Slučajnosti...

Poruka
15.196
Neretko se spominje da partnera ili partnerku naiđete onda kada niste ni razmišljali o traženju nekog.

Naravno, ne naiđete na nju u svojoj kući, ipak morate da izađete "među ljude". Ali, ne upoznate je ni onda kada ste se "nameračili" da nađete nekog, kada ste se s tim ciljem doterali i izašli. Upoznate vi razne i tada, ne kažemo, nešto od toga i bude dobro, ali kao da ono najbolje ispadne onda kada spontano nađete nekog.

To su oni potpuno neplanirani sureti-izašli ste s prijateljima bez ikakvih namera za nalaženje privlačne osobe suprotnog pola, jednostavno ste hteli da se lepo zabavite s dragim osobama u čijem društvu uživate - i tada sretnete nekog. Ili, izađete s prijateljicom na kafu jer ona ima nešto važno da vam ispriča ili da vam se izjada, i tada vam za oko zapadne neko za koga zaključite da morate da se upoznate s tom osobom. Odete kod sestre ili brata, ili već nekog s kime ste u srodstvu, i upoznate nekog njihovog prijatelja ili prijateljicu i nešto između vas dvoje "klikne". Dok stojite u redu u pošti i dosađujete se, ili sedite u nekoj čekaonici, počnete da ćaskate s nekim da prekratite vreme, i onda se toliko zapričate da neko mora da drekne na vas ili na tu osobu da ste vi na redu, a vas dvoje se zakikoćete kao školarci uhvaćeni u nestašluku. I tako redom. Samo se desi, bez plana, bez priprema, samo vas "strefi" - i bude divno.

Da li vam se desilo da na neki potpuno sumanuti i neobican način nadjete nekog "savršenog"?
 
Nikad nije kasno...

ali ipak...sto je sigurno..sigurno je!

mesalica_beton2.gif
 
Naravno, ne naiđete na nju u svojoj kući, ipak morate da izađete "među ljude". Ali, ne upoznate je ni onda kada ste se "nameračili" da nađete nekog, kada ste se s tim ciljem doterali i izašli. Upoznate vi razne i tada, ne kažemo, nešto od toga i bude dobro, ali kao da ono najbolje ispadne onda kada spontano nađete nekog.

Da li vam se desilo da na neki potpuno sumanuti i neobican način nadjete nekog "savršenog"?

Pa, ja sam na sumanut i neobican nacin naisla na savrsenog - u mojoj kuci
 

Back
Top