СРС и ДС 2009. године потписују декларацију о помирењу и улазе у коалицију!
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: СРС и ДС 2009. године потписују декларацију о помирењу и улазе у коалицију!

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano СРС и ДС 2009. године потписују декларацију о помирењу и улазе у коалицију!

С обзиром да су лепо трговали око буџета може се очекивати да 2009. године СРС и ДС потпишу "Декларацију о помирењу" и да Тадић са "војводом" направи коалицију око састављања нове Владе. Ево и Тодоровић у Новостима лепо потврђује како они разговарају када је трговина у питању ))))

Na samom početku intervjua sa Draganom Todorovićem razgovor prekida zvonjava telefona u kancelariji predsednika poslaničkog kluba radikala. “Zove šef iz Haga”, kaže nam Todorović, dok čeka da mu sekretarica prebaci vezu. Razgovor traje nekoliko minuta.
    * I šta kaže Vojislav Šešelj? Kakve instrukcije vam je dao - da blokirate rad Skupštine ili ne?
    - Predsednik se samo interesuje šta se događa u parlamentu. Redovno se čujemo i konsultujemo oko najvažnijih pitanja.
    * Možete li konačno da razrešite misteriju oko “trgovine oko budžeta” - s kim je Šešelj pregovarao i šta je tačno dogovoreno?
    - Nema tu nikakve misterije. Mi stalno razgovaramo sa svima, uključujući i demokrate, imamo redovne konsultacije u Skupštini. Ja sam razgovarao sa mnogima, najviše sa Nadom Kolundžijom i Nenadom Konstantinovićem. Ali, DS je spremna za konstruktivne razgovore samo kad dođe u škripac.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: СРС и ДС 2009. године потписују декларацију о помирењу и улазе у коалицију!

Радикали - најјача режимска батина

Српска напредна странка оцењује да је Српска радикална странка постала најјача режимска батина и представници српских радикала данас имају само један задатак добијен од Ивице Дачића, а то је да нападају Српску напредну странку, као једину алтернативу Тадићевом режиму.

Српска радикална странка, данас, нема ниједан разлог за своју политичку егзистенцију, сем да обавља најпрљавије послове у корист Тадићевог и Дачићевог режима и глупих, бесмислених и поврх свега лажних напада на српске напредњаке.

Српска напредна странка бавиће се борбом против режима, борбом за промене у Србији, а избегаваће сукобе са режимским слугама, те ће срж напада усмерити ка челним људима власти и онима који су најодговорнији за тешко стање у којем се Србија данас налази.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: СРС и ДС 2009. године потписују декларацију о помирењу и улазе у коалицију!

Ко зна, можда и Тадић добије чин војводе када се "војвода" врне из Хага.

Aktivan član vesnica_90 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

djuka ebo vuka

Domaćin Cicoka (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Djuka_SNS Pogledaj poruku
    Ко зна, можда и Тадић добије чин војводе када се "војвода" врне из Хага.
    Super postulat a pro po Mir,mir,mir,niko nije kriv-kupus i pecenje(ima jos ponesto da se pojede od ove Srbije) slatko pomirenje(zajedno niko nije odgovoran).Ava ,ava,ava niko nije krava.Vauuuuu,bas "lepo"osmisljeno.
    Strah životu kalja obraz često.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Dobro bre Đuko, pusti ljude da se vole. Nismo mi krivi što malog Acu i čika Tomu niko neće pa više simpatišu neke tamo vračare i manijake.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Dobro bre Đuko, pusti ljude da se vole. Nismo mi krivi što malog Acu i čika Tomu niko neće pa više simpatišu neke tamo vračare i manijake.
    EJ BRE ŠTA RADITE? VEĆU NEBULOZU NISAM ČULA OD OVE. NEZNAM SAMO ZAŠTO ŠIRITE TE DEZINFORMACIJE. ZNAŠ KAD BI TO TADIĆ URADIO? I VI TO ZNATE A OPET PRIČATE BEZ VEZE.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Danica52 Pogledaj poruku
    EJ BRE ŠTA RADITE? VEĆU NEBULOZU NISAM ČULA OD OVE. NEZNAM SAMO ZAŠTO ŠIRITE TE DEZINFORMACIJE. ZNAŠ KAD BI TO TADIĆ URADIO? I VI TO ZNATE A OPET PRIČATE BEZ VEZE.

Zašto vičeš?
    To što glasam za DS ne znači da sam slepa i luda. Tadić bi to uradio kao i sa SPS-om, kad oseti da mu je potrebno i da od toga ima koristi. I to je sasvim legitimno i tako i treba, politika se i svodi na takve poteze. U DS-u se o ovoj koaliciji uveliko priča (mada reč deklaracija niko ne spominje da ja znam).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Djuki dosadno, pa se setio starih vremena, kada je pljuvao Ds, a sada da bi usli u koaliciju, vise ne moze, pa udri po onome koga moze...
    Ibro nije teo para, Ibro ce vazda bit budala...

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Danice, bez velikih slova u čitavom postu. Ubuduće brišem takve postove.
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Djuka_SNS Pogledaj poruku
    Радикали - најјача режимска батина

.
    Kako je to lepo zvučalo krajem devedesetih.
    Em lepo, em istinito,
    A sada, iz usta onih koji su držali tu istu batinu zajedno sa slobom&mirom više je onako.... jadno
    danas nam je divan dan

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Zašto vičeš?
    To što glasam za DS ne znači da sam slepa i luda. Tadić bi to uradio kao i sa SPS-om, kad oseti da mu je potrebno i da od toga ima koristi. I to je sasvim legitimno i tako i treba, politika se i svodi na takve poteze. U DS-u se o ovoj koaliciji uveliko priča (mada reč deklaracija niko ne spominje da ja znam).
    Ma ne vičem. Nego se stvarno nerviram kada se priča nešto što nema blage veze sa istinom. Ma nije samo u vezi ove teme nego svuda ima dosta neistine. Ajde volim i ja da čujem neki abar (jel se tako kaže) ali baš ne volim nameštaljke. Ali ovo sa Radikalima stvarno nema blage veze. Nit je bilo, niti biti može.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Ma ne vičem. Nego se stvarno nerviram kada se priča nešto što nema blage veze sa istinom. Ma nije samo u vezi ove teme nego svuda ima dosta neistine. Ajde volim i ja da čujem neki abar (jel se tako kaže) ali baš ne volim nameštaljke. Ali ovo sa Radikalima stvarno nema blage veze. Nit je bilo, niti biti može.
    Smeš da se kladiš?
    Nažalost danas u politici sve može. Vidi SPS kako su se reformisali preko noći, tako će i ovi wadikawi s tim što se oni zadovoljavaju sa mnogo manje. Ako zatreba prikačiće se uz DS posle narednih izbora samo da Pop Lazićka dobije Zemun a Nataša ono mesto u Skupštini gde trenutno sedi Slavica Đukić (za koju mi se javlja da će u sledećem sastavu Vlade zameniti večnog ministra Milosavljevića).

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Dokle ce ovi placenici da dolaze ovde po nalogu kvislinshko-okupatorskog rezhima da shire neistinu radi diskriminacije poslednje rodoljubive stranke ovog napacenog naroda?

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Ama, bre, i radikali i naprednjaci, Tadić vas munta sve redom, samo tako, a vi ni to ne vidite.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Ama, bre, i radikali i naprednjaci, Tadić vas munta sve redom, samo tako, a vi ni to ne vidite.
    Ukapiraće jednom ........ možda

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Za sitne pare su se prodali i jedni i drugi
    danas nam je divan dan

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

mora da tominim lose ide, kad ovaj zapocinje antivadikalsku kampanju ovde

plus, moraju da odrade ono za sta su placeni, daj boze unapred
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

mora da tominim lose ide, kad ovaj zapocinje antivadikalsku kampanju ovde

plus, moraju da odrade ono za sta su placeni, daj boze unapred

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Smeš da se kladiš?
    Nažalost danas u politici sve može. Vidi SPS kako su se reformisali preko noći, tako će i ovi wadikawi s tim što se oni zadovoljavaju sa mnogo manje. Ako zatreba prikačiće se uz DS posle narednih izbora samo da Pop Lazićka dobije Zemun a Nataša ono mesto u Skupštini gde trenutno sedi Slavica Đukić (za koju mi se javlja da će u sledećem sastavu Vlade zameniti večnog ministra Milosavljevića).
    To misliš da će Slavica biti ministarka u sledećoj Vladi koju naprave SPS i SRS. Ma nema pojma radikali ovakvi kakvi su ostali teško da predju cenzus (a tek kad im se vrati šef). Nema to pojma.Ako se neko od njih bude nešto pitao uoko formiranja sledeće Vlade to će ipak biti Toma. Uzeće bar 80% glasova radikala.Ali opet neverujem da će imati toliko da formira vlast. Demokrate će uzeti bar još jedan mandat.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

To misliš da će Slavica biti ministarka u sledećoj Vladi koju naprave SPS i SRS. Ma nema pojma radikali ovakvi kakvi su ostali teško da predju cenzus (a tek kad im se vrati šef). Nema to pojma.Ako se neko od njih bude nešto pitao uoko formiranja sledeće Vlade to će ipak biti Toma. Uzeće bar 80% glasova radikala.Ali opet neverujem da će imati toliko da formira vlast. Demokrate će uzeti bar još jedan mandat.
    Tomini i Šešeljevi su otprilike tu negde po popularnosti trenutno. Toma je u startu odveo ogroman broj glasača ali puno njih se već pokajalo i vratilo. Kada im se vrati šef (a nažalost hoće) ima da ga razbiju skroz.
    Jasno je da će DS formirati i sledeću vladu sa sve SPS-om ali trebaće im neko da popuni Dinkićevo mesto. Moraće da biraju između Čede i wadikawa a ja sam uverena da Čeda više nema cenzus.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

gde ja stadoh, ja cu da produzim

dodje nam postavlajc, nestade mu kolega aleksandar3, cini mi se da se tako zvao

Slične teme

1. СНС и ДС у коалицији 2009. године
    Autor Владан u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 13:40
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 10:27
  3. Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 08:54
  4. Odgovora: 27