Cime.

Oblikolog

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
361
Cime konkretno bas ti (ne pricam za zene uopste, nego neka forumasice daju SVOJ odgovor) kad imas prvi seks sa nekim muskarcem (ne mislim na "prvi seks u zivotu", nego "prvi seks sa BAS tim muskarcem") zasluzis da on tebi radi neke radnje da bi ti ugodio, a da je to cime si to zasluzila se desilo pre samog pocetka seksa.

Mozda je vec bila tema, a mozda i nije. Ne secam se.
 
On onda vidi da si neiskrena kad trepces... a ako ti ne odradi oral onda nece bit ni seksa je li? Znaci: ti si ili za seks + pranje i peglanje ili za 0?
 
ma il´ se dajes kako treba sav
ili ti nije privlacna pa nema ni petinga,orala,sexa...
uostalom zasto "cime je zasluzila???"
valjda se daju obostrano
ako si do sad uvek sve ti radio a ona "zasluzeno" lezala kao daska onda si pogresne sretao
pa me ni ne cudi formulacija pitanja
 
ma il´ se dajes kako treba sav
ili ti nije privlacna pa nema ni petinga,orala,sexa...
uostalom zasto "cime je zasluzila???"
valjda se daju obostrano
ako si do sad uvek sve ti radio a ona "zasluzeno" lezala kao daska onda si pogresne sretao
pa me ni ne cudi formulacija pitanja

:klap::klap:
zatvori coveku temu.
sve dalje sto bi se moglo reci, suvusno jez:)
 
Cime konkretno bas ti (ne pricam za zene uopste, nego neka forumasice daju SVOJ odgovor) kad imas prvi seks sa nekim muskarcem (ne mislim na "prvi seks u zivotu", nego "prvi seks sa BAS tim muskarcem") zasluzis da on tebi radi neke radnje da bi ti ugodio, a da je to cime si to zasluzila se desilo pre samog pocetka seksa.

Mozda je vec bila tema, a mozda i nije. Ne secam se.
Pa valjda sam platila :confused:
 
Cime konkretno bas ti (ne pricam za zene uopste, nego neka forumasice daju SVOJ odgovor) kad imas prvi seks sa nekim muskarcem (ne mislim na "prvi seks u zivotu", nego "prvi seks sa BAS tim muskarcem") zasluzis da on tebi radi neke radnje da bi ti ugodio, a da je to cime si to zasluzila se desilo pre samog pocetka seksa.

Mozda je vec bila tema, a mozda i nije. Ne secam se.

platim mu unapred, valutom koju sam zeli:udriglavu:
 
mislim da nema veze to dal treba nesto u seksu zasluziti ili ne....prosto dodje samo od sebe,nista se nepremerava.Zamisli da krenem da odmeravam,kao ti si uradio to i to,a sada cu ja da se oduzim tim i tim.
 

Back
Top