Dačić je most prema Šešelju !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Sikonski Aco je opet prevazisao samog sebe.z:mrgreen:

Do pre samo par meseci kao G.S. SRS-a bio je najpoznatiji srpski Serlok Holms,otkrio je taj stotine i stotine "domacih izdajnika i stranih placenika",a sada kad je raskinuo kumstvo,odrekao se politickog tate i napustio stranku koja je u stvari stvorila ovo sta je sada ,puca iz svih oruzija i po kumu i po stranci koja ga je iznjedrila i odgajila.

Tog coveka nikad nisam mogao ocima gledati i smatrao sam uvek da je jedan obican sibicar i karijerista, sto je i dokazao posle napustanja maticne stranke i odricanja od svega u sta se do juce kleo,dokaz vise za to je i odlazak na na "izdajnicki"(njegov dojucerasnji recnik) B 92 na kojem se odrekao kumovih granica Srbije i izjave da on te granice nikad nije spominjao,sto je ogromna laz,cak je ovde neko bio postavio i link na kojima on bas prica gde su navodne srpske granice.:rtfm:

Sada cu prekopirati ovaj njegov interviju Novostima u kojima on tvrdi.....ko zeli moze procitati...predpostavaljam, da mu je to opet sve ispricao SRS "laufer" iz BIE,koji je sada nastavio saradnju sa "silikonkom" i "grobarom" i posle njihovog napustanja maticne stranke i odricanja od kuma i politickog oca.:azdaja::azdaja:

Dačić je most
prema Šešelju


IVICA Dačić lično je pregovarao i trgovao sa Vojislavom Šešeljom oko izglasavanja budžeta i zamolio bih ga da više ne laže.
Bez dlake na jeziku Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, otkriva za “Novosti” pozadinu, kako kaže, trgovine vlasti i SRS, a na naše pitanje kako zna da je lider SPS “umešan” kaže:
- To vrlo lako može da se utvrdi preko telefonskog listinga. Znam kada su pričali i koliko minuta. Ali, Dačić to ne sme da kaže. Ako to nije tačno, javno kažem da ću da skočim sa četvrtog sprata.
* Ali, odakle vam ti podaci? Od koga ste saznali?
- Dačić je već duže vreme most između režima i radikala. Zna se i da sve svoje prljave poslove obavlja preko jednog poslanika SRS. Neću da mu otkrivam ime.
*

Šta će biti epilog te, kako kažete, trgovine?
- Smeniće Tomu Nikolića sa mesta predsednika Administrativnog odbora i dozvoliće prenose suđenja Šešelju na RTS. I tu je tačka.
* Ne strahujete da ćete ostati i bez mandata?
- Oko mandata nema igre. Tu su zakon i Ustav jasni. Da vidim da li bi neko iz DS smeo brutalno da krši zakon.
* Ipak, priča se da Todorović ima u rukama blanko ostavke vaših poslanika Arsića, Bečića i Budimirovićeve...
- Ne znam. Ali, znam da su njih troje pred sudom overili iskaz da se odriču potpisa na ostavke. Uostalom u zakonu postoji čak i odredba da poslanik može do sednice Administrativnog odbora da promeni mišljenje.
* Dobro, ali šta ćete učiniti, ako vam oduzmu ta tri mandata?
- Administrativni odbor moraće da donese istu meru, ako budu pronađene blanko ostavke Todorovića, Krasića i Radete, jer ćemo ih sigurno aktivirati.
* Zar Nikolić nije izgubio sve ostavke?
- I ono što se izgubi može ponekad da se pronađe.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=135589
 
Sikonski Aco je opet prevazisao samog sebe.z:mrgreen:

Do pre samo par meseci kao G.S. SRS-a bio je najpoznatiji srpski Serlok Holms,otkrio je taj stotine i stotine "domacih izdajnika i stranih placenika",a sada kad je raskinuo kumstvo,odrekao se politickog tate i napustio stranku koja je u stvari stvorila ovo sta je sada ,puca iz svih oruzija i po kumu i po stranci koja ga je iznjedrila i odgajila.

