NEMOGUC PROBLEM!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: NEMOGUC PROBLEM!!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    14.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano NEMOGUC PROBLEM!!!!!

Ako neko moze da pomogne savetom...please! U ovlascenom servisu poznate firme sam izbrisao stari windows i podigao novi.naravno da sam sacuvao arhivu i sl. MEDJUTIM,kada se sada prijavim na svoj "skype"...on me prepozna,vidim i svoj profil sa personalnim podacima ALI nemam ni jedan od kontakata,kojih je inace ogroman broj-zbog prirode posla kojim se bavim.Inace,da napomenem da u lokalnom internet-cafe udjem na svoj "skype" i vidim sve svoje kontakte(on ili of line) kao i svoju sliku,video i sl.Na mom kompjuteru ali i kod drugih udjem na svoj profil ali kao da sam nov po pitanju kontakata.Da li neko zna sta se desilo? HVALA UNAPRED!!!!!

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NEMOGUC PROBLEM!!!!!

@mobilni

Možeš pokušati na sledeći način da povratiš kontakte u svoj komp, tako što ćeš na tom kompu na kome se vide svi tvoji kontakti, uraditi sledeće:
    Tools > Advanced > Back up Contacts to File...
    Snimiš taj fajl na flashku ili cd, vratiš se za svoj komp i ponoviš postupak, samo umesto Back up Contacts to File... uradiš > Restore Contacts from File...

Aktivan član
    Učlanjen
    14.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

da,to mi je predlozio i moj serviser.... dok to ne uradim,brinem se da li ce ti moji kontakti biti kao i ranije "prepoznatljivi" ili cu ih imati samo kao imena pa cu morati ponovo da ih kontaktiram. sada sam on-line i nemam ni jedan kontakt.a zovu me telefonom prijatelji i pitaju zasto mi je "skype" off-line.... neobjasnjivo! u svakom slucaju,hvala ti Deki...

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pazi, kontakti nisu izbrisani sigurno, što si i sam mogao da se uveriš na tom drugom kompu, jer su uskladišteni na Skype-ovom centralnom serveru. E sad, negde sam pročitao da se to zna desiti baš prilikom reinstalacije Wina ili upgrade-a na novu verziju Skype-a.

Pogledaj i ovaj link http://wareseeker.com/free-backup-skype-contacts/, tu imaš par alata koji bi takođe trebalo da ti pomognu. Ali za početak probaj onu prvu opciju.

Aktivan član
    Učlanjen
    14.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

"Deki"... samo da znas probali smo sa vise programa ali ako ne kupis (49$)..nema vajde.Skinuo sam u int-cafe..gde mi je ostao nalog i sad je ok.nego,sada kada probam da udjem na sajt http://www.putovanja.info izbacuje mi neku svetsku stranicu i nema sanse da udjem na taj sajt.da li je i to posledica podizanja novog-windowsa? thanks....

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mobilni Pogledaj poruku
    "Deki"... samo da znas probali smo sa vise programa ali ako ne kupis (49$)..nema vajde...
    Ma za svaku boljku ima leka.
    ... Skinuo sam u int-cafe..gde mi je ostao nalog i sad je ok.nego,sada kada probam da udjem na sajt http://www.putovanja.info izbacuje mi neku svetsku stranicu i nema sanse da udjem na taj sajt.da li je i to posledica podizanja novog-windowsa? thanks....
    Ovo ne bi trebalo da bude posledica reinstalacije novog Wina, mada sve je moguće. Ako ti se to dešava sa Internet Explorer-om, probaj da instaliraš Mozillu Firefox, pa vidi dal će onda da radi. Može biti da je nešto i do firewall-a, neke štetočine koju si u međuvremenu navukao (preskeniraj komp za svaki slučaj ažuriranim anti-virusnim i nekim anti-spyware programom) itd.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Secam se da mi se davno to isto desilo. Nisam znao kako da resim vec sam izbrisao SKYPE i instalirao ga ponovo i sve je bilo ok - pokusaj. Pozz

Aktivan član
    Učlanjen
    14.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

otvorio sam u net-cafe i presnimio.. ok je..i svi kontakti na broju.ali sada kao sto rekoh..nema sanse da udjem na "putovanja.info" ali mi je sin poslao www.letsbunk.com u koji upises bilo sta i otvara sve sajtove-ali samo preko njega.a kada otvorim direktno "putovanja".. izbaci mi neki reklamni-da kupujem sve i svasta....

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. Povratak Kosova na status kvo je nemoguć
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 11.04.2008., 14:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku