МБМ
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: МБМ

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano МБМ

Парадокс је да неко ко је милијардер у еврима, ко има невиђене некретнине, мени каже да сам постала десничар. Мени која пишем четири колумне и идем сваког другог дана по залеђеним путевима Србије да промовишем своје књиге, не бих ли узела нешто кеша од њих и себи зарадила плату и школовала дете?! То је заиста парадокс. Да нам се тајкуни и милијардери, огрнути плаштом љубави према Европи, представљају као левичари, а ми сиротиња као десничари. Ја сам десничар јер им кажем: ако ме већ тераш да једем г.... немој ме још терати да се облизујем и хвалим кувара.

Јер, овде треба да будеш близак са невладиним организацијама, том антисрпском лобију да би добио грантове, фондове, награде... и сваког дана једни другима додељују награде за политичку изузетност, за генијалност, за не знам шта. Деведесетих су се између себе награђивали јер написали неке текстиће против Мире Марковић, или против вола на ражњу на Палама, што је било исто само на другој страни обале наше политичке Марице. Данас је битно коме рецитујеш на политичким митинзима, којим страначким припадницима правиш друштво на премијерама.

Не желим више да будем храбра. Нити то што пишем говори о мојој храбрости, већ говори о ономе у чему живимо. Ако ја после свега, после социјализма, Драже Марковића, Ивана Стамболића, Слободана Милошевића, после овога и онога, у 2009. години треба да примам честитке за храброст, због колумни у којима се не бавим никаквим аферама, никаквим тајним службама, не помињем ни једно... па где смо ми онда данас? То је страшно. Да смо данас доведени у ситуацију Голог отока, да се изјашњавам да ли сам за Европу или нисам за Европу, и да по томе будем обележена. Нећу да било ко буде обележен. Трагедија да ови што се представљају за највеће демократе, најмање могу да поднесу критику. Чак не на сопствени рачун, колико на рачун Европе. Они су гори чувари светиње него некадашњи Црногорци са Голог отока који су преваспитавали наше дедове.

Мирјана Бобић Мојсиловић
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: МБМ

a vi, kako te!?

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Добро ти занимање

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa ko je to dirao Bobicku i sta je ona toliko vredno i znacajno uradila osim uloge u Varljivom letu 68., pa da joj se sada uskracuju zasluge od strane mracnih liberalglobalistickopederskih centara moci ? nisu je valjda sutnuli iz Politike zajkedno sa Dj.okicom , Slobicom i Ljiki ?
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Канда смо љубоморни... 11 књига за 11 година.
    Кад може исзвесни "Марчело" да прича како га пљују медиокритети а он је нешто "урадио за Србију", може и Мирјана.
    А оно да је десничарка типујем да је рекао Ђилас. Он се најбоље уклапа у опис. Не верујем да би Мишко спадао на те гране...
    Такође, дође свакоме да се запита за те грантове и супортове, "политичке изузетности", а када је ЈЕ неко НЕШТО УРАДИО, онда може и јавно да постави то питање.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Biti antikomunista ne znači biti desničar...Ti duše pošto podržavaš represivni režim Uha Čaveša teško da možeš biti desničar...Mislim ok je podržavati to ,ali to ima svoje posledice.
    Myles Bennett Dyson

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

MBM igrala u Varljivom letu? Da me ubiješ, ne mogu da se setim....

