Prvi put-SAVRSEN

  • Začetnik teme Presrecnaa!!!
  • Datum pokretanja
P

Presrecnaa!!!

Gost
Imam 17,5 godina, idecka sa kojim sam godinu dana. Sve do juce nismo vodili ljubav,jer jato nisam bas zelela,jednostavno nisam bila skroz spremna. On se prvo malo ljutio ali onda je prihvatio. Stvarno se puno volimo, i nisam se uopste plasila da ce me ostaviti ako spavam sa njim i takve gluposti. Bila sam sigurna da zelim da taj prvi put sa njim uradim,ali nije jos bilo vreme. I doslo je i to vreme! Konacno smo vodili ljubav i ni ja sama ne mogu da verujem, ali bilo je savrseno!!! Sve drugarice koje su mi pricale,kazu da je njihov prvi put bio odvratan, bolan,da ne vole nida ga se prisecaju. Ja sam mislila da ce i meni biti tako,ali ne. Cak mi je i decko rekao da sam se ponasala nekako zrelo, iskusno,da se uopste nisam bojala (MOZDA IMA VEZE TO STO SAM SKORPIJA,ONE SU MNOGO VATRENE),cak je mislio da mi to nije bio prvi put. Ali naravno da je bio,ne bih lagala takve stvari. Zato mislim da devojke ne treba da izgube nevinost,jer su to svi uradili, sa 14-16 godina,vec treba da sacekaju da budu spremne, da im taj prvi put bude u lepom secanju!
 
Iskreno: podrzavam takav stav. I ja sam kasno izgubio nevinost. Ali, da nema devojaka koje to urade rano sta bi mi muskarci radili... :lol: (mada je devojka sa kojom sa izgubio nevinost bila 2 godine starija)
 
Nisam rekla da sam kasno izgubila nevinost,nego da sam izgubila nevinost, kad sam bila spremana i bilo mi je super! Smatram da devojke koje to urade do 17. godine nisu spremne,verovatno ima nekih izuzetaka,zavisi od osobe ali retko!
 
presrecnaa!!!:
Nisam rekla da sam kasno izgubila nevinost,nego da sam izgubila nevinost, kad sam bila spremana i bilo mi je super! Smatram da devojke koje to urade do 17. godine nisu spremne,verovatno ima nekih izuzetaka,zavisi od osobe ali retko!
Mislim da to nema nikakve veze sa godinama. Vec sa stavom. Neko sazreva ranije neko kasnije.

A ti si za pohvalu, jer nisi sebe silila vec si to uradila kada si osetila da si spremna.

No ovo kucam u nadi da je ovaj post iskren.
 
Milow:
presrecnaa!!!:
Nisam rekla da sam kasno izgubila nevinost,nego da sam izgubila nevinost, kad sam bila spremana i bilo mi je super! Smatram da devojke koje to urade do 17. godine nisu spremne,verovatno ima nekih izuzetaka,zavisi od osobe ali retko!
Mislim da to nema nikakve veze sa godinama. Vec sa stavom. Neko sazreva ranije neko kasnije.

A ti si za pohvalu, jer nisi sebe silila vec si to uradila kada si osetila da si spremna.

No ovo kucam u nadi da je ovaj post iskren.
i meni se cini malko neiskrenim....
 
presrecnaa!!!:
Nisam rekla da sam kasno izgubila nevinost,nego da sam izgubila nevinost, kad sam bila spremana i bilo mi je super! Smatram da devojke koje to urade do 17. godine nisu spremne,verovatno ima nekih izuzetaka,zavisi od osobe ali retko!
Karamba!
I sad zato sto si ti izgubila nevinost sa 17 smatras da su sve devojke spremne na svoj prvi intimni odnos nakon 17-e???
E, svasta!
Vidis, ja sam bila spremna i pre tih tvojih famoznih 17. Imala sam nepunih 16 kad sam izgubila nevinost i bilo mi je divno, nije nista bolelo, cak nisam ni krvarila. To sazrevanje i spremnost o kojoj ti pricas je sasvim individualna stvar, kapisi?
 
Nisam rekla da sam kasno izgubila nevinost,nego da sam izgubila nevinost, kad sam bila spremana i bilo mi je super! Smatram da devojke koje to urade do 17. godine nisu spremne,verovatno ima nekih izuzetaka,zavisi od osobe ali retko!

prvi put mi je bio sa 18(vjerovatno kasno bar za muskarce),al ne marim jer cekao sam pravu osobu...moja devojka je imala 16 i stvarno je bilo savrseno i msm da je izuzetak i da potvrdim previse zavisi od osobe ako se stupa u odnos prije 17-18 god.:)
 

Back
Top