Тачи: Никада ми није сметао српски народ!!!

Poruka
20.103
KOSOVSKI ZVANIČNIK PERE PROŠLOST

hasim-v.jpg


Tači: Nikada mi nije smetao srpski narod

PODGORICA - Predsednik nepriznate Vlade Kosova Hašim Tači izjavio je da građani srpske nacionalnosti na Kosovu „svakim danom sve više shvataju da je njihova budućnost Republika Kosovo, a ne paralelne strukture koje se hrane iluzijama iz mračne prošlosti“.
- Meni nikad nije smetao srpski narod. Moj politički angažman bio je protiv onih koji su u ime srpskog naroda činili zločine protiv drugih država, pa i moje. Uvek je bilo političkih elita koje zloupotrebljavaju ime naroda da bi činili zločine nad drugima - izjavio je Tači u intervjuu za podgoričke Vijesti, iznoseći svoju viziju demokratskog društva, „gde neće biti opravdanja za mržnju i konflikte“.
On kaže kako građani Kosova srpske nacionalnosti imaju potrebu za budućnošću i da im kosovske državne institucije nude tu budućnost.
Ahtisarijev plan i Ustav Kosova, istakao je Tači, garantuju visok stepen prava za nacionalne manjine na Kosovu.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...-2009/taci-nikada-mi-nije-smetao-srpski-narod

*****************************************************************************************************


Ја сам задивљена,
остала сам без текста од неизмерне среће....
4.gif




.
 
'Bro jutro, koleginice. Nek' je jos neko poranio...

Tacija su zapadnjaci probali da upeglaju i oplemene, ali nesretnik je ostao balvancina kojoj je i mesto u sumi po kojoj ga je vijala panduracija i vojska. To se da videti iz ove izjave. Mislim, sta reci o coveku kome je vrhunac tolerancije prema drugom narodu izjava da mu ne smetaju.

Al' aj' sto je balvan, nego sto je i terorista i ratni zlocinac, a to kosovski Srbi nikada nece zaboraviti, ako neki graDZani jesu. Niti ce pristati da budu deo "drzave" cije je vecinsko stanovnistvo kadro da takvog coveka izglasa na vlast.
 
Kad se razne javne i tajne službe nisu na vreme pobrinule za zločinca normalno je da on šeta po regionu i priča gluposti.

To samo pokazuje da su nam tzv tajne službe i ostale službe bezbednosti najgore u regionu... Sve to treba razjuriti, a većinu pohapsiti i staviti iza rešetaka, gde im je i mesto...

Glavni cilj ljudi iz tih službi je lično bogaćenje...
 
Може он да се облачи у најскупља одела, може и да прође разне курсеве лепог понашања, што вероватно и јесте, али сировина која му се види на фаци, све говори!
Џони је рекао:
Гледајући из даљине креатуре на сцени,
падају ми напамет водене боје,
умазане руке лако се перу!
 
MADLEN OLBRAJT UČILA TAČIJA

Od bivšeg bombaša i revolveraša, tada zvanog Zmija, Hašim Tači je postao elegantni balkanski gospodin, u čemu je glavnu ulogu imala bivša američka ministarka spoljnih poslova Madlen Olbrajt

Od bivšeg bombaša i revolveraša, tada zvanog Zmija, Hašim Tači je postao elegantni balkanski gospodin, u čemu je, kako danas pišu češke Lidove novini jednu od glavnih uloga imala bivša američka ministarka spoljnih poslova Madlen Olbrajt rođena kao Čehinja Marija-Jana Korbelova. Obrajt u ličnosti Tačija, kao iz herc romana, nastupio je kada se s njim srela šefica američke diplomatije. „Tači je jedini albanski političar koji zna šta hoće“, izjavila je Olbrajt. Potom je sredila da tada 39-godišnji Tači nauči engleski na kursevima u SAD i da se ponaša kako treba u dobrom društvu, od oblačenja, pozdravljanja, do osmeha. „Cilj je bio da nauči da rešava poltičke sporove na drugi način, a ne automatom. Izgleda da je u tome uspela“, zaključuje list.

http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=14320
 
KOSOVSKI ZVANIČNIK PERE PROŠLOST

hasim-v.jpg


Tači: Nikada mi nije smetao srpski narod

PODGORICA - Predsednik nepriznate Vlade Kosova Hašim Tači izjavio je da građani srpske nacionalnosti na Kosovu „svakim danom sve više shvataju da je njihova budućnost Republika Kosovo, a ne paralelne strukture koje se hrane iluzijama iz mračne prošlosti“.
[IMeni nikad nije smetao srpski narod. Moj politički angažman bio je protiv onih koji su u ime srpskog naroda činili zločine protiv drugih država, pa i moje. Uvek je bilo političkih elita koje zloupotrebljavaju ime naroda da bi činili zločine nad drugima - izjavio je Tači u intervjuu za podgoričke Vijesti, iznoseći svoju viziju demokratskog društva, „gde neće biti opravdanja za mržnju i konflikte“.

On kaže kako građani Kosova srpske nacionalnosti imaju potrebu za budućnošću i da im kosovske državne institucije nude tu budućnost.
Ahtisarijev plan i Ustav Kosova, istakao je Tači, garantuju visok stepen prava za nacionalne manjine na Kosovu.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...-2009/taci-nikada-mi-nije-smetao-srpski-narod

*****************************************************************************************************


Ја сам задивљена,
остала сам без текста од неизмерне среће....
4.gif




.
Pa ljudi kolike drskosti-Pa kod mene je ne moze oprati-proslost.Izjava da je neko u ime Srpskog naroda cinio zlocine protiv drugih drzava i protiv NJEGOVE. Pa ljudi moji ON-smrad kaze da smo cinili zlocine nad nasom sopstvenom drzavom.KOSOVO JE SRBIJA-BILO I BICE i mi smo Sami nad sobom vrsili zlocine.z:((
 
To samo pokazuje da su nam tzv tajne službe i ostale službe bezbednosti najgore u regionu... Sve to treba razjuriti, a većinu pohapsiti i staviti iza rešetaka, gde im je i mesto...

Glavni cilj ljudi iz tih službi je lično bogaćenje...

Pitanje koliko je u pitanju samo nesposobnost.
Uvek se setim izjave Salija Banane da su njegove posede zaključno sa 1999. štitile jedinice službe bezbednosti. Iako je bio jedan od finansijera OVK, bio je i lični prijatelj Malog Marka Gajbice.
Da ti se život zgadi.
 
MADLEN OLBRAJT UČILA TAČIJA

Od bivšeg bombaša i revolveraša, tada zvanog Zmija, Hašim Tači je postao elegantni balkanski gospodin, u čemu je glavnu ulogu imala bivša američka ministarka spoljnih poslova Madlen Olbrajt

Od bivšeg bombaša i revolveraša, tada zvanog Zmija, Hašim Tači je postao elegantni balkanski gospodin, u čemu je, kako danas pišu češke Lidove novini jednu od glavnih uloga imala bivša američka ministarka spoljnih poslova Madlen Olbrajt rođena kao Čehinja Marija-Jana Korbelova. Obrajt u ličnosti Tačija, kao iz herc romana, nastupio je kada se s njim srela šefica američke diplomatije. „Tači je jedini albanski političar koji zna šta hoće“, izjavila je Olbrajt. Potom je sredila da tada 39-godišnji Tači nauči engleski na kursevima u SAD i da se ponaša kako treba u dobrom društvu, od oblačenja, pozdravljanja, do osmeha. „Cilj je bio da nauči da rešava poltičke sporove na drugi način, a ne automatom. Izgleda da je u tome uspela“, zaključuje list.

http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=14320

 
Може он да се облачи у најскупља одела, може и да прође разне курсеве лепог понашања, што вероватно и јесте, али сировина која му се види на фаци, све говори!
Џони је рекао:
Гледајући из даљине креатуре на сцени,
падају ми напамет водене боје,
умазане руке лако се перу!

Krvave duse uprljane krvlju Srpske dece nece se nikada oprati.Ni muke mnogih Martinovica koji su proziveli teror Albanskih koljaca kao ni suze zapaljenih Ljeviskih i mnogih svetinja.Kad vidim te idiote na slikama-vidim i nase zrtve koje su pregoleme.z:((
 
KOSOVSKI ZVANIČNIK PERE PROŠLOST

hasim-v.jpg


Tači: Nikada mi nije smetao srpski narod

PODGORICA - Predsednik nepriznate Vlade Kosova Hašim Tači izjavio je da građani srpske nacionalnosti na Kosovu „svakim danom sve više shvataju da je njihova budućnost Republika Kosovo, a ne paralelne strukture koje se hrane iluzijama iz mračne prošlosti“.
- Meni nikad nije smetao srpski narod. Moj politički angažman bio je protiv onih koji su u ime srpskog naroda činili zločine protiv drugih država, pa i moje. Uvek je bilo političkih elita koje zloupotrebljavaju ime naroda da bi činili zločine nad drugima - izjavio je Tači u intervjuu za podgoričke Vijesti, iznoseći svoju viziju demokratskog društva, „gde neće biti opravdanja za mržnju i konflikte“.
On kaže kako građani Kosova srpske nacionalnosti imaju potrebu za budućnošću i da im kosovske državne institucije nude tu budućnost.
Ahtisarijev plan i Ustav Kosova, istakao je Tači, garantuju visok stepen prava za nacionalne manjine na Kosovu.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...-2009/taci-nikada-mi-nije-smetao-srpski-narod

*****************************************************************************************************


Ја сам задивљена,
остала сам без текста од неизмерне среће....
4.gif




.

Ево баш сад читам о томе у Пресу... али има јој једна много боља вест...
 
Krvave duse uprljane krvlju Srpske dece nece se nikada oprati.Ni muke mnogih Martinovica koji su proziveli teror Albanskih koljaca kao ni suze zapaljenih Ljeviskih i mnogih svetinja.Kad vidim te idiote na slikama-vidim i nase zrtve koje su pregoleme.z:((


Upravu si, stalno se treba setiti nevino postradalih na nasoj strani kao i silovanih i pobijenih i na njihovoj strani.
 
Krvave duse uprljane krvlju Srpske dece nece se nikada oprati.Ni muke mnogih Martinovica koji su proziveli teror Albanskih koljaca kao ni suze zapaljenih Ljeviskih i mnogih svetinja.Kad vidim te idiote na slikama-vidim i nase zrtve koje su pregoleme.z:((

Mnogo si frustriran i mozda zbog toga zaboravljas ko je vrsio teror a ko je bio zrtva ne samo na kosovu vec u svim ratovima koji su vodjeni na prostorima bivse Jugoslavije.Ne zaboravi samo jednu stvar da je srbija sa svim bila na ratnoj nozi i da je samo srbija bila naoruzana do zuba za razliku od ostalih.
 
O ostalom navedenom se može i diskutovati, možda je i trač, ali da su njih dvojica bili ortaći tada nije ni skrivano, pošto je Sali Nimani (ili Salji, bemliga) predstavljan kao lojalni Albanac. Pritom, imam o tome potvrde od pouzdanih ljudi.

Верујем 100% да је трач!

Ако желиш о овоме, може,
али на другој теми,....
ипак је Хашим Тачи овде "главна звезда"!
 
Векио: Ћутали смо о злочинима Албанаца над Србима !
Рим - Албанци су починили стравичне злочине на Косову, а међу одговорнима за убиства Срба су и бивши команданти ОВК и премијер Косова, Рамуш Харадинај и Агим Чеку, пише италијанска ,,Панорама" у тексту илустрованом, досад необјављеним фотографијама убијених Срба.


О злочинима сведочи и италијански генерал Мауро дел Векио, које је јуна 1999. године командовао контигентом КФОР - а.
- Сваког јутра сам добијао извештаје о лешевима Срба и РОма остављеним покрај пута... Ко није побегао, ризиковао је или смрт или киднаповање. Напуштене српске куће спаљиване и рушене до темеља, а што је најгоре, Албанци су се искаљивали на српским црквама и манастирима. Циљ им је био да избришу сваки траг српског присуства на Косову - каже генерал и додаје да ништа нису смели да пренесу новинарима.

Више на www.pressonline.rs
 
Pitanje koliko je u pitanju samo nesposobnost.
Uvek se setim izjave Salija Banane da su njegove posede zaključno sa 1999. štitile jedinice službe bezbednosti. Iako je bio jedan od finansijera OVK, bio je i lični prijatelj Malog Marka Gajbice.
Da ti se život zgadi.
Мали Марко ти се поверио или си чула на Блее92? :lol:
 

Back
Top