Oglasi za prodaju ljubimaca
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Oglasi za prodaju ljubimaca

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Oglasi za prodaju ljubimaca

Imam pitanje za moderatore - administratore. Iz kog razloga u "Malim oglasima" ne postoji podrubrika "Kucni ljubimci" kada vec ovde ne postoji rubrika "Mali oglasi". Nemam nista protiv organizacije gde su oglasi odvojeni od ostalog dela foruma i ostalih komentara, ali nuditi za prodaju stenad ili pse uz ostale oglase tipa "razno" je vise nego bez veze. Mozete reci pa onda nemojte ni davati tu oglas - istina ja ga tu ni ne dajem ali eto nisam izdrzala da ne pitam za razlog. Hvala unapred na odgovoru.

P.S.

U delu oglasa "Razno" videla sam samo oglase preprodavaca ljubimaca, ni jednog odgajivaca.... Pa, sad vi vidite...

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Oglasi za prodaju ljubimaca

Pozdrav,Zorice

Na zalost mi moderatori se tu bas nista ne pitamo,vec samo administratori. Ja sam vec jednom to predlozila,ali nisam dobila nikakav odgovor.

Ali se iskreno nadam da ce uskoro da omoguce i tu opciju.
    Ako se pravilno vaspita,covek moze postati najbolji prijatelj psa!!!

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Jeste da nisam ni modla ni admin ali mislm da onaj ko se interesuje za određenu vrstu ili rasu može sve što ga interesuje da sazna na temama i da se eventualno detaljnije dogovori oko kupoprodaje preko pp ili na neki drugi način. Ali to je samo moje mišljenje...

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ne nije tako. Recimo, mi odgajivaci kada oglasavamo svoju stenad (za razliku od preprodavaca) obicno uz neophodne informacije o leglu postavimo i slike stenaca i roditelja. Svakako time necemo opterecivati topic o rasi. On bi se onda brzo pretvorio u jedan spisak stenaca a to svakako nije cilj. Oglasi su potrebni za obe strane - prodavce i kupce.
    Poslednji put ažurirao/la Zorica-malizmaj : 13.01.2009. u 22:25

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

U pravu ste i jedna i druga .
    Na temama koje obrađuju rasu pasa, oni koji su redovno tu, tačno znaju ko je odgajivač, koga treba pitati za savet pri nabavci šteneta, kao što i učesnik Foruma koji ima "prinove" to uredno prijavi, pa koga interesuje - nađe način da se javi.
    Naravno da nije dozvoljeno postavljati oglase (sa ili bez slika štenaca i roditelja) na "redovnim" temama, jer je to u suprotnosti sa Pravilnikom Foruma (Forum je, ipak, nešto drugo).
    Velika srca vole, mala traže da budu voljena

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Citat Original postavio smeh Pogledaj poruku
    U pravu ste i jedna i druga .
    Na temama koje obrađuju rasu pasa, oni koji su redovno tu, tačno znaju ko je odgajivač, koga treba pitati za savet pri nabavci šteneta, kao što i učesnik Foruma koji ima "prinove" to uredno prijavi, pa koga interesuje - nađe način da se javi.Naravno da nije dozvoljeno postavljati oglase (sa ili bez slika štenaca i roditelja) na "redovnim" temama, jer je to u suprotnosti sa Pravilnikom Foruma (Forum je, ipak, nešto drugo).
    Upravo sam na ovo mislila. Kad sam konačno i definitivno odabrala rasu koje će biti moja buduća ljubimica, tačno znam od koga ću da kupim štene kad za to bude pravi trenutak. U pitanju je registrovani korisnik na Forumu Krstarice. A i ako se predomislim u vezi rase, znam za sve rase koje bi eventualno došle u obzir kome bih se obratila.

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Upravo sam na ovo mislila. Kad sam konačno i definitivno odabrala rasu koje će biti moja buduća ljubimica, tačno znam od koga ću da kupim štene kad za to bude pravi trenutak. U pitanju je registrovani korisnik na Forumu Krstarice. A i ako se predomislim u vezi rase, znam za sve rase koje bi eventualno došle u obzir kome bih se obratila.
    Mimi, ti još nisi možda baš svesnaali odaberi mene
    kad nađemo devojku za SBA, pa kad budu bebe neka ih čuvaju oni koji vole pse i razumeju se (a ti si ta), mada znam da SBA nije ni u širem izboru, nema veze, ajd nešto da našišem
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Данас је направљена рубрика са огласима баш на овом подфоруму! Од сада постављајте огласе овде, везано за продају и куповину.

http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=257

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Dakle, ova tema ide u istoriju