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ma zabole me za Marcela kao i za Bobicku , nego je to kod nas postalo omiljeno da se kaze eto napadaju me tajkuni i mracni centri moci i zato ne uspevam da se razmahnem koliko zasluzujem
    a nesrcnu Miru uvek neko sputava , prvo je nesto radila na Studiu B ,pa je tamo zlostavljao neki gey lobi , onda je vodila takodje propalu emisiju na B92 pa su je i tamo sputavali masoni , liberali i antisrbi , sada je na Enteru i valjda je jos niko nije sadzgao ili se junacki jos uvek drzi
    a sto se tice Djilasa moguce mada se on bas ine uklapa u taj mracni -liberalni, nvo profil ,al ko ce ga znati bitna je i opasna Mira pa svima bude oci ,mozda se i tajfun uplasio da ce ga u sledecem srceparajucem romanu ocrniti , a to bi mu bio kraj karijere
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    MBM igrala u Varljivom letu? Da me ubiješ, ne mogu da se setim....
    kako ne mozes, ona i sestra Zorica se valjaju po krevetu i lupaju jastucima sa Slavkom Stimcem koji je vezan nogom za taj isti krevet i onda ulaze Bata Stojkovic i Mrgud Radovanovic u sobu ...
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Biti antikomunista ne znači biti desničar...Ti duše pošto podržavaš represivni režim Uha Čaveša teško da možeš biti desničar...Mislim ok je podržavati to ,ali to ima svoje posledice.
    Лоше си читао текст. Нит ја тврдим да сам десничар, нити то тврди МБМ... Него је сада "десничар" нека етикета а дели је "жути ЈУЛ"... Они све заједно са Шкундрићем, Гљивицом и Криштом "социјално одговорни"...
    Е, биће једна тема ових дана о "преузимању одговорности"... баш ми се нешто свиђа тај израз

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Mirjana je skroz ok...Pametna žena...Ima ok kolumne u Blicu...Misli svojom glavom...I ja se često ne slažem sa njom,ali ok...
    Duše,sorry,ja mislio to neka privatna ili blog prepiska tebe i MBM...Inače i sestra joj je prepametna a i riba...
    Poslednji put ažurirao/la goxy : 12.01.2009. u 15:30 Razlog: lapsus
    Myles Bennett Dyson

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    kako ne mozes, ona i sestra Zorica se valjaju po krevetu i lupaju jastucima sa Slavkom Stimcem koji je vezan nogom za taj isti krevet i onda ulaze Bata Stojkovic i Mrgud Radovanovic u sobu ...
    Jao, jeste!
    Meni prva asocijacija na njenu glumačku karijeru ono iz "Nije nego", takođe sa sestrom..."Za ten - tenol"

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

a nesrcnu Miru uvek neko sputava , prvo je nesto radila na Studiu B ,pa je tamo zlostavljao neki gey lobi , onda je vodila takodje propalu emisiju na B92 pa su je i tamo sputavali masoni , liberali i antisrbi , sada je na Enteru i valjda je jos niko nije sadzgao ili se junacki jos uvek drzi
    Иначе геј лоби, масони, "либерали"* и антисрби не постоје, или су то неке цвећке...

* ево ја сам либералан. Либерално је бранити туђе право на различитост. Ако неко каже да је Сребреница уметничко дело, ја браним његово право да буде другачији

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

naravno da mozes, biti retardiran ili makar priglup nije krivicno delo i to ti niko ne moze zabraniti
    mada to nema veze sa temom , nego je zanimljivo da pisac trecerazredne proze za frizerke i domacice ima toliko neprijatelja u ovoj zemlji , cudo jedno sta ih je
    i to su isli tako daleko i perfidno surovo u obracun sa Mirom da su joj rekli da je desnicarka , stvarno strasna uvreda koja se samo krvlju moze sprati , sto Oni i znaju pa zato tako gnusno vredjaju jadnu samohranu majku koja nije u mogucnosti da im uzvrati pravom merom
    i jos ide po ledenim vrletima nase nepregledne zemlje ne bi li prehranila lebom nasusnim svoju nejac
    Poslednji put ažurirao/la al bundy : 12.01.2009. u 15:44
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ona jeste antikomunista,srpski nacionalista...Moderan.
    Myles Bennett Dyson

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

mada to nema veze sa temom , nego je zanimljivo da pisac trecerazredne proze za frizerke i domacice ima toliko neprijatelja u ovoj zemlji
    Pa to ne govori nista o njoj vec o manijakalnom pro-evropskom, ultraliberalnom lobiju i pokretu u Srbiji. Oni ne diskriminisu svoje mete po kvalitetu njihovih knjiga vec po stepenu disonatnosti od utvrdjene i dozvoljene zute linije misljenja i govora. Tako jednako napadaju i MBM kao sto su napadali Nikolu Milosevica (njega cak i fizicki), Dragosa Kalajica i niz drugih pisaca i umetnika.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ma to je lepo sve , nek bude sta oce sto se mene tice cak mi ni ne smeta bas naprotiv , samo ne vidim sta joj treba toliko kukanje i pateticno naricanje nad sopstvenom zlehudom sudbom iako sam siguran da isto ko i taj misteriozni tajkun i MBM zivi bolje od 95% gradjana Srbije , a tu ***** o zaledjenim putevima ko da peske ide sa sve vukovima za petama
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ona je žena zaradila svojim knjigama,kao i Bjelica...Ima kod nje neke gorčine prema postpetoktobarskim vlastima,kao da je izvukla kraću šibicu za neku višu funkciju,ali dosta toga je i opravdano...
    Myles Bennett Dyson

