Осуда паљења руске заставе

kazaki

Primećen član
Poruka
640
Осуда паљења руске заставе
Нови српски програм осуђује паљење руске заставе од стране тројице неодговорних грађана из насеља Илина вода код Крагујевца и тражи од републичког тужиоца да покрене кривични поступак за дело из члана 175. Кривичног законика.

Лица изгредника који су палили заставу Руске федерације се сасвим јасно виде на фотографији и њихова имена су позната.
Уколико државнo тужилашто не покрене поступак против лица која су запалила заставу, НСП ће сматрати да је паљење заставе легитимно дело , и руководиће се тиме у своме деловању.

Подсећамо да по нашем закону постоји и даље кривично дело које се зове „Повреда угледа стране државе или међународне организације“.
Члан 175.

(1) Ко јавно изложи порузи страну државу, њену заставу, грб или химну,
казниће се новчаном казном или затвором до три месеца.
-------
gasna-v.jpg

-------
Инфо служба НСП-а
Да ли је још неко осудио паљење руске заставе? Није.
Велика срамота за све Србе!
 
мада може понекад српска да се окрене наопачке z:mrgreen:

Управо то су урадили ови мајмуни. Окренули су српску заставу и запалили је пред новинарима. Да ли је неко, осим НСП, осудио паљење заставе? Није!
Да ли ће неко да одговара за ово дело?:zstidljivko:

Ако је дозвољено јавно паљење застава, ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу. ;)
 
pa osudio ga je Novi Srpski Program sta ima vaznije od toga

:zstidljivko:
Пишеш глупости ;)

Шта мислиш, да ли би неко реаговао да је запаљена застава Америке, или не дај Боже Европске Уније?

Ово је кршење закона. Ако они не буду кажњени, шта то говори?
 
Управо то су урадили ови мајмуни. Окренули су српску заставу и запалили је пред новинарима. Да ли је неко, осим НСП, осудио паљење заставе? Није!
Да ли ће неко да одговара за ово дело?:zstidljivko:

Ако је дозвољено јавно паљење застава, ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу. ;)

... а прво ту твоју из аватара припали.
 
Управо то су урадили ови мајмуни. Окренули су српску заставу и запалили је пред новинарима. Да ли је неко, осим НСП, осудио паљење заставе? Није!
Да ли ће неко да одговара за ово дело?:zstidljivko:

Ако је дозвољено јавно паљење застава, ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу. ;)
pa ako su zapalili srpsku okrenutu naopako , kako onda znas da ustvari nisu palili zastavu mrskih Janeza ili Slovaka ? mozda im uvalili zlikovci pokvaren jogurt u Merkatoru pa ljudi popizdeli
 
Uh..toliko sam se potresao ,da necu sada moci spavati....koliko li je samo zapaljeno zastava EU,USA itd.,na patriotskim mitinzima...i sta je bilo,nikom nista,tako ce biti i sa ovom paljevinom ruske zastave.:kafa:

Разлика је у томе што су они који су палили на митинзима и демонстрацијама недоступни полицији, не знају се починиоци. А на овој слици се јасно виде два мамлаза, знају се њихова имена и презимена, адреса становања, итд.

Ако се поштује закон, онда треба да одговарају. Ако не, онда
ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу
;)
 
Разлика је у томе што су они који су палили на митинзима и демонстрацијама недоступни полицији, не знају се починиоци. А на овој слици се јасно виде два мамлаза, знају се њихова имена и презимена, адреса становања, итд.

