Danas u Zagrebu o Prevlaci

napad na Dubrovnik i pljacka Konavla je povijesna sramota Crne Gore...
a ne Srbije...
zbog cega je to bilo tako je druga prica...
isto kao sto je druga prica granicno razgranicenje...koje se, koliko pratim, vodi korektno...

U sustini jeste, jer je napad vrsen od strane crnogorskih rezervista koji su bili pod komandom JNA.
JNA je mnogo bitna zbog toga sto je Srbija njen naslednik i upravo zato su vlasti u Crnoj Gori se izvukli odgovornosti pred Haskim sudom, no je zbog toga odgovarao Milosevic.
 
Poslednja izmena:
'aj' ne pričaj gluposti.Napad na Vukovar su počeli Hrvati iz Vukovara ubistvima komšija Srba čiji su leševi nalaženi po rekama i blokadom kasarne.Znači nemamo čega da se sramimo i nećemo.

za ocekivati je da ce me @ registra banovati...ali svejedno cu ti reci...
ne seri...
nemas pojma i izvrces cinjenice, ali od tebe nije nista drugo za ocekivati....
misaoni si samo u avataru...
 
pa jel to nije bila jugoslovenska narodna armija koja je napadala?
dakle zajedno su krivi.
sad što jedni pokušavaju sebe izvuć iz te sramote je drugi par opanaka.
kad se spominje napad na vukovar onda govore to je bila JNA a za dubrovnik odjednom crna goraz:shock: dvostruka mjerila

tocno....
samo "drugo oko u glavi" nemoze se danas preseravati i brisati svu odgovornost...
kada se krecalo na Dubrovnik, 80% stanovnistva CG je bilo ZA..
i postrojbe su bili vecimn dijelom dobrovoljci...
p,s, meni je jasno da Srbi traze ispriku za Vukovar...to isto cine crnogorci za Dubrovnik...samo sto dio Srba priznaje Vukovar, a crnogorci do danas ne priznaju Dubrovnik...obracunavaju se medusobno (tko je veci srbin, ili nije srbin), a priznanja krivnje nema....po njima, krivci su Srbi...oni jesu krivi, ali odgovornost za dubrovnik i Konavle imaju Crnogorci (u najmanju ruku oni koji se ne smatraju Srbima)
 
Glupi Srbin.Neće da vam kaže gde je bio 91.:sanke:

..a vidi ovo..
edrut91ex8.jpg
[/URL]
[/img]
..Erdut..5mj...91..ja sam ovaj dole desno..
 
stidi se za komentare koje si ovdje dao...
i pogotovo stidi se , sto mene, jer nemas kicme, zoves ustasom...
tipicna argumentacija i vise nego poznata...
P.s. odluci se u zivotu, sto si i tko si, ova vrljanja koja prakticiras su smijesna

Da se stidim? z:mrgreen: Dobro, stidim se, samo kad mi ti kažeš z:mrgreen:
Ne zovem te ustašom. Ako ćemo tako, onda ti mene zoveš Srbinom i to u smislu patriJota. Ja sam samo rekao da u nekim situacijama kod tebe proradi ustaška krv, kao što si ti rekla da kod mene proradi srpska krv.
Ja sam odlučio, na strani sam onoga što mislim da je u redu
 
za ocekivati je da ce me @ registra banovati...ali svejedno cu ti reci...
ne seri...
nemas pojma i izvrces cinjenice, ali od tebe nije nista drugo za ocekivati....
misaoni si samo u avataru...


ne seri ti zašto su snage JNA napale Vukovar pa zbog jeb.ene kasarne koju ste blokirali ,jedno pitanje što niste ustrajali sa tim blokadama u Zagrebu vjerovatno jer niste smjeli rizikovati ali ste zato Vukovar odnosno ljude u njemu žrtvovali i ne samo Vukovar a vjerovatno je toga bilo i sa ove strane
 

Back
Top