Jedno pitanje za sve devojke i zene :))

C

CUCS

Gost
Zanima me jedan odgovor od strane zenskog roda.
Kao prvo da se ne lazemo, svi znamo da je ovde malo zatucana sredina u smislu sa strancima(ljude druge rase) tipa svakog crnca se zove chamuga ili svakog Azijata Kinezom itd.Mislim da me kapirate sta hocu da kazem(u nekom smislu rasizam).Mozda je razlog sto ima vise Kineza nego drugih azijskih naroda,tako da nam je to prva asocijacija.
Elem ,zanima me s kim bi ste radije bili u vezi ili izasli? Sa nekim lepim crncem ili sa nekim lepim azijatom(Japanac,Koreanac itd.)Kapiram da bi vas okolina cudno gledala u smislu ,kao vidi ovu izlazi sa nekim chamugom ili Kinezom itd.
Mene zanima vase misljenje u vezi ovog pitanja.
unapred zahvalan.
 
ja sam izlazila sa korejancem ali ne ovde vec u Moskvi...druzili smo se 3 godine i bili smo vrlo slicni, bez obzira sto smo iz raznih kultura...uglavnom, na kraju smo se i smuvali, od toga nista posebno nije ispalo...ja sam se vratila ovde, on otputovao za Koreju..i dalje se dopisujemo.
kad je neko ok lik, rasa uopste nije bitna.
verujem da bi nas u ovoj zatucanoj sredini obesili na prvo drvo ali u Moskvi stvarno niko nije obracao paznju ( a i mnogo bi me bolelo d.upe i da jeste...)
 
lady me:
Pa i ovo tvoje pitanje deluje malo rasisticki ...

S kim bih pre izasla? Izasla bih sa onim koji me vise privuce, s kim mi je interesantnije u drustvu, koji je bolji frajer itd itd... bilo da je bele, zute ili crne koze.

Da, da...slazem se...
Ako postavljas stvari da u ovoj "zatucanoj" okolini zive isto tako vaspitane zene i devojke, verovatno se ne bi zabavljale ni sa kim...
A ako pitas one koje nisu zatucane onda one ne prave, realno, razliku izmedju bele, zute ili negrodine rase.
Covek je covek...ono sto je bitno jeste zagrebati ispod koze, ma koje boje ona bila...
 
DarK_Angel:
Ja sa crncem NIKAKO, jedino ako bi u pitanju bio Lenny Kravitz ili David Craig :wink: Ali zato ima tu neki komsija kod mene, cale mu kinez a keva nemica!!!Lik je visok, nije ''zut'' kao tipicni kinezi, imako JAKO zeznute oke, i jako lepu crnu kosicu........Sa njim.....anytime, anywhere!!!!!!!! :twisted: 8)

Sa crncima ne bi ali bi sa melezima...by the way nije David Craig nego Craig David.
Nije "zut"... strasno...zamisli da se neko grozi necega sto si ti dobila rodjenjem i na sta nisi mogla da utices...
 
Kelis:
DarK_Angel:
Ja sa crncem NIKAKO, jedino ako bi u pitanju bio Lenny Kravitz ili David Craig :wink: Ali zato ima tu neki komsija kod mene, cale mu kinez a keva nemica!!!Lik je visok, nije ''zut'' kao tipicni kinezi, imako JAKO zeznute oke, i jako lepu crnu kosicu........Sa njim.....anytime, anywhere!!!!!!!! :twisted: 8)

Sa crncima ne bi ali bi sa melezima...by the way nije David Craig nego Craig David.
Nije "zut"... strasno...zamisli da se neko grozi necega sto si ti dobila rodjenjem i na sta nisi mogla da utices...


Ana Rakic, ili Rakic Ana........dve totalno razlicite osobe, ah??? :roll: Chhhhhhhuuuuuuuuuuuutttttt!!!! :!:
 
...I ova klizava temica... 8)
...Provociraju,u meni razmisljanje o... :?
...Reinkarnaciji... :roll:
...Ako u ovom,svom sadasnjem,zivotu toliko (mnoogo :))voluckam,i jurcam,sve sto suknju nosi( i
strukirane pantalonice :wink: ) bilo bi LOGICNO :?
( anticipiram,ipak) da u svoj naredni zivot doskakucem (sa,sa...) NA ZENSKIM-KOJOTICA NOGICAMA... 8)
...EJ,A Onda bi' TAKVA,mladjana ( i sva zatucana :) )
otskakutala brze-bolje u neki,veeliki,gradic
OBUZETA silnom zeljom da se sto pre oslobodim tog
balasta svoje zatucanosti :? (to jest,da se
rastucam je l' :) )...
...Najprikladniji gradic za taj cin,bio bi...
...npr...MOSKVA. :roll:
MOSKVA bi, tada sigurno, vec obuhvatala i oblast...
...SIBIRSKE TAJGE ?! :D ...
...Momentalno bi' svojim KOJOTICA CHULIMA,PRONASLA...
...svoju BEBU SLATKU :) ...
...U svom reinkarniranom fazonu,moja BEBA SLATKA,
BIO bi jedan-RASNI-juzno-severni KOREjANAC :)
Naravno da bi me odmah PRIGRLIO uz,svoje omiljene,
izraze srdacne dobrodoslice(iz prethodnih zivota)
:"KOJOTICE MOJA DRAGA" :) ...
...Ja se,kao kojotica :roll: ,ne bih femkala i prenemagala, ma ni tri minuta...
...Naredne :? jedna,dve,TRI :) godinice, sa nasih
zuckasto-belih,medenih usana,ne bi silazio MESOVITI
rasno-ljubavno-RASTUCANI POKLIC BRE :arrow:
:) HYyyyUuuuuNDAaaaaIiiiiiiii :wink:
 
Kelis:
DarK_Angel:
Ja sa crncem NIKAKO, jedino ako bi u pitanju bio Lenny Kravitz ili David Craig :wink: Ali zato ima tu neki komsija kod mene, cale mu kinez a keva nemica!!!Lik je visok, nije ''zut'' kao tipicni kinezi, imako JAKO zeznute oke, i jako lepu crnu kosicu........Sa njim.....anytime, anywhere!!!!!!!! :twisted: 8)

Sa crncima ne bi ali bi sa melezima...by the way nije David Craig nego Craig David.
Nije "zut"... strasno...zamisli da se neko grozi necega sto si ti dobila rodjenjem i na sta nisi mogla da utices...

Eh, sto ti je zensko, samo cheka kad ce neko da pogresi nebi li istog trenutka pocela da napada, i pravi se pametna!!!! :roll: Bravo, ti znas i kako se pise njegovo ime prezime, pa bre ti si i kolumba za*ebala!!!! :shock: Jesam ja mozda rekla da se grozim zato sto su oni zuti, a ne beli ili neke druge boje :?: :?: :?: ....Previse brzo sklapas zakljucke, nego begam sada da skinem cd od sajpres hil.....a ti cico opusti seeeeeee...........al budi napeta!!!!! :shock: 8)
 
Meni je pitanje bezveze...izlisno...sta je sledece...da li ..ako ima plave oci ili...
Jako se dobro secam da sam ucila da su rasne odlike neka vrsta odbarana tj. odgovor lj. tela od datih klimatskih odlika...tako npr. crnci imaju kovrdzavu kosu jer zahvaljujuci njoj znoj teze isparava i tako stiti mozak da se ne pregreje, nos: nos belih ljudi je duzi i uzi jer se vazduh koji udisemo u nosu zagreva a u Africi ljudima to nije potrebno,itd. Prema tome, ispod toga mi smo isti...
 

Back
Top