E stvarno, imate li pametnija posla?‚‚

Na forumu sam zato što

  • nemam pametnija posla

  • nisam zaposlen, pa ubijam vreme

  • Navuk'o sam se

  • forum mi je relaksacija

  • nesto drugo, recicu u postu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde da požurim polako pre nego što stave katanac. Ja bi to ovako opisao: Mi se zamajavamo, ubijamo vreme, Glupamo Luposti, smejemo se i krademo Bogu dane, admini i moderatori kidaju živce pored nas za džabe, ustvari za modove znam da rade za džabe a možda ovi "vrhovni" admini i primaju neki dinar i ojro a vlasnik Krstarice ubira pare od ovih linkova, banera i drugih reklama koje stoje na forumu tj. kada ljudi klikću na njih i kada ih otvaraju.
 
nema link dajte kljuc z:poz:

images


eto :whistling:
 
Zašto ste na forumu, vi koji ste na forumu preko 4 sata dnevno?
Da li imate pametnija posla?
Ja nisam preko 4 sata dnevno, ali oseticu slobodu da odgovorimz:)
Preko dana sam na poslu, pa sam na forumu kad istog nema. Uvece sam na forumu kad igram pref online i postujem dok ne pratim igru. Eto z:lol:
A da, i volim da forumasim, mada nemam problem da sve svoje stavove iznesem vrlo javno, sto sam i cinila.
 
Činjenica je da je da ovaj forum kao i internet uopšte izaziva zavisnost i činjenica je da su se mnogi od nas, a i ja među njima z:lol: već navukli. Najveći broj forumaša dolazi ovde i učestvuje u radu ovog podforuma a da od toga nemaju nikakvu korist, mnogi dolaze zbog "informativnog apdejta" tj. da bi bili u toku sa svim vestima i informacijama iz zemlje i sveta, neki hoće da ispadnu mnogo pametni a ima i onih koji su članovi političkih stranaka pa slepo i poslušno zastupaju stavove i interese istih na forumu.
 
Činjenica je da je da ovaj forum kao i internet uopšte izaziva zavisnost i činjenica je da su se mnogi od nas, a i ja među njima z:lol: već navukli. Najveći broj forumaša dolazi ovde i učestvuje u radu ovog podforuma a da od toga nemaju nikakvu korist, mnogi dolaze zbog "informativnog apdejta" tj. da bi bili u toku sa svim vestima i informacijama iz zemlje i sveta, neki hoće da ispadnu mnogo pametni a ima i onih koji su članovi političkih stranaka pa slepo i poslušno zastupaju stavove i interese istih na forumu.

kako bi tek zvucalo " MI ali bez mene"
z:mrgreen:
 
cemu takav napadacki pristup?

ima mnogo glupljih stvari od foruma, koji ljudi rade vise 4 sata X)

(a narocito ovi sa politike.. mislim narodna skupstina :lol: :whistling:)

Da ali oni to rade za ogromne pare i svađaju se u Skupštini za ogromne plate od 250 i više hiljada dinara + bonusi, provizije i sve te privilegije a mi se ovde svađamo za džabe i gubimo ogromno vreme za džabe. Sve više mislim da je ovo veliko gubljenje vremena a i produktivnosti u državi (mislim na one koji obilaze forum u radno vreme) al droga, droga, droga, brate-navukli smo se ! z:lol:

Sad bi nam svima trebala 1 kolektivna razvaljotka, mislim kolektivna terapija odvikavanja od foruma i po mogućstvu to da nam plati vlas' tj. admini i modovi, taman bi i njih rasteretili nerviranja. z:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top