Vuk Hamović želi da kupi EPCrneGore
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Vuk Hamović želi da kupi EPCrneGore

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Podrazumevano Vuk Hamović želi da kupi EPCrneGore

14 Jan 2009. 14:45

Vuk Hamović želi da kupi EPCG

Predsjednik kompanije za trgovinu strujom EFT Vuk Hamović najavio je da će na predstojećem tenderu za dokapitalizaciju i kupovinu 22 odsto akcija Elektroprivrede Crne Gore poslati ponudu u konzorcijumu s jednom od zapadno-evropskih energetskih kompanija.

Hamović, međutim, nije želio da otkriva ime poslovnog partnera, jer su u toku razgovori oko tog posla, ali je dodao da EFT u budućnosti želi punu vlasničku kontrolu nad Elektroprivredom Crne Gore,prenio je Javni servis RTCG.

Kako su prenijeli podgorički mediji, Hamović je rekao da je taj konzorcijum zainteresovan za kupovinu većinskog dijela, iako je u ponudi manjinski paket akcija.

On je naveo da očekuje da će investitor koji pobijedi na tenderu imati pred sobom jasan put kako u perspektivi može doći do većinskog vlasništva.
    =================
    L I N K
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Vuk Hamović želi da kupi EPCrneGore

hamović je energo-tajkun koji posluje samo po zemljama Balkana gde je i pogodno tlo za razne špekulativne radnje.S obzirom da je C.Gora sada samostalna zemlja mora i tamo da ima svoj uticaj.Ne znam da li je još uvek u kombinaciji sa V.Lazarevićem koga baš Crnogorci ne vole.

Slične teme

1. Gde ima da se kupi u NS
    Autor SSJ4 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 02:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •