Nova podjela Bosne i Hercegovine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
302ax54.jpg
 
Poslednja izmena:
A ja mislio da je Marinko tvoj alter ego , mislim zbog opsesije kartama i granicama ,glupim idejama i tako to z:shock:

Jadniče, ko ima glupe ideje? Samo sam dao jednu jedinu kartu BIH gde sam iscrtao na koje teritorije Srbi imaju pravo, tamo gde VRS nije činila genocid. Dao sam jednu jedinu kartu Srbije, predlog za pokrajinizaciju - to je sve od mene što se tiče karata.
 
Bravo Marine, ja ne znam sta se vi ostali cudite, Marin zastupa ovakve stavove od prvog dana, jer je ovde nasao antisrpsku podrsku i utociste.

Sto se tice teme i karte :) nista se ti Marine ne brini, sad ce gen. Mladic, samo da ovaj put prvo resi neke stvari kod "kuce" sa "domacima", a posle sledece posete vama moci ce mirne duse u Hag. ;) :mrgreen:
 
Bravo Marine, ja ne znam sta se vi ostali cudite, Marin zastupa ovakve stavove od prvog dana, jer je ovde nasao antisrpsku podrsku i utociste.

Sto se tice teme i karte :) nista se ti Marine ne brini, sad ce gen. Mladic, samo da ovaj put prvo resi neke stvari kod "kuce" sa "domacima", a posle sledece posete vama moci ce mirne duse u Hag. ;) :mrgreen:

Pa ti si jedini koji mu je reko bravo... Što mu ne daš link, za neki žešće srpski forum, tamo će mu sigurno reći "tri puta bravo" za marina...z;)
 
Pa ti si jedini koji mu je reko bravo... Što mu ne daš link, za neki žešće srpski forum, tamo će mu sigurno reći "tri puta bravo" za marina...z;)

Sta coveku drugo da kazem kad on ovu istu politiku i ideju propagira od kako je na Krstarici. Znaci upravo ono sto sam rekao, covek je ovde nasao antisrpsku podrsku i utociste za svoje ideje, a to ocigledno nikom' ne smeta.

p.s. E moj Daco, pa ne prica on ovde o Srbiji da se zabrinem, jer vidim kako vam ide glasanje za predsednika "Albanca", pa nije ni cudo kako ste Tadica izabrali kad bi vam i Albanac imao jednake sanse. Ovde se prica o Republici Srpskoj, a Srbi iz RS bi sutra nalupali samare i "Marinovim" i "Muamerovim" a i svima vama od Nisa do Subotice ako bude trebalo a budete se stavili na njihovu stranu, sto me uopste nebi zacudilo ;)
 
Bravo Marine, ja ne znam sta se vi ostali cudite, Marin zastupa ovakve stavove od prvog dana, jer je ovde nasao antisrpsku podrsku i utociste.

Sto se tice teme i karte :) nista se ti Marine ne brini, sad ce gen. Mladic, samo da ovaj put prvo resi neke stvari kod "kuce" sa "domacima", a posle sledece posete vama moci ce mirne duse u Hag. ;) :mrgreen:

jes vido,a da je u pitanju posteni srbski heroj iz dijasere odmah bi ga banovali , a ove muje i siptare namerno tolerisu z:((
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top