Ако се поштује закон, онда треба да одговарају. Ако не, онда
ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу
;)

dzaba, neces tako privuci paznju... mozda da bazukom pucas na konja... meni se to cini delotvornijim
 
Управо то су урадили ови мајмуни. Окренули су српску заставу и запалили је пред новинарима. Да ли је неко, осим НСП, осудио паљење заставе? Није!
Да ли ће неко да одговара за ово дело?:zstidljivko:

Ако је дозвољено јавно паљење застава, ја ћу одма` сутра да запалим неколико на тргу. ;)
pa nisam primetila da su se mnogo potresli kad su paljene nebrojeno puta evropske i americke zastave.

inace paljenje svake zastave je primitivno i za osnudu.ne ruske ili americke,ove ili one,nego svake.
 
dzaba, neces tako privuci paznju... mozda da bazukom pucas na konja... meni se to cini delotvornijim

Мислиш?
Како су онда ови дебили успели? Позвали новинаре и постали звезде. Обрукали себе и Србију. Нико ништа.
У реду је, ако је то дозвољено, нека нам нико не брани да некада запалимо неку заставу, кад нам ,,дође". ;) :)
 
Мислиш?
Како су онда ови дебили успели? Позвали новинаре и постали звезде. Обрукали себе и Србију. Нико ништа.
У реду је, ако је то дозвољено, нека нам нико не брани да некада запалимо неку заставу, кад нам ,,дође". ;) :)
uspeli su zato sto je paljenje ruske zastave u vreme sveopsteg , opstenarodnog i opstedrzavnog uvlacenja u ruske guze koje traje vec 2 godine ispao stvarno medijski dogadjaj jer je bilo neuobicajno , a da su zapalili neku zastavu SAD ili od nekog "nepodobnog" suseda jos bolje ,niko se ne bi potresao jer je to vec postala uobicajna stvar u zemljama poput Srbije , Sirije ili Palestine
i jedni i drugi su debili samo sto su ovi najnoviji debili ispali originalni pa su zato privukli medijsku paznju
 
Нема везе када је запаљена, битно је да је запаљена.
Закон прописује казне за скрнављење државних обележја, али се не примењује!

Да ли је ово правна држава, или закони важе само када су угрожени ,,државни приоритети" и слично?
 
Нема везе када је запаљена, битно је да је запаљена.
Закон прописује казне за скрнављење државних обележја, али се не примењује!

Да ли је ово правна држава, или закони важе само када су угрожени ,,државни приоритети" и слично?

pa ovo nije pravna drzava ima vec 100 godina
 
uspeli su zato sto je paljenje ruske zastave u vreme sveopsteg , opstenarodnog i opstedrzavnog uvlacenja u ruske guze koje traje vec 2 godine ispao stvarno medijski dogadjaj jer je bilo neuobicajno , a da su zapalili neku zastavu SAD ili od nekog "nepodobnog" suseda jos bolje ,niko se ne bi potresao jer je to vec postala uobicajna stvar u zemljama poput Srbije , Sirije ili Palestine
i jedni i drugi su debili samo sto su ovi najnoviji debili ispali originalni pa su zato privukli medijsku paznju

Dragi prijatelju . Najiskrenije mislim da je jedno 8 godina na snazi gotovo neumesno uvlacenje u SAD , Britanske , EU , NATO guze ,. Bez blama , bez sarrma , bez zazora .

A ovi nas bar nisu bombardovali , i ni jednom nisu bili na strani nasih neprijatelja , sto ovi drugi ne da nisu krili , nego su u njihovu korist lagali , muljali , vojnicki ih pomagali , i na kraju nas cak i zasuli bombama .
 
Повреда угледа стране државе или међународне организације

Члан 175.

(1) Ко јавно изложи порузи страну државу, њену заставу, грб или химну,
казниће се новчаном казном или затвором до три месеца.
(2) Казном из става 1. овог члана казниће се и ко јавно изложи порузи Организацију уједињених нација, Међународни црвени крст или другу међународну организацију чија је СЦГ или Србија члан.

Овде је на делу јавни тужилац, кривичног гоњења, нема без његовог одобрења. Застава је паљена на јавном месту, све је било пропраћено медијски. З авско паљење заставе, треба казнити извршиоца.
 
Даје се много простора маргиналцима. Ипак, морам признати да су храбри. Појавили су се главом & брадом тамо, а нису јавне личности да па одмах добијају полицијску заштиту :)
Ал бунди на другој теми говори о некоме ко лаје против Израела, па треба да добије... А шта је са онима који лају против Србије & Русије?
 

Back
Top