Yahoo mail - PROBLEM...

thebeast

Zainteresovan član
Poruka
147
E ovako, koristim Yahoo vec godinama za elekronsku postu, i do sada nisam imao nikakvih problema...sve do pre par dana, recimo da je pocelo od nove godine....

Radi se o sledecem: pocelo je da mi stize strasno puno mejlova od koje koga, i koje kakvih reklama i ostalih gluposti....znate vec. Moram priznati, i pre je toga bilo, al recimo po jedan, dva maila sedmicno, a sada dobijam 20ak dnevno...sto je pocelo izuzetno da me smara i nervira. I sto je najgore, ne znam zbog cega se to desava...nisam nigde po netu ostavljao svoj mail...

Jel postoji neki nacin pa se ovo odkloni ili postave zabrane?
Molim Vas, POMAZITE.

Unapred, HVALA!
 
to se i meni desava ali mi stigne 4-5 e-mail dnevno!! oni mene smaraju i ja njih smaram! zapisem njihov e-mail odem na www.krstarica.com pri dnu stranice ima opcija obavestite prijatelja.na mesto gde pise unesite svoj e-mail,ja unesem e-mail smaraca,na mesto e-mail prijatelja ukucam opet njegov e-mail i ako imam vreme prepravim poruku u kojoj ga fino ispsujem i posaljm mu! a u e-mail stignu nekad moje psovke a nekad i ovo "Ćao! Pogledaj Krstaricu - jedini Internet portal Srbije."
 
to se i meni desava ali mi stigne 4-5 e-mail dnevno!! oni mene smaraju i ja njih smaram! zapisem njihov e-mail odem na www.krstarica.com pri dnu stranice ima opcija obavestite prijatelja.na mesto gde pise unesite svoj e-mail,ja unesem e-mail smaraca,na mesto e-mail prijatelja ukucam opet njegov e-mail i ako imam vreme prepravim poruku u kojoj ga fino ispsujem i posaljm mu! a u e-mail stignu nekad moje psovke a nekad i ovo "Ćao! Pogledaj Krstaricu - jedini Internet portal Srbije."
z:lol: z:lol: z:lol:
J.b.t-e kako se toga nisam setiJo z:lol:z:lol:z:lol:!!

Treba ih malo kombinovati,
kao ciga kad menja gaČe....ti njemu, on njemu, ovaj njemu z:lol: z:lol:!!
 
Dugo godina koristim Yahoo program i stvarno nikakvih problema nisam imala,.. do sada ,...

Od pre par dana mi se pojavljuje da imam 1 new mail ali kada otvorim inbox nemam nista novo sto se tice mailova, niti u spamu niti nigde,... i ne znam kako da se resim toga,...

Probala sam da se izlogujem i opet uloguje nece, pregledala sam sve stranice da vidim da li mi slucjano nije ostalo jedan mail a da nisam procitala ili tako nesto nemam ni to..
..stalno mi pise kako imam 1 new mail ali kad otvorim NISTA!!!

U cemu je problem da li neko zna????
 
Vidi, kad bi ti Ja objasnio kako da napravimo Master i Slave, bil' ti meni
dopustila da ti vršljam po......kanti z:lol: z:lol:??
Teško je ovako, kad nismo za kantom ti, odgovoriti nešto smisleno!!

I Ja sam imao sličan problem, jerBo je mail bio datiran unazad pa se zbrčko na nekoj
XXX stranici i vrlo lako se napravi previd.

Mogu da te posavetujem za ubuduče, kako i koji mail za šta da koristiš!!

Ako neko naleti na nešto slično, sigurno Če ti se javNe.
Zato, opušteno z:lol:!!
 
Markiraj poruke koje su spam i onda klikni na SPAM, koji se nalazi pored DELETE tastera.
I kad to uradis svi mejlovi, poslani sa te adrese koje si oznacio i potom kliknuo SPAM, ce odmah ici u spam folder.

A sta bi sa odgovorom na moje pitanje? Niko ne zna, a?

Eeeeee, u picccc..........

Mislim da ti je gore odgovoreno, a OVDE ti je objašnjeno kako automatika da radi,
ako ti nije podešeno!!

Sad, ako te nervira što ti se pojavljuje i u spam folderu, tu nema pomoČi!!
 
Mislim da ti je gore odgovoreno, a OVDE ti je objašnjeno kako automatika da radi,
ako ti nije podešeno!!

Sad, ako te nervira što ti se pojavljuje i u spam folderu, tu nema pomoČi!!

Da da, ok je to da prebacije automatski u Spam....al kao sto kazes, i to me zivcira, hocu da ih nema :)

Mada sam provalio neku foru da stavim zabrane na neke email adrese, da ne mogu od njih da primam postu..... :)
 

Back
Top