Help me...

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Molim vas imam jedan problem sa filmovima koje sam skidala preko Lime Wire.:udriglavu::udriglavu::cry::cry: Bilo koji film da otvorim i skinem titl za njega prevod mi kasni nekih 15-ak sekundi, ili se desi da imam neki ugradjeni narator koji nikako ne mogu iskljuciti. Sta da radim, da li mi neko moze pomoci za ovo, sve sam probala ali ne znam kako da namestim ta "sranja" da bih mogla normalno da odgledam film. :( :( :(:cry:
 
Molim vas imam jedan problem sa filmovima koje sam skidala preko Lime Wire.:udriglavu::udriglavu::cry::cry: Bilo koji film da otvorim i skinem titl za njega prevod mi kasni nekih 15-ak sekundi, ili se desi da imam neki ugradjeni narator koji nikako ne mogu iskljuciti. Sta da radim, da li mi neko moze pomoci za ovo, sve sam probala ali ne znam kako da namestim ta "sranja" da bih mogla normalno da odgledam film. :( :( :(:cry:
Ukoliko misliš na Windows-ov Narator, isključićeš ga na sledeći način:
1.Pritisni istovremeno Windows + U dugme na tastaturi i otvoriće ti se tzv. Upravljač uslužnim programima (ili Utility Manager)

2. Selektuj u gornjem prozoru > Narator i ukoliko se pokrenuo odmah po otvaranju ovog prozora, klikni na > Zaustavi

3. Ako je neka od 3 stavki (u donjem delu) čekirana > Dečekiraj ih!

Naratoru možeš pristupiti i na sledeći način:
Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Utility Manager > Narrator​
 
Molim vas imam jedan problem sa filmovima koje sam skidala preko Lime Wire.:udriglavu::udriglavu::cry::cry: Bilo koji film da otvorim i skinem titl za njega prevod mi kasni nekih 15-ak sekundi, ili se desi da imam neki ugradjeni narator koji nikako ne mogu iskljuciti. Sta da radim, da li mi neko moze pomoci za ovo, sve sam probala ali ne znam kako da namestim ta "sranja" da bih mogla normalno da odgledam film. :( :( :(:cry:

A dali si probala programom koji se zove Subtitle Workshop,trebao bi da reši to
 

Back
Top