UFO:Rusija ima svoju zonu 51 zonu (Sverdlovsk)
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 122

Tema: UFO:Rusija ima svoju zonu 51 zonu (Sverdlovsk)

Primećen član gru_sekcija (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano UFO:Rusija ima svoju zonu 51 zonu (Sverdlovsk)

https://www.youtube.com/watch?v=OX1j42jBEag Tajna KGB-a o UFO-u,nije samo SAD-a imala svoju zonu 51.

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: UFO:Rusija ima svoju zonu 51 zonu (Sverdlovsk)

Zanimljiv materijal, ali ja kažem: Pa šta? Rusija je velika zemlja i zašto se UFO-i ne bi bavili njom, a i ona UFO-ima? Nije to ekskluzivno pravo USA.

Primećen član gru_sekcija (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio MasterYoda Pogledaj poruku
    Zanimljiv materijal, ali ja kažem: Pa šta? Rusija je velika zemlja i zašto se UFO-i ne bi bavili njom, a i ona UFO-ima? Nije to ekskluzivno pravo USA.
    Slažem se i dodajem UFO istraživaju svi a ne samo ameri,zašto ljudi ovde misle da je amerika ispred svijeta sigurno zbog utjecaja Hollywoda

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    310
    Reputaciona moć
    1603

Mogla bih i ja reci da sam kraljica Elizabeta ali nisam to priznajem ,Ameri su sebi dali pravo da budu prvi i jedini u mnogo cemu sirom nase planete i nikad nece priznati da bas nije sve tako a tek da sve to odavno znaju i imaju Rusi,ali ne vole se faliti.

Aktivan član Parkeriss (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Ruski radnici primetili NLO

Bezbednosna kamera zabeležila je trenutak kada je nekolicina ruskih radnika primetila neobičnu pojavu na noćnom nebu

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=67172&sectionId=88

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Ruski radnici primetili NLO

Ovo je bila neka kometa nema sanse da je NLO,a i kako to da svi videli NLO sto niko nema dokaza da je stojao ispred vanzemaljca ili usao u brod gluposti

Domaćin HYPE (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio zeljko612 Pogledaj poruku
    Ovo je bila neka kometa nema sanse da je NLO,a i kako to da svi videli NLO sto niko nema dokaza da je stojao ispred vanzemaljca ili usao u brod gluposti
    Sigurno je bila kometa... komete koje prolaze dovoljno blizu Zemlje da bi se videle golim okom nailaze u proseku jednom u 10 godina, i to je svetska vest. Poslednja takva je prosla 2007. znaci sledeca nece jos skoro.

A ovo je moguce da je NLO
    Le donne sono il bacio di una sera,
    il profumo della primavera...

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

pojava NLO-a u Rusiji nije nista neobicno.

Ima i snimak iz arhive KGB-a kada se srusio NLO u Sverdlovskoj Oblasti, o tome je cak bila i emisija na History Chanal ili Discavery:

Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

A gde su putnici broda?

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

A gde su putnici broda?
    Prikazani su i oni, prikazani su snimci autopsije posle tog pada, gde se vide delovi tela poginulog vanzemaljca, mislim torzo i ruka.

proguglaj malo, verovatno moze da se nadje i taj deo.

chek chek evo ga:

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1089

Ma, hajde, vrše obdukciju poginulog vanzemaljca bez maski na licima!
    Pa i kad se radi obdukcija ljudskog tela, pa i životinjskog ( na vet.faksu, npr. ), nosi se maska na licu. Bakterije su bakterije.
    A oni seckaju telo vanzemaljca otvorenih i dostupnih disajnih puteva. Bez maski!
    Ili vanzemaljska tela podležu drugačijim procesima nakon smrti, možda nema bakterija ni procesa truljeljenja???
    5757 PODRŽI ŽIVOT
    3030 HUMANITARNA FONDACIJA NOVI BEOGRAD
    WWW.BUDIHUMAN.RS

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio atakualpa Pogledaj poruku
    Ma, hajde, vrše obdukciju poginulog vanzemaljca bez maski na licima!
    Pa i kad se radi obdukcija ljudskog tela, pa i životinjskog ( na vet.faksu, npr. ), nosi se maska na licu. Bakterije su bakterije.
    A oni seckaju telo vanzemaljca otvorenih i dostupnih disajnih puteva. Bez maski!
    Ili vanzemaljska tela podležu drugačijim procesima nakon smrti, možda nema bakterija ni procesa truljeljenja???
    Takva je u to vreme bila medicina u Rusiji i tako se radilo. Ne zaboravi od kada je snimak, i lepo je rekla ona doktorka da je i ona u pocetku imala isto misljenje kao i ti dok nije pronasla da se tada u Rusiji zaista tako radilo u medicini. Plus se koliko se u to vreme u SSSR cenio ljudski zivot, a cak i dan danas po naucnom istrazivanju Rusi se najmanje plase smrti u odnosu na ostale narode.

Takodje verovatno su vec bili upoznati i ranije kako taj organizam funkcionise, i jos ako uzmemo u obzir i da su vec ranije ostvarili odredjenu saradnju sa njima, za sta postoje indicije iz drugih nezavisnih izvora...
    Poslednji put ažurirao/la Parkeriss : 21.09.2009. u 02:43

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1089

Parki, ne ljuti se na mene, ali moram nešto da te pitam. Amerikanci, Rusi, Kinezi.... pa jel ima neko, osim Srba i Balkanaca uopšte, da nije sa njima u dilu?
    Nisam ubedjena.
    Rekla sam već, ne odbijam a priori priče o nekadašnjim, akcenat na nekadašnjim posetama vanzemaljaca. Ma, ok, i da neki vanzemaljski brod zaluta u svim tim zakrivljenjima prostor - vreme ( mada sve je to za mene apstraktno i neshvatljivo, priznajem. Misleći na tu astrofiziku ), ali tolika priča oko toga da su oni tu...
    Pa dobro, kaži mi sad - ako su oni tu, na Zemlji, i to hiljadama godina, pa što se još uvek kriju? Reci mi da se do sada nisu stekli uslovi da se pokažu, nego su čekali 21.vek, doba tv-a i interneta da bi sad objavili svoje prisustvo? Malo nelogično, a?
    5757 PODRŽI ŽIVOT
    WWW.BUDIHUMAN.RS

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Reci mi da se do sada nisu stekli uslovi da se pokažu, nego su čekali 21.vek, doba tv-a i interneta da bi sad objavili svoje prisustvo? Malo nelogično, a?
    Draga moja pokazivali su se oni i ranije samo sto ljudi tada nisu imali "tv i internet" pa su njihovo prisustvo belezili onako kako su mogli:

About 5,000 years old

jos njihovog prisustva pre nego sto su ljudi imali "tv i internet" :

[/QUOTE]
    Poslednji put ažurirao/la Parkeriss : 21.09.2009. u 01:46

Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Pa kriju se zbog nas jer mi kakvi smo ima da ih odmah poubijamo a da ne spominjem amerikance i njihovu ebenu nasu.Mada i dalje nekako ovaj video nije ubedljiv meni ima ncega ali ne mogu da provalim sta...

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

mada sve je to za mene apstraktno i neshvatljivo, priznajem. Misleći na tu astrofiziku
    Zanimljivo kada vec spominjes astrofiziku i da ti po tome to nije shvatljivo, zanimljivo je da Dr Micho Kaku, jedan od najboljih i najpoznatijih astrofizicara danasnjice se uopste ne slaze sa tobom vec podrzava moju tezu o vanzemaljcima:

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1089

Da li su zaista prve dve slike toliko stare? Mada, priznaću, čula sam i ja ranije za crteže po pećinama i slične stvari, koji bi mogli biti crteži onoga što mi zovemo vanzemaljci. Zato i kažem da ne odbijam da diskutujem o tome da su eventualno nekada bili ovde.
    Treća slika... mislim da je obična nameštaljka. Gde se nalazi original te slike. I šta je to uopšte, freska ili nešto drugo?
    A četvrta... priznaću, ja čak i ne mogu da provalim šta je to na slici uopšte.

Ne znam, ja sam prvi put u životu na ovom pdf-u čula za ove teorije. Da su oni tu, i da žive ispod zemlje i da žele da nas pokore i da mešaju svoje gene sa našima... I ne verujem u to.
    Neću reći da su to gluposti, jer ne želim da vredjam ljude koji veruju u to. Ja sam tu da branim svoj stav, ti si tu da braniš svoj stav i lepo, diskutujmo.
    Mada, ko zna, možda se na kraju i ti i ja iznenadimo kad shvatimo da je istina nešto sasvim deseto.
    Vreme je za spavanjac. Laku noć forumašima ( I vanzemaljcima )
    5757 PODRŽI ŽIVOT
    WWW.BUDIHUMAN.RS

Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Tacno je da postoje vanzemaljci samo sto ih nikada nisam video osim na slikama i ovo kako ih ljudi nalaze...

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Treća slika... mislim da je obična nameštaljka. I šta je to uopšte, freska ili nešto drugo?
    kakva bre namestaljka, to je poznata freska iz 14.veka.

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Jos nesto zanimljivo jos iz 1710. (znaci takodje pre nego sto su ljudi imali "tv i internet")

A disk shaped object is shining beams of light down on John the Baptist and Jesus - Fitzwilliam Musuem, Cambridge, England - Painted in 1710 by Flemish artist Aert De Gelder. It depicts a classic, hovering, silvery, saucer shaped UFO shining beams of light down on John the Baptist and Jesus. What could have inspired the artist to combine these two subjects?

[IMG]http://1.*****************/_p1M4jur5j9E/R867HS0z-9I/AAAAAAAAADE/S4vf-bJaApI/s400/115903-DeGelder_Baptism_hr.jpg[/IMG]

i jos nesto jako jako staro iz Severne Afrike:

6000 BC from Tassili, Sahara Desert, North Africa.

[IMG]http://4.*****************/_OhaHEeWqYU0/SLRi4aYU8_I/AAAAAAAAB1o/mMRBdpiz70c/s400/ufo6000.jpg[/IMG]
    Poslednji put ažurirao/la Parkeriss : 21.09.2009. u 02:21

Domaćin jos_1_5ak (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

E da secam se onog dokumentarca sa Rusima, bio je cak i na Studiju B cini mi se, i koliko se secam "sklonili" su te doktore sto su radili obdukciju, pod izgovorom da su navodni svi dobili mozdani udar i to u razdoblju od par dana fazon.
    Doduse ne secam se bas tacno detalja, ali secam se da su ti doktori nestali pod u najmanju ruku jako sumnjivim okolnostima.
    Petkovic Idolo do Flamengo

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Ne razumem jednu stvar. Pored ovoliko snimaka, slika i drugih raznih dokaza o postojanju vanzemaljske rase, zasto covecanstvo jos uvek ne prihvata cinjenicu, da su bili tu i da jos uvek dolaze? Zasto je to toliko tesko poverovati?
    Prosto je nemoguce da smo sami u svemiru, znaci nula sansi.
    Pitanje je, zasto oni nas posecuju? Kakav je interes, sta zele od nas? Ako su toliko pametni da sa neke X planete udaljene X svetlosnih godina, dodju do nase Zemlje, sta bi oni vec mogli "nauciti" od nas? Mozda mi i jesmo produkt neke vanzemaljske tehnologije, pa ponekad nalete da vide na kom stepenu razvoja smo
    Verovatno se razocaraju kad vide, sta sve radimo, odnosno neradimo. Kad tad ce im dosaditi, bice nam kao na Independence Day, parkirace se Brod iznad Beograda i BUUMMM.... i caos amigos....
    Moje misljenje je, da oni uopste ne dolaze ekstra na zemlju, nego zalutaju, zato ih i vidjamo u tako velikom vremenskom razmaku. Da ima nesto sto ih privlaci ovde, verovatno bi kruzili kao mravi ovuda, otimali bi se za nas, al ovako cisto sumnjam da ih uopste zanimamo....
    A to da se plase da cemo ih mi "ubiti" ako se pojave, to dokazuje da su obicna, mala, ljigava, ruzna, stvorenja bez moooda, kojima je tata nabavio svemirski brod pa se sad qrce nadletajuci ovuda...
    Ma bezveze....
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?

Aktivan član Ona-koja-je-opredeljena (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio DEVIL Pogledaj poruku
    Ne razumem jednu stvar. Pored ovoliko snimaka, slika i drugih raznih dokaza o postojanju vanzemaljske rase, zasto covecanstvo jos uvek ne prihvata cinjenicu, da su bili tu i da jos uvek dolaze? Zasto je to toliko tesko poverovati?
    Prosto je nemoguce da smo sami u svemiru, znaci nula sansi.
    Pitanje je, zasto oni nas posecuju? Kakav je interes, sta zele od nas? Ako su toliko pametni da sa neke X planete udaljene X svetlosnih godina, dodju do nase Zemlje, sta bi oni vec mogli "nauciti" od nas?
    Zasto? Kakav? Sta? ..............................samo zapitkujes ljude!

Plati, pa ce da ti lepo objasne!

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio jos_1_5ak Pogledaj poruku
    E da secam se onog dokumentarca sa Rusima, bio je cak i na Studiju B cini mi se, i koliko se secam "sklonili" su te doktore sto su radili obdukciju, pod izgovorom da su navodni svi dobili mozdani udar i to u razdoblju od par dana fazon.
    Doduse ne secam se bas tacno detalja, ali secam se da su ti doktori nestali pod u najmanju ruku jako sumnjivim okolnostima.

Poznat The_Night_Hawk (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    275

Gledajte ljudi...
    Nebitno da li smo proizvo koji kontrolišu ili ne...
    Kako se ponašamo jedni prema drugima i prema životinjama(eksperimenti),
    smatram da nismo vrijedni kontakta.
    Bar što se tiče ponašanja,možda imamo neki potencijal da budemo nešto bolje.
    Čuj MOŽDA, ma imamo,ali je zakopan ispod mnogo slojeva pokvarenosti...
    Nije čudno da se slike NLO pojavljuju odavno, kad već dolaze.
    Da, dragi moji, skeptik rendžer wannabe iznosi mišljenje.
    Postoje i dolaze.
    A to ko su,šta su,odakle su,zašto su tu?
    Pa ima mnogo filmova na temu i teorija,svaka je jednako vjerovatna.
    Odaberite. Ja sam za varijantu Romulanaca iz Star treka, čekaju da napravimo
    iskorak u tehnologiji, i prije svega, PONAŠANJU, da se zvanično sretnemo.
    Još ako su im devojčice kako Mila Jovović u Petom elementu...
    Dance with clouds, or run away from the storm - it's your choise !

Slične teme

1. Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 09.05.2008., 13:45
  2. 3 karte za 5. zonu = 4500!!!
    Autor vADAmP u forumu Košarka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.09.2005., 01:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku