Zar moze bolje?

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Dal ste nekada nesto tako lepo pripremili ili uradili dragoj osobi,da se ta osoba rastopila od srece,uzbudjenja,a da ste pomislili za sebe "E bravo majstore"!? (dal prilikom nekog izlaska,dal u seksu ili bilo cemu drugom)
 
Dal ste nekada nesto tako lepo pripremili ili uradili dragoj osobi,da se ta osoba rastopila od srece,uzbudjenja,a da ste pomislili za sebe "E bravo majstore"!? (dal prilikom nekog izlaska,dal u seksu ili bilo cemu drugom)

z:) radim ja to dragim osobama...volim da ih iznenadim....to je jedna od mojih boljih osobina...zelja da ugodim.....:zstidljivko:
 
Dal ste nekada nesto tako lepo pripremili ili uradili dragoj osobi,da se ta osoba rastopila od srece,uzbudjenja,a da ste pomislili za sebe "E bravo majstore"!? (dal prilikom nekog izlaska,dal u seksu ili bilo cemu drugom)

Ja uvek to radim osobama do kojih mi je stalo jer jedan deo njihove srece uvek predje na mene. Po prirodi sam prilicno nezainteresovan i tesko se odusevim stvarima tako da jedini nacin da dodjem do tog odusevljenja je da uradim nesto sto ce kod drugih osoba izazvati takav osecaj onda uzivam u njihovoj sreci

to iznad je nevezano za sex

sto se tiche sexa he-he well..
 
Uradim nešto lepo, onda kada osećam da tako treba prema osobi koju volim (ne važno da li je dečko, porodica, prijatelji ....) .... Kada vidim taj zbunjeni pogled, ili osmeh zadovoljstva ... ili osetim onaj jak zagrljaj (kad znate da ste nekom uradili pravu stvar) - e to me ispunjava i puni moje baterije ....
 

Back
Top