Opaa

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Za muskarce:
Ulicu prelaze neka stara baka i super opasna riba,jedna od druge udaljena oko 10ak metara.U jednom trenutku obe se saplicu i padaju,a ti se nalazis na sredini te razdaljine od babe do devojke.Kome bi pre pritrcao u pomoci i zasto?
Za devojke ista prica samo sa dekom i nekim ekstra zgodnim tipom.
 
...prvo da kazzem bravo za temu, e pa bravo...:)
...a pritrchao bih babi zato shto ako pomognem "curi" baba tje me nagraditi nechim iz cegera sa kalenca, a ako pomognem babi "cura" tje mi mozzda dobaciti osmeh shto je meni sasvim dovoljno da joj priletim knozi i ko chivava u teranju joj izmasiram potkolenicu, a i "curu" mogu uvek da sapletem opet bez posledica dok bi se dveput razmislijo oko saplitanja bake i shta ako joj ispadne proteza...?:rumenko:
 
Za muskarce:
Ulicu prelaze neka stara baka i super opasna riba,jedna od druge udaljena oko 10ak metara.U jednom trenutku obe se saplicu i padaju,a ti se nalazis na sredini te razdaljine od babe do devojke.Kome bi pre pritrcao u pomoci i zasto?
Za devojke ista prica samo sa dekom i nekim ekstra zgodnim tipom.

Dekici, naravno... Taj zgodni je sigurno forumaš a oni umeju da lete...ili bar padaju sa stilom....z:mrgreen:
 
Za muskarce:
Ulicu prelaze neka stara baka i super opasna riba,jedna od druge udaljena oko 10ak metara.U jednom trenutku obe se saplicu i padaju,a ti se nalazis na sredini te razdaljine od babe do devojke.Kome bi pre pritrcao u pomoci i zasto?
Za devojke ista prica samo sa dekom i nekim ekstra zgodnim tipom.

Баци. Разлози већ наведени.
 
pa ne, al koj bi meni q u zivotu trebo frajer koji ne moze da ustane kad padne =I

Можда је питање требало да буде да су обоје пали и сломили ногу, а приближава се камион који не може да закочи... а времена таман толико да се један спасе. :confused:
 

Back
Top