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Ma kod njih dve ima gorčine prema svakome....lep im život želim, ali smaraju jezivo. Uvek im je neko drugi kriv za "loš" život i večito ih neko politički proganja.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio RoccoS Pogledaj poruku
    Pa to ne govori nista o njoj vec o manijakalnom pro-evropskom, ultraliberalnom lobiju i pokretu u Srbiji. Oni ne diskriminisu svoje mete po kvalitetu njihovih knjiga vec po stepenu disonatnosti od utvrdjene i dozvoljene zute linije misljenja i govora. Tako jednako napadaju i MBM kao sto su napadali Nikolu Milosevica (njega cak i fizicki), Dragosa Kalajica i niz drugih pisaca i umetnika.
    ko je dezertera Kalajica napadao? covek proveo bombardovanje na prvim polozajima u srbskom Rimu i to o trosku tadasnje vlade i ambasadora u Vatikanu Radojevica , bas mu je jako lose bilo,evo place mi se nad njegovom sudbinom
    mada ajde necemo o pokojnicima nego je tema MBM ,cudni su ti manijakalni liberali i njihova diskriminacija koju spominjes , mislim imas gomilu slicnih spisateljica sa istom tom tematikom pa im ne znas ni ime ni prezime (sto je normalno je li )
    a "diskriminisana " Bobicka se ne skida sa medija sto na TVu kao domacin ili gost , sto u najmanje troje novina u kojima pise redovno ,cak je i u reklamama na sampon ili uloske bila jedno vreme
    mislim u vreme komunizma za koje MBM tuzno konstatuje da se vratilo je obicno diskriminacija znacila da se zrtva nigde ne pojavljuje u javnosti i to u najboljem slucaju ,a moglo je biti i gore,a u danasnjoj "diktatorskoj komunistickoj" Srbiji Mira grakce sa svih medija ukljucujuci i one "zute" kako je ugrozena , hau jes nou
    The Show Must Go On...

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

samo ne vidim sta joj treba toliko kukanje i pateticno naricanje nad sopstvenom zlehudom sudbom
    Pa to sto ti kazes da je nesto "kukanje i pateticno naricanje" ne znaci da je to zaista i tako. Ja ovaj njen tekst uopste ne vidim u tom svetlu.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Ona je okej žena skroz ali me malo smaraju njene kolumne.

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Ona je okej žena skroz ali me malo smaraju njene kolumne.
    Ume da morališe malo i plače nad ''izgubljenim vrlinama sveta''...To malo smori...
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio RoccoS Pogledaj poruku
    Слажем се. Николи Милошевићу су прекинули трибину, а кад је неко прекинуо трибину "Пешчаника" исти су куку-леле...
    Само још нешто за МБМ - она је подржала Тадића. Значи није нека "србенда", "патриЈота", "радикалка", "нацошкиња"... Е кад је рекла да јој је мало пољуљана вера у просвештену Јевропу и Свету Алијансу НАТО-ЕУ, онда...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio Duh Sekire Pogledaj poruku
    Слажем се. Николи Милошевићу су прекинули трибину, а кад је неко прекинуо трибину "Пешчаника" исти су куку-леле...
    Само још нешто за МБМ - она је подржала Тадића. Значи није нека "србенда", "патриЈота", "радикалка", "нацошкиња"... Е кад је рекла да јој је мало пољуљана вера у просвештену Јевропу и Свету Алијансу НАТО-ЕУ, онда...
    Tadić jeste patriota...Doduše u drugačijem,realnijem smislu...Beggars cant be chosers,znaš kako kažu englezi.
    Myles Bennett Dyson

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •