OS Loghorn

  • Začetnik teme †d®Doom™
  • Datum pokretanja
Zvanicno Longhorn je pomeren za 2007 godinu, a ovog leta bi trebala da izadje beta verzija istog.
Zasto ne bi bio bolji od XP-a?
Nece se valjda toliko bakcati sa njim da bi na kraju XP bio bolje prodavan od Longa.
 
Ostaje nam da cekamo i to cudo od Microsofta ali se nadam da nece posle njega ici mali milion zakrpa i poboljsanja te kojekakvih propusta (pogotovo sigurnosnih), dalje ispostavilo se da se svaki novi sistem najbolje prodaje sem cini mi se win milenium.. Cekacemo mi na Longa nista vise od godinu dana ali da je Long tako daleko ne bi se o njemu toliko pricalo. Dalje opet kazem nadam se da nece svaki mjesec za njega da se nalazi neka blesava zakrpa ili popravka.. Ajd dva puta godisnje pa i nekako.. ali do sada svakih 7 dana se otkrije po bneki pogotovo sigurnosni propust.. Poz.
 
Da bog da kceri da te aga uzme kaze stara poslovica. Svi moguci sistemi imaju propusta pa ce i ovaj novi imati toga moramo biti svjesni ali da ce biti bolji od dosadasnjih to je za ocekivati no dok je u svijetu plusa mora biti i minusa. Toga moramo biti svjesni.. Dakle ko god napravi nesto dobro naci ce se neko da to obori ili na mu nadje manu.. Koliko vidim ovde bar na krstarici toliko je ljudi jos nesazrelo da stare OS-ove a kamoli za nove. Te stoga ne zurite ljudi moji.. Ja ko i nesto poznajem ali kad vidim pojedine odgovore ovde pomislim cesto da nista ne znam.. Poz.
 
Znaci, samo treba da se nadamo...da....ce....biti...bolji...Pre neki dan sam procitao da Bil Gejc ne zna u kom programskom jeziku je pisan XP!!!!Da li laze?Ne zeli da kaze...100% 8)
 
Svaki Windows je "SAVRŠEN" samo za izvlačenje para od korisnika. Izaći će u ovakvom ili onakvom stanju, a ono što je sigurno je da će (još jednom) pokrenuti lavinu raznih upgrade-ova hardvera da bi mogao samo da se pokrene. Što se mene tiče - ne mora uopšte da izađe, bilo bi bolje.
 
Кулиража:
slayer:
Stavila sam longhorn kao dodatak xp-u.I prilicno sam zadovoljna.
:shock: :shock: :shock: Sa tim cudom zadovoljna.
Ako si stavila samo skinove, onda OK, ali ako si stavila onu pred-alfa verziju, onda me zaista zabrinjava moja mashina.
Pravo da ti kazem,nemam pojma.Decko mi je instalirao,a ja ga nisam nista pitala niti pokazala zainteresovanost,zbog nedostatka vremena.Ali komp mi radi savrseno.Da ne ureknem.I mom decku takodje radi sve besprekorno.Eto, sada si me zbunio i zabrinuo.Moram sutra da se raspitam.
 
slayer:
Кулиража:
slayer:
Stavila sam longhorn kao dodatak xp-u.I prilicno sam zadovoljna.
:shock: :shock: :shock: Sa tim cudom zadovoljna.
Ako si stavila samo skinove, onda OK, ali ako si stavila onu pred-alfa verziju, onda me zaista zabrinjava moja mashina.
Pravo da ti kazem,nemam pojma.Decko mi je instalirao,a ja ga nisam nista pitala niti pokazala zainteresovanost,zbog nedostatka vremena.Ali komp mi radi savrseno.Da ne ureknem.I mom decku takodje radi sve besprekorno.Eto, sada si me zbunio i zabrinuo.Moram sutra da se raspitam.

Koliko je MB taj loghorn ja imam nesto od 23mb pa neznam da li je to to?
 
DIOGEN1:
slayer:
Кулиража:
slayer:
Stavila sam longhorn kao dodatak xp-u.I prilicno sam zadovoljna.
:shock: :shock: :shock: Sa tim cudom zadovoljna.
Ako si stavila samo skinove, onda OK, ali ako si stavila onu pred-alfa verziju, onda me zaista zabrinjava moja mashina.
Pravo da ti kazem,nemam pojma.Decko mi je instalirao,a ja ga nisam nista pitala niti pokazala zainteresovanost,zbog nedostatka vremena.Ali komp mi radi savrseno.Da ne ureknem.I mom decku takodje radi sve besprekorno.Eto, sada si me zbunio i zabrinuo.Moram sutra da se raspitam.

Koliko je MB taj loghorn ja imam nesto od 23mb pa neznam da li je to to?
Stvarno,sada nista ne znam.Reci cu ti sutra.Evo sada sam procitala neke postove i stekla utisak da neki ljudi imaju problema sa windowsom.Meni je uvek sve bilo u najboljem redu.Nikada mi nije pao sistem.
 
slayer:
Stvarno,sada nista ne znam.Reci cu ti sutra.Evo sada sam procitala neke postove i stekla utisak da neki ljudi imaju problema sa windowsom.Meni je uvek sve bilo u najboljem redu.Nikada mi nije pao sistem.
Ma nije ni meni pao sistem nikad, samo sto je taj Long mnogo, mnogo nestabilan, zakucava gde god mu se ukaze prilika za to...
@DIOGEN1
To od 23MB nije CEO LONG, vec samo dodatak XP-u nece ti nanositi probleme ako ti ni XP nije nanosio.
 
Кулиража:
slayer:
Stvarno,sada nista ne znam.Reci cu ti sutra.Evo sada sam procitala neke postove i stekla utisak da neki ljudi imaju problema sa windowsom.Meni je uvek sve bilo u najboljem redu.Nikada mi nije pao sistem.
Ma nije ni meni pao sistem nikad, samo sto je taj Long mnogo, mnogo nestabilan, zakucava gde god mu se ukaze prilika za to...
@DIOGEN1
To od 23MB nije CEO LONG, vec samo dodatak XP-u nece ti nanositi probleme ako ti ni XP nije nanosio.
Da instalirao je prealfa verziju longhorna,koja sa par izmena u registry radi sasvim korektno.
Ali ipak moram imati jos jedan OS u rezervi :D
@diogen1
To je Longhorn transmition pack(longhorn look)
 

Back
Top