Glasovi iz pakla

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.564
Grupa ruskih naucnika 80-ih godina prošloga veka bušila je rupu u zemljinoj kori,kako bi došli do lave.
Na dubini od nekih 14 km ,odjednom su bušilice počele "vrteti na prazno".
To je značilo da su naišli na pecinu.
Spustili su specijalno napravljeni mikrofon i ono što su snimili,zaprepastilo ih je.
Kažu kako se na toj snimci čuju hiljade,ako ne i milioni ljudskih glasova koji su u velikoj muci.
Ruski vođa projekta, dr. Azzacov kaže kako se ,kada su došli do te dubine,temperatura odjednom podigla na 2000 stupnjeva Farenheita.
On sam kaže kako je komunista i ne veruje u Boga,ali nakon toga iskustva veruje u Pakao.

Lako je biti skeptik po ovom pitanju ali u situaciji kada vladaoci sveta kriju svako otkrice koje moze poremetiti status quo u misljenju ljudi , i nemogucnosti da znamo sta je istina sta ne mozemo samo verovati ili neverovati... nazalost.
Ipak ja sam se i pored toga veoma cudno osecao kada sam cuo ove snimke.

 
ayearagoufofalldowninnewmexico

insinuacije

komunista sto ne veruje u boga ali veruje u pakao
shije mu ga djura..

oni koji pakao definishu kao fizicki ogranicen prostor (prostorno materijalnu dimenziju) sa extremnim uslovima i spravama za muchenje su prilicno oni isti sto su nacrtali Boga kao chichu s bradom

ma hajte molim vas glasovi..
 
Najezih se......Ko ce ga znati,postoje razne stvari........moguce,ali i ne mora da bude to......recimo mnogi ne veruju da postoji cupakabra,pa koze ne staju tamo u latinskoj americi,i pronalaze leseve sa otiscima zuba koji ne odgovaraju nijednoj poznatoj zivotnjskoj vrsti.......tako da....ko zna........
 
Ovo je moglo biti snimljeno bilo gdje.Taj zvuk podsjeća me na glupe zvukove iz horor filmova.Neke više sile postoje,naravno.Po ovom snimku ispade da sve što je neprirodno ili čudno na ovom svijetu otkriju Amerikanci ili Rusi.To je jedno od onih njihovih glupih takmičenja(Mi smo prvi poslali posadu na Mjesec,a mi smo prvi imali nuklearno oružje...)"Pa sad hajde da otkrijemo i pakao da budemo bolji od Amera..."
Sve su to gluposti...Ovakav snimak i ja mogu napraviti kad izađem na ulicu gdje se gomila djece igra...
 
Ovo je NAJgluplji deo filma Digitalni andjeo.Kakav bre specijalni mikrofon koji ce da izdrzi tu temperaturu, 14km kabla a osnovno pitanje...kako su dosli na ideju da spuste bas mikrofon ako su trazili lavu.Ma tesko glupiranje.:tease:

ovo je dosad najjpametniji post....
zasto bi neko spustio MIKROFN u dubinu zemlje???????
i od cega je taj mikrofon kad izdrzi toplotu lave?
 
ovo je dosad najjpametniji post....
zasto bi neko spustio MIKROFN u dubinu zemlje???????
i od cega je taj mikrofon kad izdrzi toplotu lave?
Spustili su mikrofon jer su prilikom busenja naisli na prazan prostor. A nisu spustili mikrofon u lavu vec u "pecinu" na koju su naisli.
A koliko znam dospeti do 10km dubine nije nikakav problem . Ocigledno da su Rusi pomerili granice i otkrili to sto su otkrili
 
Da li znas sta se desava sa signalom iz mikrofona od par mV posle recimo 100m kabla?Takoreci je neuporebljiv.A to je bre 14 000m.Kako da naprave mikrofonski kabl od 14km?Kojom brzinom da ga spuste a da se on ne istopi kad temperatura poraste na par stotina stepeni i na kojoj su tad dubini? Mikrofon mora da ima membranu, a membrana mora da bude od nekog tankog, elasticnog materijala.I mora da ima namotaje od tanke zice.Ili da bude piezo a on svakako ne trpi temperaturu.A taj kabl mora da ima izolaciju.A teflon kao najizdrzljiviji izolator se topi na oko 600 stepeni.Ajd upotrebi malo mozak pa posle kazi da i dalje verujes u takve nebuloze.A sto nisu spustili kameru pa da gledamo male djavolcice kako krckaju gresnike u kazanima.Pa ipak su to Rusi, tehnologija je to.z:dm:
 
Da li znas sta se desava sa signalom iz mikrofona od par mV posle recimo 100m kabla?Takoreci je neuporebljiv.A to je bre 14 000m.Kako da naprave mikrofonski kabl od 14km?Kojom brzinom da ga spuste a da se on ne istopi kad temperatura poraste na par stotina stepeni i na kojoj su tad dubini? Mikrofon mora da ima membranu, a membrana mora da bude od nekog tankog, elasticnog materijala.I mora da ima namotaje od tanke zice.Ili da bude piezo a on svakako ne trpi temperaturu.A taj kabl mora da ima izolaciju.A teflon kao najizdrzljiviji izolator se topi na oko 600 stepeni.Ajd upotrebi malo mozak pa posle kazi da i dalje verujes u takve nebuloze.A sto nisu spustili kameru pa da gledamo male djavolcice kako krckaju gresnike u kazanima.Pa ipak su to Rusi, tehnologija je to.z:dm:

Vec sam rekao da je lako biti skeptik po ovom pitanju i traziti sada naucne nemogucnsoti za jedan takav poduhvat. Cudi me da kada je sletanje na Mesec u pitanju nema nikavih problema. Sve je jasno i iizvodljivo . A kada je busenje rupa u zemlji onda tehonoloskih nemogucnosti na pretek. Odakle kabli, odakle ovo, odakle ono.
Ma nemoj?
Sto se mene tice ja u ovome vidim ezoterisko ,skoro metafizicko iskustvo i poruku koja nadilazi pojavu i vasa uzrok -posledica , naucni metod , bla bla "objasnjenja"..
 
Vec sam rekao da je lako biti skeptik po ovom pitanju i traziti sada naucne nemogucnsoti za jedan takav poduhvat. Cudi me da kada je sletanje na Mesec u pitanju nema nikavih problema. Sve je jasno i iizvodljivo . A kada je busenje rupa u zemlji onda tehonoloskih nemogucnosti na pretek. Odakle kabli, odakle ovo, odakle ono.
Ma nemoj?
Sto se mene tice ja u ovome vidim ezoterisko ,skoro metafizicko iskustvo i poruku koja nadilazi pojavu i vasa uzrok -posledica , naucni metod , bla bla "objasnjenja"..

Odustajem.Cemu onda tema ako je svaki suprotan stav trucanje.:worth:
 
Vec sam rekao da je lako biti skeptik po ovom pitanju i traziti sada naucne nemogucnsoti za jedan takav poduhvat. Cudi me da kada je sletanje na Mesec u pitanju nema nikavih problema. Sve je jasno i iizvodljivo . A kada je busenje rupa u zemlji onda tehonoloskih nemogucnosti na pretek. Odakle kabli, odakle ovo, odakle ono.
Ma nemoj?
Sto se mene tice ja u ovome vidim ezoterisko ,skoro metafizicko iskustvo i poruku koja nadilazi pojavu i vasa uzrok -posledica , naucni metod , bla bla "objasnjenja"..

Amerikanci sami priznaju da je NASA lažirala spuštanje na mesec a nuklerano oružje su im izmislili nemački naučnici koje su kasnije likvidirali zato što su sovjetima predali formule za izradu atomske bombe. http://www.unmuseum.org/moonhoax.htm http://www.globalsecurity.org/org/news/2001/010808-moon2.htm :cao:
 
Poslednja izmena:

Back
Top