nemacki ovcar na poklon
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: nemacki ovcar na poklon

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Podrazumevano nemacki ovcar na poklon

Prenosim u celosti sa (pas je prelep, krupan vucjak, slike su na linku) :

http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=6546&pid=130596&st=15&#entry130596

Pomozimo Vukiju!
    Vuki je nemacki ovcar star oko 7 godina nadjen na ulici. Napusten od strane nesavesnih vlasnika. Samo sam ga pozvala, on je napravio grimasu kao da ce me ujesti i ja sam se okrenula i nastavila svojim putem... medjutim, on je poceo da me prati u stopu, jadan... ja stanem, on stane, ja krenem - on za mnom... kad sam se okrenula on je samo skocio na mene od srece... Kad sam usla u zgradu on je stajao ispred ulaza i dugo dugo cvileo za mnom.Cekao je da sidjem, nije isao da trazi ni vodu ni hranu, a bilo je jako vruce, sredina avgusta. Kud god podjem, on za mnom. Vodili smo ga kod veta, ispostavilo se da ima MIKROCIP , ali podaci nikada nisu uneti u bazu podataka, tako da ne mozemo naci bivseg vlasnika. Oglasili smo svuda da je nadjen , ali niko se nije javio. Onda smo morali da ga smestimo u azil jer su komsije pretile da ce zvati sintere (tamo bi ga uspavali, za pne koji ne znaju). U azilu je bio u boksu malo vecem od njega, dakle mogao je da stoji i da lezi, ni korak da napravi. I hranjen je bljuzgama (ostacima mesa, pokvarenom hranom...). Onda se taj azil zatvorio i on je opet zavrsio na ulici. To je odvratno, kao poslednji skotovi ga izbacimo iz kola i onda nabijemo gas,a on trci i cvili za nama. Onda su ga neki ljudi opet nasli i uzeli u nameri da mu pomognu, ali opet nista od toga... Opet je ostao napusten. Nas cetvoro se prosli mesec skupilo i platili smo mu pansion mesec dana + hrana + prevoz. Sve zajedno 100 evra. Sada taj mesec istice, niko se nije javio da ga usvoji.
    U pansionu je za njega sjajno, ima 15 ari samo za njega, covek ga voli i igra se sa njim, stvarno je steta da opet ostane na ulici!
    Vuki je u mejduvremenu kastriran i vakcinisan. Ima povredjeno rame i sapu, tako da ne moze da koristi tu ruku, ali mu to nikako ne otezava kretanje!
    Ako neko zeli da pomogne da mu se plati pansion moze novac dati meni ili da uplati na ziro racun
    160-3500100030679-03 , banka intesa, primalac Momir Kostic, Beograd.
    Naravno, ovo nije trajno resenje, nadamo se da cemo mu naci dom ili barem neko dvoriste gde ne bismo placali smestaj, ali donosili hranu!
    Ako neko ima ideju, neka predlozi, sve je dobrodoslo! HVALA!
    Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Primećen član mrvica i cile (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: nemacki ovcar na poklon

ovaj lik hoce kuce u fazonu vucjaka .zivi u novom sadu.posalji mu slike na mejl

kole@neobee.net ili rockgalama@yahoo.com

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Upravo sam htela da postavim oglas za Vukija ovde kad vidim ovo... Hvala! Jel se znamo mi?
    Inace, Vuki nije bas krupan, upravo suprotno, sitnije je gradje, ali je zaista divan pas!

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Deluje krupan na slikama Ne znamo se licno, i ja cesto posecujem svet zivotinja forum pa mi je prica o Vukiju privukla paznju i eto... Ima li stogod novog i lepog u vezi s njim?
    Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Sada u dvoristu u kom je Vuki je i jedno malecno stene i jedna kujica, koji su takodje u pansionu. Vuki ne samo da se nije ljutio, vec se igrao sa tim stenetom koje bi celo moglo statu u njegova usta. Na kujicu ni ne obraca paznju! Stalno mase repom i nosa one svoje loptice, igra se kao mace... VUki je divan pas kakav se samo pozeleti moze, prosto ne mogu da verujem da vec mesecima nije usvojen. Zahvaljujuci divnim ljudima koji su pomogli Vuki je jos uvek u pansionu, mada evo opet za desetak dana bi trebalo opet odneti novac. On je prepametan i privrzen pas, zna osnovne komande, cak i da otvori vrata sam!!! Ja ne mogu da verujem da ga je neko sve to ucio, vakcinisao, cipovao i da sada vlasnika nema! Strasno bih zelela da saznam sta se dogodilo pa je on ostao napusten! Nadam se da ce ova prica imati srecan kraj, verujem da se sve moze ako si uporan. Eto moji prijatelji i ja se trudimo da pomognemo Vukiju, sirimo njegovu pricu gde god mozemo, nadamo se da ce se sve dobro zavrsiti!
    Prosirite i vi njegovu pricu gde god se setite!

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Izvini, a gde na svetu zivotinja je njegova tema? Ili si pobrkala sa zivotinjskim carstvom?

