Slovenci ne žele Hrvatsku u EU?

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Skoro polovina Slovenaca - njih 47,5 odsto - ne želi Hrvatsku u EU, pokazuje anketa koju je za nedeljnik "Globus" u Sloveniji sprovela agencija "Mediana".

S druge strane, ulazak svog istočnog suseda u EU podržalo bi 36,8 odsto ispitanih Slovenaca. Pored toga, anketa koju je agencija sprovela telefonski od 8. do 12. januara na uzorku od 712 državljana Slovenije, pokazala je da bi na eventualni referendum o ulasku Hrvatske u EU izišlo tek 48,2 odsto Slovenaca, dok više od 31 odsto kaže da ne bi.

Rezultati ankete pokazuju (ne)raspoloženje Slovenaca prema ulasku Hrvatske u EU koje svakako podgrevaju i izjave s obe strane granice.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=01&dd=16&nav_category=167&nav_id=339532

Mi imamo Hag a Hrvati Slovence.

z:mrgreen:z:D
 
ma najbolje bi bilo da krene rat izmedju slo i cro a mi da im prodajemo oruzije,spojis lepo i korisno
K'o kad smo ga prodavali Makedoncima (a sudeci po nekim izvorima i Sipcima) 2001? K'o onomad Burmi kad su kod njih izbili neredi? K'o vec tri godine Iracanima koji vise od svega vole da puca'u (po mogucstvu jedni po drugima)?

Ja sam za. Jedna mala pogranicna sorka u komsiluku legne k'o kec na jedanaes' na ovu besparicu.
 
Pogresan je naslov teme. Pravi naslov bi trebao biti EVROPA NE ZELI HRVATSKU U EU...a Slovenija je samo neko ko je dobio zadatak da bude razlog neulaska NDH u EU....isto kao u Slucaju Srbije gde je taj zadatak dobila Holandija

0282007.23.jpg

a gde će
avatar144836_30.gif
? z:mrgreen:
 

Back
Top