12 miliona evra

kad god uplatim loto (jednom u godinu dana, jednu kombinaciju)
ja počnem da maštam šta bi uradila sa parama
i nikad mi ne bude dovoljno(ok 12mil bi bilo), pa se sekiram kako bi rasporedila, pa sve
i onda se još razočaram kad ne dobijem
bentiloto
 
Dam mami i tati da završe ovu kuću što smo počeli da zidamo, smorili su više.
Onda, kupim plac i napravim sa čovekom svojim jednu brvnaru u kojoj ćemo da živimo, kupim stan čisto da imamo, uložimo u nekoliko sitnih poslova, onako sve nešto malo fino.
Kad pozapušavam tih nekoliko većih rupa, onda se okrenem drugaricama, onda bih zapušila njihove rupe.
A ovo što mi ostane a ostalo bi dosta, uložila bih sve u životinje, ono azili, masovna sterilizacija, sve da se dovede na jedan pristojan nivo.
Hehe, al ajde, to je sve mnogo smešno, mislim to, loto i bingo i ta sranja.
 
То су велике паре, баш велике
Ја бих се преселила у неки рајски предео с мојима и тако уживала и лимунадицама и топлом сунцу и не би ми досадило
А нашла бих неког да се за једно 2-3 милиона бакће са тим хуманитарним радом, куповином некретнина, улагањем у бизнис, разна давања коме треба и осталим пословима док ја одмарам и повремено смишљам коју нову дестинацију да посетим...
 
Podelila bih na 3 dela , jedan meni , jedan bratu jedan mami i tati :) a onda bih sebi kupila jedan stan na Vracaru i jedan u Barseloni , jedan crveni audi a4 a ostatak potrosila na putovanja ,prijatelje , krpice i tako..
 
Premija na lotou, dobiješ sve ove pare... i onda? Šta :D



Ja znam šta ne bi... Ona fora ,,u humanitarne svrhe" :lol:

I onda sam slobodna žena :)
I moja ćerka je slobodna žena :) :)

I bole me baš za sve o čemu sad brinem , živim svoj život kako želim, bez da se opterećujem bar tim materijalnim problemima.

A svet mi je na dlanu, danas Bg, sutra ko zna gde.

Nema zime nikada, ne nosim dzempere da me greju nego zato što tako hoću , jakna mi je modni detalj. Ne znam da vozim al uvek ima ko da me preveze, svugde stizem i ne gledam cenovnike niti pitam pošto je....

Ručak kuva neki šef restorana , brinem samo da ne preteram , glupo je biti bogat i debeo ( osima ako nisi Opra )

Fen vidim samo u tudjoj ruci :)

Najbolja sam mušterija cipelarnica po svetu ! ( a pitali ste se dal cu da pomenem :lol: )

Dete se školuje u najboljim školama, zna tri svetska jezika, gradjanin je sveta...

Lep je zivot kad umeeš da ga zivis čak i sa mnogo manje para , al je još lepši kada ni pare nisu problem :)
 
Poslednja izmena:
Premija na lotou, dobiješ sve ove pare... i onda? Šta :D



Ja znam šta ne bi... Ona fora ,,u humanitarne svrhe" :lol:

Kupila bih samo nekretnine...i nikome ne dam nista.
plez-1.gif
 
Мало ми је то...
Моја маштања о томе се увек заврше с тим да ми фали пара за нешто...
Али, то лако решим...
Само сачекам следеће кола да се премија повећа...
 
pa, ja bih dala onima koji nemaju otprilike četvrtinu. možda sam boodala, ali tako bih uradila. onda bih se preselila u neku planinsku divljinu, imala fenomenalnu kuću od drveta i džip, kojim bi jednom u mesec dana silazila u ''svet''. nakupovala bih knjigaaaaaa....a ostatak bi stavila u banku, nek' ostane deci.
 
ja bih se pojela iz mesta kako da sacuvam te pare od poreza :sad2:

Draga moja, možeš da se jedeš koliko hoćeš ali porez mora da se plati :cry:
Nećeš verovati, u našem jadu (zemlji), porez se plaća na sve iznose preko 200 evara, pa ti vidi da li te ne bi ogulili do kože za 12 miliona :lol:

A što se dobitka tiče, milionče rodbini pa nek se kolju kako će da podele a mi lepo
kartice u novčanik, bez kofera, bez ičega, na put oko sveta.. Kupićemo usput sve
što nam treba...
A gde nam se svidi, može i neki stančić ili kolibica na plaži...
Kad se odmorimo, uložićemo u posao... samo da šuškamo i da uživamo :lol:
 
pa to,ja se vec nerviram jer 12 miliona vise nije 12 nego ne znam koliko manje,pa ako ne ulazes onda sledece godine jos manje,znaci moras da ulozis
i onda kad pomislim koji stres,bolje da ih i ne dobijem :lol:
 

Back
Top