Tange

mimus

Aktivan član
Poruka
1.489
E pa dragi moji muskarci...imate li u svom ormaru neke tanga gace(muske naravno)?Jeste li ih kupili ili dobili i kojim povodom?Nosite li ih?Ako ne zasto ne,imate li predrasude,itd.o svemu vezano za muske tanga gace pisite....
 
Hehe,ja sam dobio tange za rodjendan od devojcice....imale su lupu privezanu za njih. Nikad ih nisam navukao niti mi pada na pamet! :)
 
Tange za muškarce...?
c035.gif

Bošsačuvaj...
Em bi mi ubivalo muda i anus (na **** se pojave zvezdice ako se ne varam), em bi se osećao kao *****...
 
Meni kao zenskom bicu je ovo uzasno i verovatno kad bi mi se skinuo i ja videla ovo cudo na njemu ... ne bih odgovarala za svoje postupke...kao da mu je baka heklala....

Kako onda muskarcu moze da bude lepo?...za striptizere je verovatno to samo deo kostima ( nadam se d anjedan iskreno ne uziva u nosenju istih ), ali za muskarca sa iole malo ponosa ovo je podjednako uzasno...

20060211041515muske_gace_4.jpg
 
fooj..dobro, dobro, priznajem..imam jedne..dobili svi muškarci iz firme na nekoj promociji bugati veša..i upakovane su u plastičnu flašu kao šampanjac..ja bih reko da su čak i čipkaste..hm
 
Meni kao zenskom bicu je ovo uzasno i verovatno kad bi mi se skinuo i ja videla ovo cudo na njemu ... ne bih odgovarala za svoje postupke...kao da mu je baka heklala....

Kako onda muskarcu moze da bude lepo?...za striptizere je verovatno to samo deo kostima ( nadam se d anjedan iskreno ne uziva u nosenju istih ), ali za muskarca sa iole malo ponosa ovo je podjednako uzasno...

20060211041515muske_gace_4.jpg

Mogla si da stavis nekog manje dlakavog belca sa muskim tangama:-)
 
Stvar ukusa...I moj humor...malo ljudi ga razume, nista strasno...

Ali ja zaista ne bih poklonila to nijednom muskom stvoru...Prvo, zato sto moj stvor se ne pali na to, drugo sto bi me iste sekunde prosla volja za onim sto se krije u tangama...:)
 
Imam predrasuda da bi se uvukle u guzu sto ne zelim,a i zimogrozljiv sam:D
Неће се "увући" не брини, само ће ти раздвојити гузове и побољшати циркулацију.... z;) .
А преко њих можеш навући и унтерцигере па ти се гуза неће заледити :zima2: z:lol:
 
Stvar ukusa...I moj humor...malo ljudi ga razume, nista strasno...

Ali ja zaista ne bih poklonila to nijednom muskom stvoru...Prvo, zato sto moj stvor se ne pali na to, drugo sto bi me iste sekunde prosla volja za onim sto se krije u tangama...:)

Ah pa nisam mu ja kupila....bila to rodjendanska sala z:)....ja sam prakticna....kupujem mu samo ono u cemu mu je udobno z:mrgreen:

A sto da ne zelim da vidim....lijepo je igrati se....:per::lol:
 

Back
Top