kako osvojiti devojku razocaranu u muskarce

milija:
upoznao sam devojku kojuje ostavio decko pred udajom
od tada nema decka(nekoliko godina)!!! :roll:
razocarana u muskarce
kako da je osvojim pomozite :?:

Ufff... Jako tesko. Znam 2-3 slicna slucaja... Mada ne toliko zatvorene. Nju moras otvarati polako kao neku egzoticnu skoljku sa najvecih dubina svetskih okeana. Znaci prvo je potrebno neko duze vreme da prokuva, pa da smeksa, pa se tek onda otvara... Nista ne mozes na silu.

Srecno ;)
 
goodday:
pa predlozi joj brak....
ali tako shto cete mesec pred vencanje provesti vezani lisicam...jedno za drugo....
medeni mesec :lol: :lol: ....i kao ti kazesh "ovim kljuchem nas venchavam"....HAHAHAHAH....e, bash lupetam vecheras...ali ok sam raspolozen :wink:

da da joj pokazers kako nisu svi muskarci isti to :)

ili maskiraj se u zhenu..kad steknes poverenje...otkrij ko si..
 
milija:
upoznao sam devojku kojuje ostavio decko pred udajom
od tada nema decka(nekoliko godina)!!! :roll:
razocarana u muskarce
kako da je osvojim pomozite :?:

Podseti me na jednu neverovatnu pricu. Upoznajem devojku za Srpsku Novu Godinu (pre nekoliko godina), ona sva s*je*bana. Ukratko - momka je ispratila kuci pred Novu Godinu (veza od preko jedne godine) a on joj se javio posle nekoliko dana sa vescu da se ozenio!
Istoj devojci se kasnije desi jos neverovatnija stvar. Bila je verena za jednog momka, diplomatu, vencanje vec bilo zakazano. Momak ode na krace vreme u Brisel i kad se vratio samo se javio da kaze - od nas dvoje nema nista!!
Zamislite njene frustracije!
 
Ne znam kako da je osvojiš, ali sve što radiš radi brzo, jer veza sa takvom devojkom ako je ne smuvaš odmah, vrlo brzo pređe u prijateljstvo, a onda nema ništa od ljubavi a kamoli sexa.
U tebi će videti prijatelja i stalno će te daviti pričom o svom bivšem.
To što nije dugo bila sa muškarcem, znači da će joj sex prijati ko žednom voda, samo čašu treba da prinese ustima.
Srećno!
 
pošto sam sličan slučaj, predlažem da ipak sve radiš jako polako.Od svakog ko me forsira pobegla bih odmah.A pošto sam izgubila poverenje moram ga steći. Morala bih da dečka poznajem par meseci da mu se imalo otvorim i počnem da o njemu razmišljam kao o potencijalnoj vezi. Potrebno je poverenje.
Lako je tebi Apotekarka da pišeš da je sex najvažniji kad si srećno udata.Ja ne bih spavala sa nekim kome ne verujem ni da je Adonis.
 
hazard:
pošto sam sličan slučaj, predlažem da ipak sve radiš jako polako.Od svakog ko me forsira pobegla bih odmah.A pošto sam izgubila poverenje moram ga steći. Morala bih da dečka poznajem par meseci da mu se imalo otvorim i počnem da o njemu razmišljam kao o potencijalnoj vezi. Potrebno je poverenje.
Lako je tebi Apotekarka da pišeš da je sex najvažniji kad si srećno udata.Ja ne bih spavala sa nekim kome ne verujem ni da je Adonis.

Možda si u pravu.
Gledam tako jednu moju prijateljicu, godine prolaze, kriterijumi rastu, razočaranja se nižu.
Mislim se šta bi joj bilo da se otkači neko veče i smuva sa nekim ko ispunjava 20% njenih kriterijuma(znači ima sve zube i koristi kondom), da li bi došla nasmejana na posao, da li bi imala drugih tema za priču osim toga šta je gledala na tv i šta je tog dana boli.
Ovo naravno nije generalizacija, svako je slučaj za sebe i ja to poštujem.
 
Ma pazi, meni je društveni život OK. Lepo sam se organizovala, imam gomilu prijateljica, drugova sa kojima provodim mnogo vremena. Pošto se dosta krećem , ne razmišljam mnogo o nedostatku dečka. Ali za nešto više, tipa veza, još uvek nemam hrabrosti, odnosno* koga zmija ujede i guštera se boji*
 
Ne znam koliko imaš godina, ali u svakom slučaju, nemoj dugo da se bojiš....
Ja ne poznajem muškarca koji će 2 meseca da se cima oko devojke i da se trudi da zadobije njeno poverenje.Nepoverljivost i zatvorenost će ga pre oterati nego neka lakomislenost ili preterana otvorenost :wink:
Sad sam se setila kako smo se moj muž i ja smuvali :lol: :lol: :lol:
Da ti sad ne pišem sto godina, mislim da je on pisao na tu temu u Najluđem smuvavanju, ili već kako se zvala tema.
 
Ne znam koliko imaš godina, ali u svakom slučaju, nemoj dugo da se bojiš....
Ja ne poznajem muškarca koji će 2 meseca da se cima oko devojke i da se trudi da zadobije njeno poverenje.Nepoverljivost i zatvorenost će ga pre oterati nego neka lakomislenost ili preterana otvorenost :wink:
Sad sam se setila kako smo se moj muž i ja smuvali :lol: :lol: :lol:
Da ti sad ne pišem sto godina, mislim da je on pisao na tu temu u Najluđem smuvavanju, ili već kako se zvala tema.
 
apotekarkin_muz:
Ne znam kako da je osvojiš, ali sve što radiš radi brzo, jer veza sa takvom devojkom ako je ne smuvaš odmah, vrlo brzo pređe u prijateljstvo, a onda nema ništa od ljubavi a kamoli sexa.
U tebi će videti prijatelja i stalno će te daviti pričom o svom bivšem.
To što nije dugo bila sa muškarcem, znači da će joj sex prijati ko žednom voda, samo čašu treba da prinese ustima.
Srećno!

Pogodi me ravno u srce. :( Moj slucaj... Da, sada mi je samo drugarica.
 

Back
Top