Tog coveka nikad nisam mogao ocima gledati i smatrao sam uvek da je jedan obican sibicar i karijerista, sto je i dokazao posle napustanja maticne stranke i odricanja od svega u sta se do juce kleo,dokaz vise za to je i odlazak na na "izdajnicki"(njegov dojucerasnji recnik) B 92 na kojem se odrekao kumovih granica Srbije i izjave da on te granice nikad nije spominjao,sto je ogromna laz,cak je ovde neko bio postavio i link na kojima on bas prica gde su navodne srpske granice.:rtfm:

Sada cu prekopirati ovaj njegov interviju Novostima u kojima on tvrdi.....ko zeli moze procitati...predpostavaljam, da mu je to opet sve ispricao SRS "laufer" iz BIE,koji je sada nastavio saradnju sa "silikonkom" i "grobarom" i posle njihovog napustanja maticne stranke i odricanja od kuma i politickog oca.:azdaja::azdaja:

Dačić je most
prema Šešelju


IVICA Dačić lično je pregovarao i trgovao sa Vojislavom Šešeljom oko izglasavanja budžeta i zamolio bih ga da više ne laže.
Bez dlake na jeziku Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, otkriva za “Novosti” pozadinu, kako kaže, trgovine vlasti i SRS, a na naše pitanje kako zna da je lider SPS “umešan” kaže:
- To vrlo lako može da se utvrdi preko telefonskog listinga. Znam kada su pričali i koliko minuta. Ali, Dačić to ne sme da kaže. Ako to nije tačno, javno kažem da ću da skočim sa četvrtog sprata.
* Ali, odakle vam ti podaci? Od koga ste saznali?
- Dačić je već duže vreme most između režima i radikala. Zna se i da sve svoje prljave poslove obavlja preko jednog poslanika SRS. Neću da mu otkrivam ime.
*

Šta će biti epilog te, kako kažete, trgovine?
- Smeniće Tomu Nikolića sa mesta predsednika Administrativnog odbora i dozvoliće prenose suđenja Šešelju na RTS. I tu je tačka.
* Ne strahujete da ćete ostati i bez mandata?
- Oko mandata nema igre. Tu su zakon i Ustav jasni. Da vidim da li bi neko iz DS smeo brutalno da krši zakon.
* Ipak, priča se da Todorović ima u rukama blanko ostavke vaših poslanika Arsića, Bečića i Budimirovićeve...
- Ne znam. Ali, znam da su njih troje pred sudom overili iskaz da se odriču potpisa na ostavke. Uostalom u zakonu postoji čak i odredba da poslanik može do sednice Administrativnog odbora da promeni mišljenje.
* Dobro, ali šta ćete učiniti, ako vam oduzmu ta tri mandata?
- Administrativni odbor moraće da donese istu meru, ako budu pronađene blanko ostavke Todorovića, Krasića i Radete, jer ćemo ih sigurno aktivirati.
* Zar Nikolić nije izgubio sve ostavke?
- I ono što se izgubi može ponekad da se pronađe.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=135589

Vucica nikad nisam vario. Znaci, cisto on kao covek mi je uvek bio ljigav, neopravdano arogantan...

I, da, kao sto ti lepo rece, karijerista. Nesto poput Dacica u SPS-u; ljudi kojima su mnogi dogadjaji isli na ruku inace bi docekali penziju, a ne bi stigli na celo svojih stranaka.
 
Poslednja izmena:
Vučić je ljigav i odvratan ali ima u ovome istine.


