Dilema za medalju

Recite iskreno da li je prevara ako nekom tipu izdrkate qratz
i ljubakate se/vacarite preko odece s njim, mislim to nije sex, niti je prevara jel da?! :)

molim kvalitetne odgovore :)

Hehehe... Sad' bi ti 'tela da ti kazemo da nije... Bedak, ali jeste. z:p Ja bih svojoj devojci dopustio... Bilo shta... E sada, ne znam kakav je tvoj dechko po tom pitanju... Mozda je boje da mu ne kazesh... I to. z:mrgreen:
 
"...da se vacarite preko odece..."!!??Pa ja za taj izraz nisam chuo od osnovne shkole!Ko se bre uopshte vacari preko odece danas??I kako je moguce da ga nekome normalnom izdrkash a da se ne poj3b3te??
Ako me neko ubedi da je moguce sve to navedeno i pri tom bez sexa onda to i nije prevara.
 
Recite iskreno da li je prevara ako nekom tipu izdrkate qratz
i ljubakate se/vacarite preko odece s njim, mislim to nije sex, niti je prevara jel da?! :)

molim kvalitetne odgovore :)

Pa ne znam koliko se drkanje moze smatrati za prevaru. Zene (a to smo apsolvirali) imaju sex uvek vodjene emocijama tj. nemaju te primitivne nagone kao muskarci.Iz tog razloga drkanje nije prevara jer nisu ukljucene emocije.
 
Recite iskreno da li je prevara ako nekom tipu izdrkate qratz
i ljubakate se/vacarite preko odece s njim, mislim to nije sex, niti je prevara jel da?! :)

molim kvalitetne odgovore :)
"to care" :neutral:
e...jel sme da se uvede prase u Lastu?
mis'im...jel mora da ima povodac?


@tema

pa ono...ako ga repertirash za dopunu od 200 onda nije,ybg..ekonomska kriza n' shit

:neutral:
 

Back
Top