Lada Samara
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Lada Samara

Obećava
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Lada Samara

Imam problem sa automobilom pa molim da mi pomognete.
    Kad je hladno motor nece da upali (akumulator je pun), a na guranje pali bez problema.Dovod goriva je dobar, a hoce da presisa posle nekoliko pokusaja.
    Kad je bas hladno(sauh je povucen) prilikom startovanja motor trese kao da hoce da radi sa jedan ili dva klipa.

911s [SK] nije na forumu
    "pauza služi da se završavaju poslovi van zgrade, a razno vreme služi za razne stvari"
    Poznat 911s [SK] (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Lada Samara

Kad je hladno motor nece da upali (akumulator je pun), a na guranje pali bez problema.Dovod goriva je dobar, a hoce da presisa posle nekoliko pokusaja.
    Jel vergla kako bi trebalo? To što ga pališ na guranje bez problema mi liči da imaš nekih problema sa strujom, odnosno da ti ne valja anlaser. Ali prvo odgovori da li vergla.

Kad je bas hladno(sauh je povucen) prilikom startovanja motor trese kao da hoce da radi sa jedan ili dva klipa.
    Ako ti posle zagrevanja i vraćanja sauha radi normalno, imaš problema sa karburatorom.

Sve u svemu, ovi problemi (i presisavanje u svemu tome) mi liče da nešto sa karbom nije u redu. Kada si poslednji put čistio dizne i menjao membrane i dihtunge na istom?
    Ford weist den Weg.
    Everything we do, it's driven by you!

Slične teme

1. Erotičnost šamara
    Autor shtiklica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.04.2008., 15:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku