Prijatelji Zivotinja Zajecar

ev ja se nudim da pomognem kad god sam u Za ...
Па, zazaza, зар не рече у овом истом дану (12.02) да си из Зајечара. Јеси или ниси, а неможе мало јесам а мало нисам. То ми личи на ону изреку: Ја се једном креснула па сада сам мало невина. Погледај твој коментар од 12.02 у теми:Неопходна је шинтерска.... Тамо си тврдио да си из Зајечара а овде...! Треба бити доследан мислима и написати оно што стварно мислиш.Ако си рођен у Зајечару а живиш у Београду или незнам где, реци то слободно и никакве замерке нема. Овако не личи нинашта. `Ајде поправи се!
 
bash sam razmisljaO dal da odgovorim na ovo...mislim stvarno...da, iz Zajecara sam ...da, studiram u Bgu vec neke 3-4 god...da ponekad sam i u Nisu , i u knjazevcu ,i u Novom Sadu i u Solunu...sam zbog toga manje Zajecarac?????ako je tako ,da znam...u svakom slucaju trudim se da dole provedem neko vreme najmanje na svaka 2 meseca a uglavnom i mnogo cesce...to je jedini grad koji dozivljavam kao svoj pa ako sam izgubio pravo da se izjasnjavam o njemu stvarno treba da dobijem neko obavestenje...
 
bash sam razmisljaO dal da odgovorim na ovo...mislim stvarno...da, iz Zajecara sam ...da, studiram u Bgu vec neke 3-4 god...da ponekad sam i u Nisu , i u knjazevcu ,i u Novom Sadu i u Solunu...sam zbog toga manje Zajecarac?????ako je tako ,da znam...u svakom slucaju trudim se da dole provedem neko vreme najmanje na svaka 2 meseca a uglavnom i mnogo cesce...to je jedini grad koji dozivljavam kao svoj pa ako sam izgubio pravo da se izjasnjavam o njemu stvarno treba da dobijem neko obavestenje...

`Ајде,бато не падај у депресију.Ако ти је место рођења Зајечар ти си Зајечарац, ма где био и ма колико пута ретко у њега долазио. Место рођења ти је некако као жиг: па се једни њиме поносе а други стиде. Ја мислим да ти тај проблем стида немаш. Главу горе и дрмај!
Моја мало оштрија реплика је последица на твој коментар у теми: ,,Неопходна је шинтерска акција у Зајечару`` и да те цитирам:

Ne znam sta ti vise covece pokusavas da dokazes?
Da dogodi se da pas napadne coveka,recimo da je odnos po meni 40 % da on prvi nasrne na psa,toga sam se nagledao,40 % zato sto se covek preplasi kad pas lane pa pogresno odreaguje,a samo 20 % da je pas zaista agresivan jer ima neke traume ili je izgladneo ....itd itsl...
sta to ovde tacno trazis?posto vidim da upravo potenciras i to da su i azili nepotrebni i nemoguci?

Знаш, у ту тему убацивали су се Београђани, који мисле да су љубитељи животиња (а незнају колико кравље виме има сиса),држе (читај:малтретирају) мачке и псе по становима, па дају себи право да нам држе лекције о животињама. То нису биле лекције него обична жвакажа а уверићеш се у то ако прочиташ пар њихових коментара. Запоставили су човека у целој причи иако је моја тема била: заштита човека о паса луталица а на основу прошлогодишњих искустава.. За тренутак учинило ми се да си и ти један од њих,због оних процената у твојој процени.
Убудуће имаш попуст. Заобићићу те јер си Зајечарац.
Форум је за мене пријатељска утакмица. Играмо се али се и поштујемо.
 
Poslednja izmena:
а незнају колико кравље виме има сиса
ti ces nama da kazes da mi ne znamo... :roll:

a kao drugo,ne vidim kako je jednom psu bolje na nekom lancu u blatnjavom dvoristu,nego mom psu koji je na toplom,u chistom,hrani se kako treba,seta se tri ili 4 puta dnevno i posteno se istrchi svaki dan,pa u stanu samo legne i spava u fotelji.,...
a u isto to vreme pas na lancu je ceo blatnjav i mokar,lezi skvrchen u "kucici" i moli boga da se vlasnik kuce seti da ima psa i da provede malo vremena sa njim....i mozda mu umesto hleba i parizera da nesto bolje za klopu
ogroman broj pasa tako zivi u dvoristu...veci broj tako nego slobodno


ja ti rekoh,imam sve protiv sintera....i jesam za da se psi sklone,pogotovo agresivni
samo kazem da metode sklanjanja treba da se promene.
nemam ja nista sa tobom covece...

i nemoj da se vredjamo,umem i ja da budem bezobrazna nisi svestan koliko.
to sto sam iz beograda ne znaci da ne znam nista o zivotinjama koje nisu vrste pas ili machka
 

Back
Top