Kriza,kriza e pa sta,ne boji se ko je lav

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je da Srbija plaća oko 500 dolara za 1.000 kubika gasa koji stiže iz Mađarske i Nemačke.

Bajatović je u izjavi za Blic rekao da Srbija za oko pet miliona kubika gasa koji dobija svakog dana od Mađarske i Nemačke, dnevno plaća oko 2,5 miliona dolara, što je za oko 250.000 dolara više nego za gas koji bi u normalnim okolnostima stizao iz Rusije ili se crpio iz skladišta gasa.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=01&dd=13&nav_id=338967
..........................................................

Evo koliko kosta evropska solidarnost ''bratske Austrougarske''.

Kazem ja,nema vecih lazova i lopova od Botine ''zute' kamarile.

Ima li gde da pita neko ''di su nasi novci''z:mrgreen:z:mrgreen:

Za pet-sest dana je ova fukara sprcala 1-1.5 miliona dolara,a ukupna investicija da bi se potpuno osposobio Banatski dvor je 22 miliona evra..

Zamislite da je ovo trajalo jos 20-tak dana,i izvedite racunicu.

Posebna je prica kako je ovo upakovano u ''evropsku solidarnost'' i EU integracije,a ovce samo bleje.

Jos se neko slatko ugradio,i ovce na broju i siti vuci.z:mrgreen:

Ajmo sada,beeeeeeeeeeeeeeeeee,beeeeeeeeeeeeee!!!!!z:dm:z:dm:
 
Pa tako je to kad si u frci onaj ko ima robu normalno da ce da proda po visoj ceni.....sva sreca prestolonaslednik je uspeo da sredi pa se raja nije smrzavala

2s0o6ft.jpg
 
Uvek cemo biti zahvalni braci Madjarima i Nemcima sto su nam doturili gas kad je bilo najhladnije i najneophodnije BEZ OBZIRA NA CENU.
A to se desilo posto je na Badnje vece i Bozic 2009. rus zatvorio protok gasa(NE NTERESUJE ME RAZLOG) i pola srbije je bilo pred humanitarnom katastrofom.
 
Uvek cemo biti zahvalni braci Madjarima i Nemcima sto su nam doturili gas kad je bilo najhladnije i najneophodnije BEZ OBZIRA NA CENU.
A to se desilo posto je na Badnje vece i Bozic 2009. rus zatvorio protok gasa(NE NTERESUJE ME RAZLOG) i pola srbije je bilo pred humanitarnom katastrofom.

Mnogo si glup. Pa vec 100 puta je receno da je Ukrajina zatvorila gas a ne Rusi i da Madjari zato i tuze Ukrajinu a ne Rusiju. Stvarno si retardiran nevidjeno.
 
Uvek cemo biti zahvalni braci Madjarima i Nemcima sto su nam doturili gas kad je bilo najhladnije i najneophodnije BEZ OBZIRA NA CENU.
A to se desilo posto je na Badnje vece i Bozic 2009. rus zatvorio protok gasa(NE NTERESUJE ME RAZLOG) i pola srbije je bilo pred humanitarnom katastrofom.

Da,da uvek su nas Austrougari umeli ''ogrejati'' pred Bozic.

More,da ti se deda ili pradeda dignu iz groba,isibali bi te da bi ti guza bila crvena,kao da si seo na radijator ugrejan ''austrougarskim'' gasom.z:mrgreen:
 
Uvek cemo biti zahvalni braci Madjarima i Nemcima sto su nam doturili gas kad je bilo najhladnije i najneophodnije BEZ OBZIRA NA CENU.
A to se desilo posto je na Badnje vece i Bozic 2009. rus zatvorio protok gasa(NE NTERESUJE ME RAZLOG) i pola srbije je bilo pred humanitarnom katastrofom.

:hahaha::hahaha:

Ne nikada necemo biti zahvalni madjarima,niti ce iko niti ces ti samo njashke 5-okolonashu z:hi:

ti nisi vernik zato ne njajke.........z:hi:
 

Back
Top