Znas u cemu je problem,u tome da taj covek navodno sve zna ,vec sam naveo,otkrio je "stotine" saradnika CIE,SAS-a i otkud znam sta sve ne ,dok je bio G.S SRS-a,a sada kao podpredsednik SNS-a je vec uspio otkriti kako je usvojen budzet za ovu godinu i koliko je navodno para SRS dobio za to,pa cak i listing razgovora izmedju Seselja i Dacica......ja postavljam samo jedno pitanje,kako bre i odakle mu ti podaci,kako slikonac sve zna,on i "grobar",a niko drugi u ovoj zemlji ne zna ..:think::tajna::tajna:
 
Poslednja izmena:
Ovog lika ne smemo zaboraviti.

Vec mnogi su napisali da ovaj covek nema ni casti ni morala ,kao i njegov podpredsednik silikonski Aco,ali ovo polako ,ali sigurno ulazi u prvu ligu bezcasca.

Posle odricanja od kuma i politickog tate V.Seselja i njegove besmislene politike,covek je ladno izjavio da je izgubio blanko ostavke radikalskih poslanika i na taj nacin ,bez ucesca na izborima ,stranka koju je osnovao je dobila poslanicki klub u Skupstini Srbije koji sad broji 24 poslanika.
Medjutim ,po potrebi,taj isti Toma Nikolic maksimalno manipulise sa tim istim blanko ostavkama i preti da ce ih "naci" ako mu to bude potrebno.
Jasno je kao dan,da te poslanicke blanko ostavke su u stvari kod njega i da bukvalno,radi sa njima sta hoce ,zato sam i napisao da je to vrhunac bezcasca i bezobrazluka koji da smo normalna zemlja bi morao biti kaznjen u najmanju ruku gubitkom rejtinga medju biracima.

Nastavka kod ok korala tj. u Skupstini Srbije ,izmedju radikala i naprednjaka se juce nastavio i na optuzbe novog genseka radikala Bozic-Talijan,da je Toma "solja" dobio od Miskovica 3 milona EUR za razbijanje radikala,a da je sikonski Aco dobio 1,5 milona EUR,nije bilo nikakve rekcije od ove dvojice......ne znam sta se iza brda valja,ali jos cemo mnogo toga saznati i o SRS-u i o SNS-u,sto je dobro za sve glasace u Srbiji,jer ce se napokon skinuti taj oreol "postenih i casnih" radikala,odnosno tkz.naprednjaka.:thumbdown::dash:

Zato,"patriotski" pozdrav sa ovog foruma......ROKAJ,SNIMAJ......:sanke::sanke::sanke:

TOMA NIKOLIĆ PRETI SRS-U OSTAVKAMA!

Predsednik Srpske napredne stranke najavljuje da će aktivirati blanko ostavke radikala ukoliko njegovoj partiji oduzmu tri mandata


Setio se gde su mu ostavke radikala... Tomislav Nikolić



Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić zapretio je da će aktivirati blanko ostavke poslanika SRS-a ako naprednjacima, kako se najavljuje, zaista budu oduzeta tri mandata. Nikolić je rekao da bi „mogao da pronađe" ostavke Dragana Todorovića i Vjerice Radete, da ih aktivira i izbaci ih iz Skupštine!

Nikolić u izjavi za Press kaže da je moguće da se blanko ostavke naprasno pojave, iako je on ranije govorio da ih je „negde zaturio".
- Ovo što sad pričam ne znači da smo mi našli te ostavke, ali takva mogućnost zaista postoji... E, u tom slučaju bi skupštinska većina mogla da se nađe u problemu, tada bi se videlo da li se ovde radi o principima ili o političkoj trgovini SRS-a i DS-a! Evo, recimo, Igor Bečić, koji je prešao iz SRS-a u SNS, pismeno je povukao svoju ostavku u skupštinskoj pisarnici... I ako mu neko sada aktivira tu ostavku i on ostane bez mandata, šta mislite, da li bi bez mandata mogao da ostane recimo Dragan Todorović, ako bi se pojavila njegova uredno potpisana blanko ostavka - pita se Nikolić.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=55930&sectionId=37
 
Poslednja izmena:
Sikonski Aco je opet prevazisao samog sebe.z:mrgreen:

Do pre samo par meseci kao G.S. SRS-a bio je najpoznatiji srpski Serlok Holms,otkrio je taj stotine i stotine "domacih izdajnika i stranih placenika",a sada kad je raskinuo kumstvo,odrekao se politickog tate i napustio stranku koja je u stvari stvorila ovo sta je sada ,puca iz svih oruzija i po kumu i po stranci koja ga je iznjedrila i odgajila.

