Dvije srpske države treba uspostaviti

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Pozdrav,

Ljudi, ovaj forum me je malo i posvadio sa Srbima a bio sam dobar s nekim Srbima ranije.Ne bih ja vama pisao dzabe da ne zelim dobar i lijep zivot.

Zelim da se gospodin Tadic obrati naciji i kaze realnost.Realnost je da se osnivaju dvije Albanske drzave a Srbima vise niko ne moze braniti da uspostave i oni dvije drzave.

Bosna i Hercegovina vise nema smisla postojati.To je sada besmislenost.

Druga Srpska drzava se treba osnovati Banja Luckom Krajinom i Kninskom Krajinom sa dijelovima Like dok ce Hrvati dobiti dio Hercegovine sa Neumom i Zavalom.

Bosnjaci osnivaju dvije drzave takodjer.Bosnjacka drzava duz rijeke Bosne sa Mostarom i Stocem.Druga Bosnjacka drzava se osniva u Bihacu tj. Cazinska Krajina za Kladusom, i Prijedorom.Bosanski Novi pripada Srbima.

Trebamo majka mu stara gledati stvari realno sirkogrudno.
 
Trebinje, Bileca, i Nevesinje stara Hercegovina bi pripala realno Crnoj Gori.Majka Crne Gore je istocna Hercegovina.

Srbiji nek se pripoji Semberija sa Bijeljinom i Janjom.

Od Zvornika do Foce i Zelengore bi pripala teritorija Bosnjacima.
 
Poslednja izmena:
30vhfsj.gif

:D...
 
Да ли неко заиста верује да може да постоји оваквих држава на свету... Па прво ће се питати велике силе, којој ће се држави прикључити које територије... А становништво, то се да раселити и протерати, никада те друже мој, неће питати где би ти... Тако се показало одувек и у свим случејевима, премда и ја бих био задовољан овом мапом, делимично...
 

Back
Top