Recovery Program

svetiPDJ

Početnik
Poruka
9
z:cry:
da li postoji ikakva mogucnost da se povrate podaci.Naime pre koji dan pokupio sam neke viruse sa neta , rekoh ajde da formatiram hard,sve sto sam imao a sto mi je bilo vredno stojalo mi je na drugoj particiji ( to sam bar ja mislio ) , formatiram C, i juce me zena pita a gde su nam slike od klinca u proteklih godinu dana koje smo slikali i snimali ga.Posto imam Nikonov dig.fotoaparat i on je sve te slike i filmove automatski stavljao u Nikonov program "Picture Project" koji je bio smesten u My Documents na C,ja sam sve to izbrisao i sad molim bilo koga ako neko zna da li ima bilo kakva mogucnost da se te slike i filmovi povrate.!!!!!!!!!!z:hm:
 
snejks ako ovo uspe LJUBIM TE U DUPE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

javicu ti sutra , posto sam sad na poslu , a kad dodjem idem kod brashe po komp pa da prebacim sve to.....
jooojjj ne mogu da docekam da probam ...da li ce uspeti.....
 
snejks ovaj paket se skida besplatno ali da bi prekopirao svoje podatke moras ga KUPITI !!!!!!!!!
postoji li neki besplatan program ...jer sam bio ipak odradio quick format i uspeo da spasem...ali ne i da ih prebacim jer nemam licence key koji se kupuje ...pa zato pitam ima li neki BESPLATAN program.....
 
Ljudi HVALA Vam najlepse , bas ste se potrudili......
Sad stvarno ne ynam od koga sam dobio link ( jer ste mi svi slali ) ali hocu da kazem da sam uspeo da skinem licence key....i radi.....
Danas kad mi klinac zaspi moci cu da probam da prebacim podatke i vidim jer mogu da se gledaju slike i filmovi.....( mali mi ne da da disem , cim sednem za komp evo i njega oce da gasi masinu da stiska po tastaturi....pravi mali hacker )

Kako se sve zavrsilo jos cu Vam javiti ....
jos jednom HVALA VAM SVIMA !!!! - Najbolji ste ....!!!!!!!!!!
 
snejks ovaj paket se skida besplatno ali da bi prekopirao svoje podatke moras ga KUPITI !!!!!!!!!
postoji li neki besplatan program ...jer sam bio ipak odradio quick format i uspeo da spasem...ali ne i da ih prebacim jer nemam licence key koji se kupuje ...pa zato pitam ima li neki BESPLATAN program.....
Zamisli da su ti umesto slika bili podatci o tvojim bankovnim računima , životni rad ili nešto sasvim drugo , nešto jako bitno ili nešto što bi imalo uticaja na tvoju karijeru u tvoj budući život. Ja bih platio da sam bio na tvome mestu , xxx dolara za povraćaj podataka , za tu jednu licencu i da me ne boli glava više.
Ja sam ti samo pokazao put kojim bi trebalo da se krećeš , neko je napravio možda svoje nabolje životno delo i time je spasao mnoge od nas od bede ili propasti.
 

Back
Top