Smenjen Tomislav Nikolić

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
16. januar 2009. | 07:58 -> 12:46 | Izvor: B92, Beta, Tanjug Beograd -- Tomislav NIkolić smenjen je na sednici Administrativnog odbora Skupštine Srbije s mesta predsednika tog tela. Za novog predsednika izabran Nenad Konstantinović.

Inicijativu za smenu Nikolića podnelo je sedam članova Odbora iz vladajuće koalicije. Za smenu je glasalo 10 članova - poslanici vladajuće većine i radikala, dok su dva člana bila uzdržana. Članovi Odbora iz redova LDP-a i DSS-a napustili su sednicu pre glasanja.
 
Тема већ постоји, а овде само да вам кажем да сам пресрећан што се ово догодило, јер од данас је коалиција ДС и СРС још више учвршћена и драго ми је да је дил Тадић-Дачић-Шешељ постао тако отворен.
 
Тема већ постоји, а овде само да вам кажем да сам пресрећан што се ово догодило, јер од данас је коалиција ДС и СРС још више учвршћена и драго ми је да је дил Тадић-Дачић-Шешељ постао тако отворен.

Ма познат си по "искрености" - само се ти "радуј".z:dm3:
 
Тотално сам увек био искрен. О данашњој СРС ИСКРЕНО мислим да су нешто најгоре што може да задеси Србију. Исти су ми као Тадић и Чеда!
 
1.Тотално сам увек био искрен. 2.О данашњој СРС ИСКРЕНО мислим да су нешто најгоре што може да задеси Србију. Исти су ми као Тадић и Чеда!
1. Каква ти је ово конструкција!?
Е мој НАЈФРАЈЕРу а ти "ловиш" и питаш се ко јеГОСТ ЗАХУМЉА !!!z:dm3:
2.Јел се ово зове КАТАРЗА!?.z:dm3:
"Зауставите Земљу - хоћу да сиђем!!!"z:dm4:
 
Па је захваљујући СРС ипак на то место дошао неко из ДС!

Pa DS je ucestvovala na izborima kao i SRS i samim tim ta funkcija pripada stranci koja je ucestvovala na izborima i za to dobila poverenje gradjana

Toma SISA i SNS nisu ucestvovali ni na kakvim izborima i samim tim nemaju sta da traze na toj funkciji sve dotle dok ne budu osvojili na nekim izborima odredjeni % glasova gradjana.

Cim je izasao iz SRS Nikolic je izgubio svaki legitimitet da bude na bilo kojoj funkciji parlamenta jer je on bio na svim tim funkcijama kao kandidat SRS-a
 
Садашња СРС није учествовала на изборима. Учествовала је СРС која је имала бар 70 одсто више чланова и коју су водили људи због којих је та странка добијала гласове. За ове анонимусе и лудаке нико жив није гласао!
 

Back
Top