Internet Explorer, zatvori ga, idi na Start, pa Run, učukaj regedit i dođi do ključića

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
U desnom prozoru nadŽi Local Page, dupli klik na njega i u polje Value data: prekopiraj

C:\WINDOWS\system32\blank.htm

Nešto niže pronadŽi Start Page i ponovi ovo kao za Local Page.
Zatvori registry editor i probaj sad da postaviš Start Page preko IE-a.

Hvala,hvala,hvala....uspeo sam nekako,sledio sam ovo tvoje uputstvo...uspelo je nekako,kako ni sam neznamz:cry:z:cry:...u svakom slucaju hvala ti na pomoci!!!z:poz:z:poz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top