Hemoroidi

hahaahahaha :D :D :D
Posebno mi se svidja ovaj deo:
"Ako imate sledeće simptome možete reći da imate hemoroide:
svrab, peckanje, vrelina oko i u anusu, bol pri vršenju nužde, intezivan bol, na početku malo krvarenje a kako se stanje pogoršava sve obilnije krvarenje. Svrabež i bol pri hodanju, sedenju..."
Jel i ti imas hemoroide?
 
hahaahahaha :D :D :D
Posebno mi se svidja ovaj deo:
"Ako imate sledeće simptome možete reći da imate hemoroide:
svrab, peckanje, vrelina oko i u anusu, bol pri vršenju nužde, intezivan bol, na početku malo krvarenje a kako se stanje pogoršava sve obilnije krvarenje. Svrabež i bol pri hodanju, sedenju..."
Jel i ti imas hemoroide?

A sta ti je tu smesno??
Veruj da ljudima koje muci ova bolest nije nimalo smesno.
 
ja sam pokusavao da ih lecim svim i svacim i na kraju mi je doktor rekao da ipak moram pod noz. malo mi je frka. kaze da puno boli posle operacije i neka ti je Bog u pomoci kod prve nuzde nakon operacije. jos oklevam mada ne bih smeo da se zezam,jer krvarim bas obilno...uzasss
 
hm...
sad' kad' izglasaju ovaj zakon o diskriminaciji,ovi izglasani ce moci bez problema da ti vrate suljeve,kao sto se medjusobno angazuju ,a da ih ne sutiraju po ulici. cak sta vise cemo saznati da ih ima mlogo vise nego sto pretpostavljamo...
izvini jace je od mene...salim se naravno.
 
Ja sam ih imao i 3- 4 puta sam stavio svinjsku mast, izbegavao nerviranje i nisam sedao na hladno.

Od tada je proslo 7-8 godina i do sada mi se nije ponovilo.

Poznajem ljude koji su imali tolike probleme da nisu mogli hodati i cuo sam za kremu od Aloe vera ali srecom nisam morao isprobati.
 
ja sam pokusavao da ih lecim svim i svacim i na kraju mi je doktor rekao da ipak moram pod noz. malo mi je frka. kaze da puno boli posle operacije i neka ti je Bog u pomoci kod prve nuzde nakon operacije. jos oklevam mada ne bih smeo da se zezam,jer krvarim bas obilno...uzasss

Operacija ne garantuje izlecenje (mogu se pojaviti ponovo).
Ali ako je krvarenje bas obilno ne treba se saliti, to je vec ozbiljno.
 

Back
Top