Tog coveka nikad nisam mogao ocima gledati i smatrao sam uvek da je jedan obican sibicar i karijerista, sto je i dokazao posle napustanja maticne stranke i odricanja od svega u sta se do juce kleo,dokaz vise za to je i odlazak na na "izdajnicki"(njegov dojucerasnji recnik) B 92 na kojem se odrekao kumovih granica Srbije i izjave da on te granice nikad nije spominjao,sto je ogromna laz,cak je ovde neko bio postavio i link na kojima on bas prica gde su navodne srpske granice.:rtfm:

Sada cu prekopirati ovaj njegov interviju Novostima u kojima on tvrdi.....ko zeli moze procitati...predpostavaljam, da mu je to opet sve ispricao SRS "laufer" iz BIE,koji je sada nastavio saradnju sa "silikonkom" i "grobarom" i posle njihovog napustanja maticne stranke i odricanja od kuma i politickog oca.:azdaja::azdaja:

Dačić je most
prema Šešelju


IVICA Dačić lično je pregovarao i trgovao sa Vojislavom Šešeljom oko izglasavanja budžeta i zamolio bih ga da više ne laže.
Bez dlake na jeziku Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, otkriva za “Novosti” pozadinu, kako kaže, trgovine vlasti i SRS, a na naše pitanje kako zna da je lider SPS “umešan” kaže:
- To vrlo lako može da se utvrdi preko telefonskog listinga. Znam kada su pričali i koliko minuta. Ali, Dačić to ne sme da kaže. Ako to nije tačno, javno kažem da ću da skočim sa četvrtog sprata.
* Ali, odakle vam ti podaci? Od koga ste saznali?
- Dačić je već duže vreme most između režima i radikala. Zna se i da sve svoje prljave poslove obavlja preko jednog poslanika SRS. Neću da mu otkrivam ime.
*

Šta će biti epilog te, kako kažete, trgovine?
- Smeniće Tomu Nikolića sa mesta predsednika Administrativnog odbora i dozvoliće prenose suđenja Šešelju na RTS. I tu je tačka.
* Ne strahujete da ćete ostati i bez mandata?
- Oko mandata nema igre. Tu su zakon i Ustav jasni. Da vidim da li bi neko iz DS smeo brutalno da krši zakon.
* Ipak, priča se da Todorović ima u rukama blanko ostavke vaših poslanika Arsića, Bečića i Budimirovićeve...
- Ne znam. Ali, znam da su njih troje pred sudom overili iskaz da se odriču potpisa na ostavke. Uostalom u zakonu postoji čak i odredba da poslanik može do sednice Administrativnog odbora da promeni mišljenje.
* Dobro, ali šta ćete učiniti, ako vam oduzmu ta tri mandata?
- Administrativni odbor moraće da donese istu meru, ako budu pronađene blanko ostavke Todorovića, Krasića i Radete, jer ćemo ih sigurno aktivirati.
* Zar Nikolić nije izgubio sve ostavke?
- I ono što se izgubi može ponekad da se pronađe.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=135589

Да се ми вратимо на тему, а ???

Жалосно, мизерно ...

Мислим да би сви голубари са Крсте волели да им Аца утренира превртаче ... Поставили би нови светски стандард ...

Скоро да сам знатижељан шта ће сутра ново да се појави ...
 

Back
Top