Te trepavice!

Romanticus

Poznat
Poruka
9.026
Palo mi je na pamet da otvorim ovu temu,hm...Jer jednom prilikom sam dobio kompliment od devojke sa kojom sam proveo lepe trenutke,na pitanje "Sta te je privuklo kod mene?
Ona se nasmesila i samo je odgovorila:"Tvoje trepavice"....e sada sledi pitanje:
Da li vas privlace muskarci sa lepim trepavicama?Da li obracate paznju na to ili ne?
Isto vredi i za muske? Da li volite da na dami vidite lepe i izvijene trepavice?
 
i bre...
vec 2 odgovora...
ja sam mislila ..ko jos obraca paznju na trepavice???

pa eto neke obrcaju paznju na taj segment.....:)

Zesce te je slagala...

:) ne bih rekao...;)

treptrep2-1.gif

:lol:
 
Nisam do sada obracala paznju na trepavice kod muskarca.
Privukao bi me samo ako osim tih trepavica ima jos nesto vredno zapazanja.

Lepse je videti kada zena ima lepe trepavice. Za muskarce je to manje vazno bar meni.
 
Јој, како је један мој бивши имао предивне трепавицеее! Баш су му слатко стајале и давале неку посебну изражајност! То сам му и говорила, мислим, управо су се његове трепавице помињале као један од његових адута...z;)

Хммм....кад мало боље провртим прошлост....био је још један који ме је привукао (и) трепавицама...

Значи - да, дефинитивно обаћам пажњу на све лепе детаље, па и на трпавице. z:)
 
Јој, како је један мој бивши имао предивне трепавицеее! Баш су му слатко стајале и давале неку посебну изражајност! То сам му и говорила, мислим, управо су се његове трепавице помињале као један од његових адута...z;)

Хммм....кад мало боље провртим прошлост....био је још један који ме је привукао (и) трепавицама...

Значи - да, дефинитивно обаћам пажњу на све лепе детаље, па и на трпавице. z:)

:pop2: Mislim sta reci.......meni je bilo malo cudno.....ali hajde da proverim ko veli i ovde....mozda ima jos nekih dama koje obracaju paznju na to...Mislim ako gledas nekoga u oci,pa logicno je da ces primetiti i njegove/njene trepavice i obrve.....Zar ne?:)
 
Poslednja izmena:
Sve drugarice kazu mom sinu..."joooj kakve trepavice imas....ala ima djevojke da te jure...."z:)

I mm kad se vodi prica ko na koga lici...a on ce "jes' na tebe ima trepavice...":lol: pa i ima...ljubi ga majka z:girl:



A daaavno nekad bjese privukle me jedne zelene oci,trepavicaste.....:zstidljivko:
 
Ха, ја сам естета! Приметим све што је лепо!

Znaci esteta.....hehehehe.estete su po prirodi sklone trazenju savrsenstva..Ili kako ono bese estata nalazi u svemu lepotu?:think:


Ja sam detaljista...nezno,zavodljivo,svidjaju mi se duge trepavice,nebitno da li na zeni,ili muskarcu...
treptrep2-1.gif
...nekako mi sa onim kratkim trepavicama oci deluju telece.z:mrgreen:

Treptrep..:) ;) Uh nemoj to da mi radis Jelenice......Istopim se sav......:rumenko: A bogme i srce mi proskoci par puta........:) :rumenko:



Sve drugarice kazu mom sinu..."joooj kakve trepavice imas....ala ima djevojke da te jure...."z:)

I mm kad se vodi prica ko na koga lici...a on ce "jes' na tebe ima trepavice...":lol: pa i ima...ljubi ga majka z:girl:



A daaavno nekad bjese privukle me jedne zelene oci,trepavicaste.....:zstidljivko:

Znaci zelenooki su IN kod tebe taskice?pa lepo....:ja nemam zelene oke.moje su kestenjaste..:) I dopada mi se sto su te boje.mada moram ti reci da sam samo 2 puta u zivotu primetio u RL osobe sa tom bojom ociju.:) Dobro kazu tvoje prijateljice...:mrgreen: ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top