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Pa ostavila sam link u prvom postu, zivotinjsko carstvo je u pitanju, lapsus calami

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

I dalje aktuelno... Idemo kod Vukija za vikend...

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Aleksandra jel i dalje isti onaj racun za uplatu? Da mu pomognemo makar finansijski, dok ga ne udomimo...

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Jeste! Hvala na pomoci unapred!

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Nismo bili u mogucnosti da odemo do Vukija, tako da nemamo nove slike. Vuki ima lepo drustvance u pansionu, lepo se slaze sa svima, znaci da bi mogao da ga usvoji i neko sa vise pasa. Ja cvrsto verujem da ce Vuki uskoro naci novi dom...

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Pomoc za Vukija je vise nego dobrodosla. Za nekoliko dana bi trebalo opet da se odnesu novac i hrana.
    Javilo se nekoliko ljudi za njega, ali su odustali zbog ne-znam-ni-ja-kojih razloga...

Ko zeli, moze da se uclani u grupu za pomoc Vukiju na FBook-u i rasiriti njegovu pricu dalje.

https://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=76858299408&ref=mf

Ako neko ne moze da otvori link, grupa se zove Pomozimo Vukiju!
    Poslednji put ažurirao/la AleksandraK : 15.02.2009. u 00:10

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Vuki je i dalje hitan za udomljavanje ili pomoc oko pansiona...

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Vuki i dalje ceka, i ceka, i ceka....
    Od prosle godine ceka da ga neko usvoji... Ljudi uzmite ga, necete se pokajati...

Primećen član Luthiena (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

prelep pas...steta sto se niko ne javlja. sigurna sam da bi vuki vise dao nego sto bi trazio.
    drzim vam palceve! znam da je proslo dosta vremena,ali ne gubite nadu, docice neka dobra dusa po njega, sigurna sam.veliki pozdrav i svaka vam cast na trudu!

Aktivan član burence (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

ako bude bilo ikakve sanse, ja cu nastojati da ubedim mog muza da ga primimo, ali plasim se da je nase dvoriste malo za njega, a u kuci pored dva macora i psa stvarno nema vise mesta. necu nista da obecavam, da razgovaram prvo sa njim, i morali bi ograditi dvoriste i nabaviti mu kucicu, ali ne znam sta ce on reci, vec sam mu se popela na glavu sa ljubimcima

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Vuki i dalje ceka ozbiljne vlasnike...

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Stigla je neka uplata na ziro racun za Vukija, ali mi se niko javio da ce dati novac. Ako je neko odavde - hvala.

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Evo jos slicica.

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Samo zelim da se zahvalim svima koji su do sada pomagal Vukiju, bez njih bi on ponovo ostao sam.... I dalje trazimo i cekamo novi dom za njega.

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Vuki i dalje ceka dom... U poslednje vreme nam sve teze i teze ide placanje pansiona, a i ljudi se javljaju za njega sve redje. Ovaj mesec smo se jedva provukli, sa hranom smo imali srece jer smo prosli mesec kupili malo veci dzak hrane pa nam ovaj mesec nije trebala hrana... Vuki je oglasen na raznim mestima, vise nemamo ideja sta sta da radimo...

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Aleksandra, to se bas oduzilo...Ako se menjao broj racuna posalji na pp da vam uplatim donaciju Pokusacu ponovo sa slanjem mejlova. Neverovatno je da bas niko ne moze da udomi tog psa, toliko je lep...
    Poslednji put ažurirao/la gospodjica14 : 04.05.2009. u 08:45

Obećava
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Isti je ziro racun... Neverovatno je da niko u Srbiji ne zeli da ga usvoji, a toliko je ljudi culo njegovu pricu... Zaista tuzno...

Nov član
    Učlanjen
    14.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: nemacki ovcar na poklon

Da li je neko "usvojio" Vuka? Mom svekru je nedavno uginuo njegov nemački ovčar od starosti. Sada čovek zeli psa, takođe nemačkog ovčara. Moram ga pitati da li bi hteo da udomi Vuka (zbog godina, mada mislim da mu to neće predstavljati problem, ali red je da ga pitam). Pitaću ga večeras. Ako bude odgovorio potvrdno, a Vuk nije udomljen, javljam se još koliko sutra (15.05.2009.) za dodatne informacije i kako da ga preuzmemo. Jako me je rastužila priča jer sam veliki ljubitelj životinja, ali na žalost ja lično ne mogu da udomim Vuka, pošto imam kokera koji ima 10 godina i 2 mačke i zaista nemam prostora za još jednog psa. Ali se nadam da će moj svekar biti zainteresovan, pošto on obožava nemačke ovčare i ima veliko seosko dvorište.

Slične teme

1. Nemacki ovcar
    Autor Elita_Dea u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 14262
    Poslednja poruka: 20.10.2017., 13:09
  2. Nemacki ovcar
    Autor Dexas u forumu Svet životinja
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.04.2010., 16:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor